Minicik Bir Evladın Babasını Hatırlaması,Onunla Büyüyebilmesi İçin Duanıza İhtiyacımız Var.

YA ŞAFİ 500
YA KADİR 500
İHLAS 50
FATİHA 50

Okudum.
@iiz canım Rabbim acil şifalar versin eşine.. Sana ve ve eşine bağışlasın inşallah :dua::dua:

iiz iiz EŞİ ÖMER'İN ŞİFASI IÇIN OKUNANLAR:
YA ŞAFİ: 10.500
YA KADİR: 3.000
YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHIM YA KAVI YA KADİR: 140
YASİN SURESI
: 1
AYET-EL KÜRSÜ: 141
FETİH SURESİ: 1
FATIHA: 71
IHLAS: 71
SALAT-I MECULE: 51
SALAT-I TEFRICIYE: 15
SALATEN TUNCINA: 21

iiz iiz arkadaşımızın eşi ÖMER, aylar süren kanser tedavisi ile savaşıyordu. Son durum bilgisine göre, birkac gün önce kalbi durmuş. Doktorlar tarafından tekrar çalıştırılmış fakat solunum makineye bağlı ve bilinci kapalıymış. Bizim içimizden gelen dualara,hatimlere ihtiyacı var. Mucizeye ihtiyacımız var.
En önemlisi de minicik bir evladın babasını hatırlaması,onunla-kokusuyla- baba gölgesinde büyüyebilmesi için dua edelim lütfen.
NOT: IIZ ARKADASIMIZ KONU ICERIGINDE YA DA MESAJLARDA ISMININ GECMESINI ISTEMIYOR.TANIYAN BILEN ARKADAŞLARINDAN RICASI.
ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemiyorum hepinize teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden
bugün eşimi gördüm doktor direndiğini çabaladığını ama artık hiç gücü kalmadığını söyledi artık kabullen bunu dedi bana ama ben eşimin direndiğine şahit oldum bana yanıt vermeye çok çabaladı kısa süreliğine gözünü açıp kapattı anladım ki hala burada kalmak istiyor savaşıyor . kim ne derse desin hayatım boyunca beni destekleyen seven sarılan şevkat gösteren ve iyilik yapmak isteyen yoldaşımı daha dünyadayken yok sayamam gitti sayamam .
Allah kuzumun bebeğimin yüzüne baksın inşallah

Allah hepinizden razı olsun
teşekkür ederim kızlar

iiz iiz EŞİ ÖMER'İN ŞİFASI IÇIN OKUNANLAR:
YA ŞAFİ: 25.500
YA KADİR: 3.500
YA ALLAH YA RAHMAN YA RAHIM YA KAVI YA KADİR: 140
YASİN SURESI
: 2
AYET-EL KÜRSÜ: 524
FETİH SURESİ: 1
FATIHA: 71
IHLAS: 71
SALAT-I MECULE: 51
SALAT-I TEFRICIYE: 15
SALATEN TUNCINA: 21

Kızlar internete sık giremiyorum bu aralar.1 buçuk gibi iiz iiz mesaj atmış Ömer gitti diye.:KK42:nasıl? Diye cevap yazdım henüz cevap gelmedi.

IMG_7414.jpg

Kızlar herkes Allah rızası için merhumun ruhuna Fatiha yollayabilir mi? iiz iiz CNm başın sağolsun Rabbim sana sabır ve güç versin inşallah Allah evladını sana bağışlasın inşallah.babası oğlunda yaşayacak inşallah.mekanı cennet olsun

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine sabır versin rabbim .
Fatiha okudum.

mevlam sultan süleyman sabrı versin ömer kardeşimizi mevlam cennet paşası eylesin rahmetiyle muammele etsin

X