Mucize Zayıflama İksiri

bi arkadasimin ablasi bunu yapiyordu..cok faydasini görmüs..banada tavsiye etmisti..bende deniyim bunu..bakalim tadi nasil? faydasi nasil olcak :) tşkler a.s.

bu icecegi yaptim..kokusu süper..elmali turta gibi valla :KK70: ama tadi için ayni şeyleri söyleyemicem..sicakken içemedim..şimdi sogumasini bekliyorum..soguk daha güzel gider sanirim :)

inanın sürekli birşeyler denemekten bıktım.20 kilo zayıfladım akapunktur sayesinde ama doktorum urfadan ayrıldı.bendeyazın sigarayı bıraktım 3 ayda 6 kilo aldım. şimdi kiloları veremiyorum.

:1no2::dilcikar::bbo:kafamçokkarıştıaslında benim asıl problemim metabolizmamın çok yavaş çalışması. kalorilere dikkat ederim.ama kronik kabızlığım sayesinde kilo veremediğim gibi çok çabuk alıyordum.ama doktorum küçük iğnelerle mucize yarattı. 90 kilodan 69 kiloya düştüm o kiloyu 6ay boyunca korudum ama lanet sigaradan kurtulma isteğim sonucu 6 kilo aldım.2ay dır zayıflamaya çalışıyorum.ama kronik kabızlığım baş gösterdi.istemesemde sigaraya başladım yine olmadı çıldıracağım. önerilerinizi bekliyorum.lütfen......

yapıştırılan bantlar konusunda bir bilginiz var mı?diyetmax ve ti-ji gibi.kullananlar varsa lütfen bilgilendirin:uhm::sm_confused::nazar:

slm,mekke,ben diyet max kullandim ve gercekten kilo verdiriyor,ben tr ye gidecegim diye cok diyet uyguladim ama hic bi sonuca gercekten ulasamadim,tr ye gitmeden 20 gun once kullanmaya baslamistim,ve trdekiler sen ne hala gelmissin ne kadar zayifsin demislerdi,yani gercekten ise yaramisti tr deki kilom 48 di.ama ikinci alisimda okadar zayiflayamamistim,ama gercekten sonucu iyiydi, ama bilmiyorum herkesizin metabolizmasi farklidir.

selam arkadaşlar, ben de diyet bantlarından birini kullanıyorum, yaklaşık 1 hafta oldu, işe yaradığını düşünüyorum, inanılmaz tok tutuyor ve 3 kilo verdim, normalde metabolizmam çok yavaş çalışırdı,gerçi bir de diyet ve spor yaptım bu arada...

arkadaşlar toz karabiber atıldıgında çok acı oluyo nasıl içiyonuz asıl tarifinde tane karabirdi öyle yapıp içen varmı ozamanda acı oluyomu

arkadaşlar toz karabiber atıldıgında çok acı oluyo nasıl içiyonuz asıl tarifinde tane karabirdi öyle yapıp içen varmı ozamanda acı oluyomu

burdakinde toz karabibermi diyordu..hiç dikkat etmedim valla..arkadasimin verdigi tarifte tane karabiber tane karanfil yaziyordu..ben dün akşam yaptim..benimki acidan cok ekşi oldu..içerken böyle suratim binbir şekle giriyor :KK70: galiba süzerken limonu fazla ezdim ziyan olmasin diye :KK70:

selam arkadaşlar, ben de diyet bantlarından birini kullanıyorum, yaklaşık 1 hafta oldu, işe yaradığını düşünüyorum, inanılmaz tok tutuyor ve 3 kilo verdim, normalde metabolizmam çok yavaş çalışırdı,gerçi bir de diyet ve spor yaptım bu arada...

canım hangi markanın kullanıyosun bandını

ben karabiber koymayı unutmuşum. ama tadı fena değil bugün içmeye başlıyorum. bantlardan hangisini sipariş versem bilmiyorum. tecrübelerinize ihtiyacım var.:içelim::a015::teselli:

arkadaşlar ben ti-ji kullandım ama ne faydasını gördüm nede görmedim diyenbilirim
çünkü yeni doğum yapmıştım ve zaten epey bi kilom vardı...ama eşimin ablası
çok faydasını gördü ona çok iyi geldi..epey bi zayıfladı hemde yediği halde..

kızlar ben bunu yaklaşık 1,5 aydır filan kullanıyorum.işe yaradığına inanıyorum şimdiye kadar kilo verdim fakat bunun yanında yediklerimede dikkat ediyorum yani diyet yapıyorum ve hemen hemen hergün spor yapıyorum.bu iksirin sadece metabolizmayı hızlandırma etkisi var bence ama mucize bir iksir değil zayıflamada yardımcı olarak kullanabilirsiniz ama mucize kesinlikle beklemeyin mucize sizin içinizdea.s:roflol:

kızlar merhaba bu çayı geçen hafta 1 sefer yaptım malzemeyi az almıştım zaten içtim bi faydasını göremedim gibi gelmişti 2 gün oldu tekrar yapıp şçiyorum ve dün akşam tartıldım 1,5 kilo vermişim 53,5 kiloyum :sm_cool::sm_cool: devam edeceğim artık bırakmak yok şirkete gelirken bile ufak bi kavanoza koydum öğle yemeğinden sonra içeceğim ii bi içecek oldu benim için :kahve::kahve: görüşürüsssa.s.a.s.

ya kızlar malesef bende bır etkı yapmadı bu ıksır artık cayı sekersız ıcıyorum ve ekmek yemıyorum senağlama

kıslar bende dün başladım bugün ikinci gün faydasını inşallah gorürüm çok kılom var çünküü

tek basına bu ıksırle kılo veremezsın canım..:1closedeyes:
bu yanlızca metobolızmanı hızlandırmak ıcın..
bunun yanısıra programlı bır dıyet yaparsan daha ıyı sonuc alırsın..yerimseniben
ama bu ıksır metobolızmayı hızlandırıyor dogrudur denedım bızzat, tadı da muhtesem..:içelim:

bende denedim anneme de denettirdim ama hiç faydası olmadı. 2 ay boyunca bu iğrenç şeyi içmek zorunda kaldım ama sonuç kocamanb sıfır. gram bile değiştirmiyor.

ya bu hergün mü yapılıyor yoksa yapıp dolaba koyup hergün ısıtıp içiyoruz öğrenebilirmiyim bide ben lahana suyunun çok faydasını gördüm deneyin...

bende bunu yapmayı düşünüyorum ama rulo halinde tarçın yok evde toz olmaz mı cvbını bekliyorum şimdiden tşk.

X