Saç Bakım Ürünleri milk shake saç bakım serısını kullanan varmı

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
sacıma krape rofle yaptırdım dıpten uca dogru yogun platın sarı oldu sacım kuttu zaten ama bayagı yıprandı yınede kuaforum cok ıyı dıye bu urunun sac bakım kopugunu verdı kremı spreyı maskesıde var ama kopugunu aldım 40 tl ıdı ama ben hıc bır fark hıssetmedım yenı dıyemı rofle bılmıyorum kece gıbı sacım

Bende köpüğü var küçük boyu kuaförümde 25 tl idi. ben kuaför malzemesi satan yerden aldım 15tlye. saçımı yağlandırmaktan başka bir işe yaramadı. mükemmel kokuyo ama ertesi sabah yıkancaksam gece sürmek zorunda kalıyorum. ama kuaförümün dediği gibi ne yumuşattı ne parlattı ne iyi geldi kötüde gelmedi. çok güzel kokuyo sadece :KK1:

ben de geçen hafta saçımı kestirmeye gittiğimde kuaförüme saçlarım zor açılır dediğimde kuaförüm hemen bu vanilya kokulu saç bakım köpüğüne getirdi..
kokusuna vuruldum..saçlarımı yumuşacık yaptı..ancak 60 liraydı sanırım büyük boyu..
hatta cildinize de kullanabilirsiniz dedi..

Geçen ay aldım kullanıyorum ama saçımı açmak değil yaptığı. Fiyatına göre çok vasat kalıyor. Üstelik saçlarım zor açılan bakımsız çok boyalı saçlardan bile değil. Kısa ve boyasız saçlarınız varsa belki hoşunuza gidebilir ama benim açımdan kokusundan başka övülecek bir yanı yok. 60 Lirayı ona verene kadar keşke parfüm alsaymışım dedirtiyor.

Saçlarınız parlasın istiyorsanız OSSION diye bir serum var ben 3 yıldır kullanıyorum bunun yarı fiyatına hem de. Aşırı derecede iyidir. Sayesinde saçımda tek kırık kalmadı. Bir de Loreal'in extraordinary oil var. Onun özellikle ikinci çıkarttığı serum çok iyi geliyor saçlara. Deneyin derim :KK34:

Geçen ay aldım kullanıyorum ama saçımı açmak değil yaptığı. Fiyatına göre çok vasat kalıyor. Üstelik saçlarım zor açılan bakımsız çok boyalı saçlardan bile değil. Kısa ve boyasız saçlarınız varsa belki hoşunuza gidebilir ama benim açımdan kokusundan başka övülecek bir yanı yok. 60 Lirayı ona verene kadar keşke parfüm alsaymışım dedirtiyor.

Saçlarınız parlasın istiyorsanız OSSION diye bir serum var ben 3 yıldır kullanıyorum bunun yarı fiyatına hem de. Aşırı derecede iyidir. Sayesinde saçımda tek kırık kalmadı. Bir de Loreal'in extraordinary oil var. Onun özellikle ikinci çıkarttığı serum çok iyi geliyor saçlara. Deneyin derim :KK34:

Gereksiz bir köpük, pantenin köpüğü aynı işi görüyor maksat güzel kokması ise pantene hem güzel kokuyor hem daha iyi nemlendiriyor...

Ayrıca nihana'nın bahsettiği OSSION serumu tek geçerim...

Eweettt ben kullaniyorum.
Bi ara argan yagli sampuanini kullandim,
Su meshur mis kokulu whipped cream kopugunu kullaniyorum,
Ve organik argan yagi bitmek uzere su an onu severek kullaniyorum.
Ayrica normal sekillendirici kopugu de var.
Hepsini de cok seviyorum.

Eweettt ben kullaniyorum.
Bi ara argan yagli sampuanini kullandim,
Su meshur mis kokulu whipped cream kopugunu kullaniyorum,
Ve organik argan yagi bitmek uzere su an onu severek kullaniyorum.
Ayrica normal sekillendirici kopugu de var.
Hepsini de cok seviyorum.

Saçların sorunsuz belli ki :nazar:

Saçların sorunsuz belli ki :nazar:

Saclarimin guzel bukleleri vardi ama dogumdan sonra bi tip oldular,
Sanki dokulen saclarimin yerine cikanlar eski kalitesinde cikmadi.
Boya yok uzun zamandir, en buyuk yardimcim organik hindistan cevizi yagim.
Milk_shake ler mucize degil tabiki ama belkide kokusundan oturu mutluluk veriyo. :nazar:

Milk_shake ler mucize degil tabiki ama belkide kokusundan oturu mutluluk veriyo. :nazar:

Hormonlar değişince saç tipi değişiyor,sana özgü bir durum değil endişe etme... Organik Hindistan cevizi yağı, hayatımın aşkı, salataya koyuyorum, kızarmış ekmeğe sürüyorum, saçıma sürüyorum daha ne olsun :KK1::KK1::KK1:

Benimde artık Milk_Shake bakım ürünlerim var :KK1::KK1::KK1: Hakikatten bu nasıl bir koku arkadaş, üzerine gıda maddesi değildir yazsalar yeri... Köpükten o kadar anlamamıştım ama bu gelenler nefisssss cidden insanı mutlu ediyor :emir_bebek:

Benimde artık Milk_Shake bakım ürünlerim var :KK1::KK1::KK1: Hakikatten bu nasıl bir koku arkadaş, üzerine gıda maddesi değildir yazsalar yeri... Köpükten o kadar anlamamıştım ama bu gelenler nefisssss cidden insanı mutlu ediyor :emir_bebek:

Demi ama :KK12: Gule gule kulkan fistik :KK16:

Merhaba,
Yorumların çoğundan anladığım kadarıyla Milk Shake ürünleri sorunlu saçlar için çok da yardımcı ürünler gibi görünmüyor. Ben de Milk Shake besleyici şampuanı denemek istiyorum ancak buradaki yorumları okuyunca aklım karıştı :-) Milk Sahke şampuanı deneyen oldumu aranızda acaba kızlar?İçeriğinde sodyum-sülfat ve paraben yok deniliyor acaba bunun bir faydası olurmu?Benin sçalrım yoğun dalgalı ve kuru.

Ben de kullanıyorum kısa sacim ama çok kuru aman aman bi memnuniyetimde olmadı emin olun hindistan cevizi yağı daha çok etkili .sadece kokusu güzel bu ürünlerin

Merhaba,
Milksahake'i severek kullanıyorum ve bir sürü olumsuz yorum gördüm ben şok:oha: benim saçlarım ayıptır söylemesi 2 ayda 2 kere açılmak suretiyle yandı. Alllaaahhh neler denemedim neyse ki toparladım kısacık kalan saçlarımı uzatmaya başladım inceden. Ben ikinci şişeyi gittim aldım o derece seviyorum:KK200: nasıl kullandığımı anlatayım size belki elinizdeki ürünü öyle denersiniz işinize yarar. Banyodan çıktıktan sonra havluyla saçın nemini alıp, sıvı saç kremi yardımıyla saçı açıyorum tarıyorum. Tangle teezer tarzı bir tarağın üzerine köpüğü ihtiyacım olan kadarını sıkıyorum sonra tarağı bastırmadan ürünü saçıma noktalar halinde bırakıyorum(kafam hala baş aşağı bu arada) saçımın altına ön kısımlarına sonra diplere gelmeden ürünü tarayarak dağıtıyorum. Saçlarımı geriye atıp saçlarımı birde öyle tarıyorum sonra hemen kurutmuyorum bi 15 dk bekliyorum nemi gitsin kurutma makinasıyla saçıma zarar vermeyeyim sonuç mu yumuşacık parlak saçlar. Saçları yanan yıpranan arkadaşlara söyleyeceğim o saç asla 1-2 ayda toparlanmaz dont neler 3 kere saçlarımı küt olmak şartıyla kestirdim ölen saç asla toparlanmıyor maalesef:kızgın:

Merhaba ,

Saçtan müzdarip bir insan olarak yıpranan saçların uçları temizlenmezse en iyi bakımlar bile bi işe yaramaz uzayan saç uçta gider en iyisi kestirmek sonra güçlendirici özelliği olan Matrix serisi olabilir vichy dercos olabilir yıpranan saçları güçlendircek bir ürün kullanmanız , milk shake nemlendiren bir ürün normal saçlar için yıpranan saçlara yeterli geleceğini düşünmüuorum :/

X