Moral ve Motivasyon ile kilo ver (:

eejanaika eejanaika iliskiden ne kadar süre sonra idrar testi yapılıyor ben unuttum valla sende bu konular taze :)
canım normalde idrar testinde çıkması için beklenen adet tarihinin geçmesi gerekiyor. adetten 6 gün öncesine kadar gösteren idrar kiti var ama negatif çıkarsa kesin sonuç olmayabiliyor. normalde ilişkiden 8gün sonra hcg salgılanıyor ama testte çıkacak kadar yükselmemiş oluyor, kanda bile çıkmıyor bazen. yoksa göbüş mü tokuşturcaz? :KK9:

Düşük tehlikesi dediğin 3. Aya kadar olan tehlike mi? Yoksa tüp bebekte başlangicta tutsada yine de düşük olabiliyor mu?
Yani ekstra bir tehlike mi?

Canım normalde bugün bakacagimiz bir daire vardı ama kızım hasta onu cikaramadim bakacak kimseyi de bulamadım bugün için o yüzden hala başlangıç yapamadım kardan sonra.
canım normal yolla olana göre bi tık daha fazla riskimiz var. rabbim korusun. o da zaten normal yolla gebe kalmamıza engel olan sebeplerle alakalı.

yakın otursaydık ben bakardım kuzuma. neyse vardır bunda da bir hayır diyelim

canım normal yolla olana göre bi tık daha fazla riskimiz var. rabbim korusun. o da zaten normal yolla gebe kalmamıza engel olan sebeplerle alakalı.

yakın otursaydık ben bakardım kuzuma. neyse vardır bunda da bir hayır diyelim

Aman çok dikkat et gerçekten sadece beden olarak değil kafanda rahat olsun

Ya benim bu gün adet olmam gerekiyordu olmadım. Normalde de bi iki gün geciktigi oluyor adetimin ama ayin 5 inde korunmadan ilişkiye girdik beni o korkutuyor.

siklusun kaç gün? normal 28 günse yumurtlama zamanın olmuyor ama bekle bir iki gün daha. stresliysen gecikmiştir belki..

Bu arada kendime fındık ezmesi yapıyorum artık çok da kolaymis. Şeker yerine bal kullanıyorum sende deneyebilirsin hem sana faydalida olur . Ve artik balık ye

Ben hamileligimde balık yemeyi hiç ihmal etmedim bak 10. Ayını bitirirken yürüyen 12. Ayında şarkı söyleyen bir kızım oldu bunları hep yediğim baliklara bagliyorum :)

huhuuu chiLL chiLL canım sesin çıkmıyor yoksa taşınma telaşı mı?

Keske canim ya , tasinmadim cunku hala ev bulamadim cok bakamadim cunku ev yok bakabilecrgim :)

Hala hastayim antibiyotik dahi ictim, ki ben agri kesici bile icmem ama yok iyilesemedim

Sen nasilsin durum ayni drgil mi olumsuz bir sey yok ?

bu sene ki hastalıklar geçmiyor kuzum bende çok çektim. geçmiş olsun. evini bol bol havalandır ve bolca su iç. inan ilaç falan hikaye geliyo bana artık.

gebelik devam ediyor. keseleri gördüm. allah nasip ederse ikizlerim olacak tatlım. çokkkk heyecanlıyım

bu sene ki hastalıklar geçmiyor kuzum bende çok çektim. geçmiş olsun. evini bol bol havalandır ve bolca su iç. inan ilaç falan hikaye geliyo bana artık.

gebelik devam ediyor. keseleri gördüm. allah nasip ederse ikizlerim olacak tatlım. çokkkk heyecanlıyım

Nasıl sevindim anlatamam. Allah bozmasin nasip etsin inşallah. Kucagini doldursunlar. Bakarsın biri kız biri erkek olur. İki evladin tadını da yaşarsın :)

Nasıl sevindim anlatamam. Allah bozmasin nasip etsin inşallah. Kucagini doldursunlar. Bakarsın biri kız biri erkek olur. İki evladin tadını da yaşarsın :)
ayyy inşallah canım benim rabbim sağlıkla nasip etsin de cinsiyet çok da önemli değil. sen neler yapıyorsun? sağlığın nasıl daha iyisindir inşallah

X