Mfk deneyip hamileliği bekleyen arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

3 2 3 2 yi deniyor musunuz
Buay 21. Gün çok yoğun şeffaf akıntı oldu. Yumurtam çatladı diye düşündüm. Bilmiyorum öylemi. 20. Gün ilişki olmuştu. 21 de eşim yanımda değildi. Snra 22 de oldu. Ama yumurta canlı oldugu zamana denk gelmedi ilişkimiz. Doktor bey spermlerin 3-4 gün yaşadıgını söyluyor. Eger eşimde düzelme olduysa sperm vardır yumurtaya ulaşacak ama bakalım. Reglim günüm temmuz 4

Pcoslarra doktorlar 21. Günün öneminden bahsetmıyormuş malesef. Ne güzel çok sevindim sizin adınıza.Şanslısınız erkek föktörü çok daha zor düzeliyor.
Teşekkür ederim darısı isteyen herkesin başına 🥰

Buay 21. Gün çok yoğun şeffaf akıntı oldu. Yumurtam çatladı diye düşündüm. Bilmiyorum öylemi. 20. Gün ilişki olmuştu. 21 de eşim yanımda değildi. Snra 22 de oldu. Ama yumurta canlı oldugu zamana denk gelmedi ilişkimiz. Doktor bey spermlerin 3-4 gün yaşadıgını söyluyor. Eger eşimde düzelme olduysa sperm vardır yumurtaya ulaşacak ama bakalım. Reglim günüm temmuz 4
İnşaallah olumlu sonuç alırsınız

Kızlar yumurtlamadan beri gögüs hassasiyetim hiç gitmedi hala acıyor reglime 1 hafta kaldı umarım mfk gebesi olurum sizler ne alemdesiniz regline az kalanlar mfk kullananlar

Kızlar yumurtlamadan beri gögüs hassasiyetim hiç gitmedi hala acıyor reglime 1 hafta kaldı umarım mfk gebesi olurum sizler ne alemdesiniz regline az kalanlar mfk kullananlar
Hadi inşallah kuzum merakla bekliyorum umut ol bize inşallah 🤲🏻🥳 ben yumurtlama akintisini bekliyorum 🤭 ama biz gün aşırı deniyoruz eşime kalsa hergün deneyecek 😏🤭

Hadi inşallah kuzum merakla bekliyorum umut ol bize inşallah 🤲🏻🥳 ben yumurtlama akintisini bekliyorum 🤭 ama biz gün aşırı deniyoruz eşime kalsa hergün deneyecek
Ahahahah bana da yumurtlama zamanları oluyo hormonlardanmıdır nedir ben eşimden önce atlıyorum valla 😂😂 ya aslında arada regl agrısı vurup gidiyor ole olunca umudum gidiyor ama genede beklemedeyim cnku gögüs agrım yumurtlamadan beri geçmiyo cok hassaslar ve şişler hep

Ahahahah bana da yumurtlama zamanları oluyo hormonlardanmıdır nedir ben eşimden önce atlıyorum valla 😂😂 ya aslında arada regl agrısı vurup gidiyor ole olunca umudum gidiyor ama genede beklemedeyim cnku gögüs agrım yumurtlamadan beri geçmiyo cok hassaslar ve şişler hep
Yok kuzum banada vursa keske bende tık yok 😂 belirtiler regl ile bire bir zaten sen umutlu ol olacak inşAllah 💕

Benimde her yumurtlamadan itibaren göğüs agrım olur hatta geçen ay çok çok şiddetliydi. Buayda yumurtlamadan snra başladı ama adetime 1 hafta kala geçti. Anlamadım 🤷🏻‍♀️🙆🏼 Reglim ayın 4 nde

Benim de yumurtlamadan itibaren göğüs hassasiyetim var ve şiş beklenen regl ayın 15🤗

Benimde her yumurtlamadan itibaren göğüs agrım olur hatta geçen ay çok çok şiddetliydi. Buayda yumurtlamadan snra başladı ama adetime 1 hafta kala geçti. Anlamadım 🤷🏻‍♀️🙆🏼 Reglim ayın 4 nde
Senin daha erkenmiş güzel haberler ver canım benim 5 gün kaldı hala devam ediyor bakalım

Benim de yumurtlamadan itibaren göğüs hassasiyetim var ve şiş beklenen regl ayın 15🤗
Benimde 8 i umarım bu sefer mfklar umut olur gece fln zor yatıyorum uyandıgımda böyle kol altından beri hassasiyet devam ediyor ins güzel seyler oluyodur

Advictorün etkisi olabilir mi acaba
Advıctorun etkısı olsa bence bende buay olurduu. Geçen ay kullanmıyodum çok şiddetliydi göğüs agrım. Buay çoktan geçti şiddetlide değildi. Benm önceki hamilelğimde adete yakın geçmişti göğüs agrım 🥰 ama tabi bazen normal zamandada geçiyordu adete az kalaa 🤔yanı dediğiniz gibi belirtiler benzıyor

X