Migren ağrısı mahvediyorrr

Her ay beni 3 gün hayattan koparan migren.. ilaç kullanmıyorum bana soğuk hava ve açık hava iyi geliyor. Uyuyorum uyaniyorum o hala devam ediyor kabus gibi.. bu aralar hem gözlerimde bulanıklık yapıyor hem de mideme vuruyor. Uykusuzluk yorgunluk ve stres baş düşmanı. Hemen ağrının şiddeti 3e 5e katlıyor resmen. Çekiyorum, ömrümün yarısını beraber geçirdim.. elbet bir gün bitecek annemde 37 yaşında bıçak gibi kesildi bana da az kaldi diye umuyorum. Icimi döktüm de tavsiyem yok ne yazık ki..

Her ay beni 3 gün hayattan koparan migren.. ilaç kullanmıyorum bana soğuk hava ve açık hava iyi geliyor. Uyuyorum uyaniyorum o hala devam ediyor kabus gibi.. bu aralar hem gözlerimde bulanıklık yapıyor hem de mideme vuruyor. Uykusuzluk yorgunluk ve stres baş düşmanı. Hemen ağrının şiddeti 3e 5e katlıyor resmen. Çekiyorum, ömrümün yarısını beraber geçirdim.. elbet bir gün bitecek annemde 37 yaşında bıçak gibi kesildi bana da az kaldi diye umuyorum. Icimi döktüm de tavsiyem yok ne yazık ki..
işte annende 37 yaşında pozitif bişey olmuş, hayatında tetikleyen çözülmüş . ondan diyolllaaaa . şaka bir yana bir yana temelinde yatan duygular olduğu fikrine inanıyorum arkadaşın dediği gibi

işte annende 37 yaşında pozitif bişey olmuş, hayatında tetikleyen çözülmüş . ondan diyolllaaaa . şaka bir yana bir yana temelinde yatan duygular olduğu fikrine inanıyorum arkadaşın dediği gibi
Valla o yasta kadın kalp ameliyati gecirdi saka gibi. Muhtemelen bosverdi her seye. Migren de onu terk etti.duygularin cok etkiledigini dusunuyorum ben de..

Arkadaşlar merhaba baş ağrısı hayatımın her alanını mahvediyor.. çekenler bilir dayanılması zor özellikle adet zamanlarımda çıldırıyorum migren adet zamanında cok etkiliyor, cok ağrıyor adetimi kestiği için ilaçta alamıyorum tedavisi var mıdır? Annemde de var anneminki cok ileri seviye de. Acayip sinir stres yapiyor herkese sinir oluyorum kavga edesim geliyor elimde değil. Agri saatlerce ağlatıyor bazen dayanamayıp ilaç alıyorum istemeden..
Adetim bittiğinde agri da bitiyor yıldım ya, tabi adet zamanlarından başka, bir şeye üzülüp kafaya taktığım da da ağrıyor..
önerileri bekliyorum
Benim de migrenim var,eskiden hap içmezdim ama artık çekemiyorum iki günde üç ağrı kesici ile gün boyu yatarak ancak geçiyor.Ama şöyle bir çözüm keşfettim,kafami tülbent ile sıkıca sariyorum ilaç içmeden geçiyor çok şükür iki defadır bunu yapıyorum

Arkadaşlar merhaba baş ağrısı hayatımın her alanını mahvediyor.. çekenler bilir dayanılması zor özellikle adet zamanlarımda çıldırıyorum migren adet zamanında cok etkiliyor, cok ağrıyor adetimi kestiği için ilaçta alamıyorum tedavisi var mıdır? Annemde de var anneminki cok ileri seviye de. Acayip sinir stres yapiyor herkese sinir oluyorum kavga edesim geliyor elimde değil. Agri saatlerce ağlatıyor bazen dayanamayıp ilaç alıyorum istemeden..
Adetim bittiğinde agri da bitiyor yıldım ya, tabi adet zamanlarından başka, bir şeye üzülüp kafaya taktığım da da ağrıyor..
önerileri bekliyorum
Bende de var migren yillardir cekerim.
Regl oncesi ve biterken ve ozellikle uyku saatimin degistigi hafta sonlari.
Suan hamileyim agrimiyor ama hamilelik bitince tekrar baslar daha once oyle olfu cunku.
Benimde annemde var ayni sekilde yaslandikca azaliyor diyor.
Bir ara norolojiye tedavi oldum 2 yil kadar cok tutmadi ataklarim ama sonra maalesef tekrar baslamisti cok zor bilirim.

ben ayaklarimi havaya dikip, başımı sıki sıkı baglayip sessiz karanlik bir ortamda yatip, enseme buz koyuyorum, birde iyi bir ağrı kesici atıyorum.
bu şekilde hafifliyor cogu zaman geciyor.
gecmedigi gunler zaten mide bulantisi ve iyi bir istifra dan sonra zonklama esliginde uyuyorum, ancak oyle geciyo.

birde ayda bir migren atagi geciren ben gebelikte hic yasamadim, muhtemelen alinan vitaminlerle alakali biseydi, belkide eksik olan bazi vitaminlerden kaynakli olabilir

X