MİZAH SEVİYEM YOK :(

Yüz yüze heyecan yapıyorum kuzucum bu halimden eser kalmıyor 🤷‍♀️ güzel tavsiyeler var onları okuyorum bende 😍😍
Sonradan kazanılabılır bir ozllık bence. Ama ortamla alakalı birazda. Ortamın degistıkce de oluşan bişey diye dusunuyorum. Hep mötevazi ortamlarda gecıyosa zamanın biraz zor ama biraz catlak ortamlarda da bulunman lazım ahahaha bilmem anlatabildim mi :rolleyes:

Bu da biraz aileden geliyor
Hep gülmeyen mutsuz ciddi konuşan ailede yetiştiyseniz bu ruh durumunuzu etkilemis olabilir
Hiç mi okulda eğlenceli arkadaş grubuna vs denk gelmediniz aslında çevre ile gelistirilebilirdi.
Kesinlikle aile ile alakalı bi durum, benim eşim de ciddi bi insandır ama bana denk geldi ve başlarda benle anlaşmakta zorlanmıştı biraz ciddi olurmusun diyip duruyodu herşeyden bi eğlence bi espiri çıkarabilidiğim için beni ciddiyetsiz yaptıydı adam ehühe benim babam öyledir mesela normal olduğu pek bi an yoktur hep bi eğlence gülmece komiklikler falan, sülale öyle aslında bende öyle yetiştim, ama mesela eşimde zamanla o ciddiyetini kırdı o da ben gibi eğlenceli bi tip oldu yani baştakinden farklı biri şuan, o yüzden çok eğleniyoruz, bence sizin de zamanla gelişebilir

Mizah, espri yapabilmek yetenektir. Beyninin o türlü çalışmasıdır. Düşüneyim, espri yapayım deyince olmaz. Pat diye o anda yaparsın gülünür geçilir. Yoksa zorlama daha kötü olur 🙈

Merhaba hanımlar.
Hemen soruma geçiyorum.Ben küçüklüğümden beri ağırbaşlı,melankolik bir insandım.Bu yüzden de espri yapmam,insanları çok güldürmem..Komik biri değilim yani.
Erkek arkadaşım da çok güldüren,mizah seviyesi epey yüksek olan biri ve benim mizah seviyem olmadığını ve bu yüzden anlaşamadığımızı dile getirdi.
Sizce mizah seviyemi nasıl geliştirebilirim? Neler yapabilirim? Güzel fikirlerinize talibiim
bu arada Allah cümleten tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin hayırlı ramazanlar diliyorum
Açık açık seni istemiyorum demis. Daha ne kadar kırıcı olması lazım ki anlamalisin. Hemen ayril. Seni isteyen . Seni özelliklerinle seven bı adamla beraber ol. Zira ağırbaşlı bı kadın her zaman espiri yapan bı kadından daha evladir.
🌸

dediğiniz gibi komik bir video izlemiş oluyor ve onun üzerinden genelde konuşur güler ben anlamayınca da gülmüyorum “ ne anlamadım” gibi bakıyorum..
Peki madem demekki komik video izleyip onlara gonderme yapan biri. Acikcasi ben komik seylere yada filmlere gonderme yapilan sakalara guluyorum. Sey deseniz olmaz mi komik bir sey izlediğinde size de yollasin paylassin sizinle. Boylece sizde gulersiniz hem de esprilerini anlarsiniz ortak bir paylaşım da olur.

Yapın neyse sen öyle güzelsin
Komik olmak için boş boş konuşan bir arkadaşım var ama tam bir aptal gibi görünüyor
Örnek: evime geldi yatağımının altına birşeyini düşürdü, yatağın altına süpürge girmiyor, bende çekip bir süredir orayı silmemiştim çünkü çok ağır
Neyse orası biraz tozlu
Arkadaş ortamında durup dururken özgenin yatağının altı çok garip ejderha bile çıkabilir ahahahahja diye güldü ondan başka gülen de olmadı zaten
Yani demem o ki, içinden gelirse yaparsın espiri falan kendini kasmamalısın
Sonuç olarak bu kız en yakın arkadaşımken bidaha evime davet etmedim
Konuyla alakasız yere kaydı ama dolmuşum 😂

Yapın neyse sen öyle güzelsin
Komik olmak için boş boş konuşan bir arkadaşım var ama tam bir aptal gibi görünüyor
Örnek: evime geldi yatağımının altına birşeyini düşürdü, yatağın altına süpürge girmiyor, bende çekip bir süredir orayı silmemiştim çünkü çok ağır
Neyse orası biraz tozlu
Arkadaş ortamında durup dururken özgenin yatağının altı çok garip ejderha bile çıkabilir ahahahahja diye güldü ondan başka gülen de olmadı zaten
Yani demem o ki, içinden gelirse yaparsın espiri falan kendini kasmamalısın
Sonuç olarak bu kız en yakın arkadaşımken bidaha evime davet etmedim
Konuyla alakasız yere kaydı ama dolmuşum 😂
Eşege cilve yap demişler tutmuş çifte atmış meselesi desenize arkadasinizda masallah patavatsizlikla şakayi karistirmis galiba

Canim konu sahibi bende azcik ciddi olmak icin kendimi tutuorum mesela yeni girdigim ortamda kizm azcik agir dur diye on dakika gecio bi bakiom offf dagilmişm 😁 yanii yapilacak bisey yok herkes illa biseyleri komik bulur sizde kendi zevkinize gore seyleri gonderin izleyin fln. Baktin gulunecek bisey dio azcik rol yapmaktan zarar gelmez bazen karsidaki kirilmasin diye guleriz hahha de gec abartmadan ama anlaşilmasn . Son ihtimal uyusmuosaniz kibarca baybay 😉 ay burdaki boşan boşan diyelere döndüm kiz kolayliklar diliorum 😘

Canim konu sahibi bende azcik ciddi olmak icin kendimi tutuorum mesela yeni girdigim ortamda kizm azcik agir dur diye on dakika gecio bi bakiom offf dagilmişm 😁 yanii yapilacak bisey yok herkes illa biseyleri komik bulur sizde kendi zevkinize gore seyleri gonderin izleyin fln. Baktin gulunecek bisey dio azcik rol yapmaktan zarar gelmez bazen karsidaki kirilmasin diye guleriz hahha de gec abartmadan ama anlaşilmasn . Son ihtimal uyusmuosaniz kibarca baybay 😉 ay burdaki boşan boşan diyelere döndüm kiz kolayliklar diliorum 😘
teşekkür ediyorum,benim yapım bu maalesef ya hani bazı şeylere gülerim ama genel anlamda bir şey dediğinde "ne diyorsun?" diye bakıyorum anlamıyorum :/

Peki madem demekki komik video izleyip onlara gonderme yapan biri. Acikcasi ben komik seylere yada filmlere gonderme yapilan sakalara guluyorum. Sey deseniz olmaz mi komik bir sey izlediğinde size de yollasin paylassin sizinle. Boylece sizde gulersiniz hem de esprilerini anlarsiniz ortak bir paylaşım da olur.
Bunu onunla da paylaşacağım teşekkür ediyorum :)

teşekkür ediyorum,benim yapım bu maalesef ya hani bazı şeylere gülerim ama genel anlamda bir şey dediğinde "ne diyorsun?" diye bakıyorum anlamıyorum :/
Anladigin ya da hani yuzunde bi gulumseme fln oldugunu farkkettigin olursa ne diyon deme ay alemsin hayatim fln de gülumse sevinsin garip 😁 zit kutuplar birbirini ceker sizinki oyle olmuş herhalde

Sonradan kazanılabılır bir ozllık bence. Ama ortamla alakalı birazda. Ortamın degistıkce de oluşan bişey diye dusunuyorum. Hep mötevazi ortamlarda gecıyosa zamanın biraz zor ama biraz catlak ortamlarda da bulunman lazım ahahaha bilmem anlatabildim mi :rolleyes:
ben de sonradan kazanılabileceğini düşündüm ve fikir almak için buraya danıştım.Benim arkadaş çevrem de ben gibi ciddi insanlardı genellikle...Komik bir arkadaşım var onunla neredeyse her gün görüntülü konuşuruz güler eğleniriz ama nedense erkek arkadaşımla bu pek olmuyor zaten o da bunu anlaşamıyoruz olarak görüyor

biraz karikatür vs takip ederek belki eskinin capsleri şimdi yabancı dilde meme diyorlaar onlarla mizahını genişletebilirsin sanki

X