Popüler Konu Minimal Yaşam

Ben hala sokak köpeklerinden korkuyorum geçen gün kzıı okula götürürken karşıdan 5 6 tane geliyordu hemen arkamı döndüm kaçacaktım bir amca dedi ki
Kızım gel ben sana yardımcı olayım yola kadar neyse geçirdi bizi karşıya ondan sonrası topukkkkk🤭🤭🤭
Aynı ben 😂 daha 2 hafta önce arkadaşın 6 yaşındaki oğlunu ısırmış bir tanesi üstelik ne havlama ne kovalama hiç bir şey yok ısırınca fark etmişler köpeği sinsice yanaşmış demekki dedim havlayan köpek gerçekten ısırmıyor 😂😂😂

Aynı ben 😂 daha 2 hafta önce arkadaşın 6 yaşındaki oğlunu ısırmış bir tanesi üstelik ne havlama ne kovalama hiç bir şey yok ısırınca fark etmişler köpeği sinsice yanaşmış demekki dedim havlayan köpek gerçekten ısırmıyor 😂😂😂
O doğru valla deprem zamanı bi tanıdığın evcil küçük köpeğiyle aynı yerde ayrı odalardaydık biri çok havlıyordu diğeri hiç
Benim küçük kız gitti. Yanlarına 2 dk sevmeye pat çocuğu arka bacağından ısırdı🥺🥺🥺aşıları olmasına rağmen 3 doz kuduz aşısı vurdurduk
Ama benim küçük cadı korktu mu asla hala koca koca köpeklerin yanına gider sarılır 🤪🤪🤪

Bizim kız da büyüdü 🤭

Eklentiler

• 64969745-A241-4B6F-B652-4E6C1E39E4A8.jpeg
    64969745-A241-4B6F-B652-4E6C1E39E4A8.jpeg
    221,6 KB · Görüntüleme: 29
X