Misafir sevmiyorum !!!

Valla benimde vardı öyle bir komşum sürekli bendeydi bir kızı vardı bizim evde oyuncak falan onun ilgisini çeken şeyler olmadığı için eve gitmek için ağlardı annesi kalkmayınca eşyalarıma zarar veriyordu ve annesi sadece gülüyordu. Bende cinnet tabi ben kaşımı almak için kuaföre gitmem kendim alırım oda bana kaşlarını nerde alıyorsun dedi bende kendim alıyorum deyince tutturdu benimkinide al şekil falan ver ben bi seferligine kabul ettim ama bu yok 20 güne bir kas almaya geliyordu bikmistim artık o gelince gitmekte bilmiyor eşimde erken geliyor yemek iş temizlik derken evimin işi aksıyor du ve ben o sinirle eşime kapıyı hep asık suratlı açtım istemeden neyse bu taşındı ben Ohh kurtuldum derken bu o kadar yolu kas almak için geliyordu hamile kaldı bir kızı daha oldu bu o çocuklara hiç acimiyor kışın o soğukta bize kas almak için geliyordu dedim artık yeter bigun geldi zile bastı Rabbim affetsin beni açmadım çaldı çaldı çaldı belki 25 30 defa çaldı bi yandan zile basiyordu bir yandan eliyle kapıya vuruyordu açmadım vicdan azabı çektim ama açmadım bi süre sonra yolda gördüm bana diyor size geldim kapıyı çaldım o kadar duymadın mı neredeydin kapıyı açmadın dedim disaridaydim ne oldu önemli bisey mi var yok dedi eşimle gezmeye gidecektik kaşlarımı al diyecektim kendi kendime dedim ki aptal boşuna vicdan azabı çekiyorsun sonra hep geldi kırar gibi kapıyı çaldı ama ben açmadım şimdi artık gelmiyor çok şükür misafiri severim ağırlamaya bayılırım ama dengesiz insan benden uzak olsun arkadaş zaten misafirliğe gelmiyordu işini görmeye geliyordu oda bitti çok şükür darısı başına ne diyim

Evet çocuklara müdahale etmek bence de mantıklı... belki alınır da gelmez

X