Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri müjdee ! göğüs büyütme ve ibrahim saraçoğlu

tabiki aynen kelimesi kelimesine yazıyorum hocanın ağzından çıkanları
-ilk 1 ay günde 1 defa şerbetçi otu 1 bardak suda kaynatılıp içilecek
-ikinci ay hayıt tohumu kaynatılıp içilecek
-günde yarım avakado yenilecek
-kurutulmuş beyaz üzüm çekirdekli olcak ..her gün yenecek
-ceviz
- 2 günde bir 30-40 gram sütlü çikolata
yarın video face de zahide yetişin sayfasına çıkınca size yükleyeceğim

Valla canim teşekkür ederim ilk başta biri paylaşmis bugun kurcalayinca buldum onu denicem eğer sonuç alamassam bunu yapicam bakalim

Valla canim odada şerbetçi otu ve adaçayı diyor ve herkes de işe yaramiş hayirlisi bakalim :)

kızlar şuan atv zahide yetişin programında prof dr ibrahim saraçoğlu göğüs büyütme kürü verdi 18 -30 yaş arası kadınlar için dedi..video yarın internete düştüğü an sizinle paylaşıcam..zaten kürüde not aldım ben
canım ben kürünü aldım saraçoğlunun.şuan 1.ayımdayım şerbetçiotunun yarısı bitti sanırım.
beslenme programında bu söylediklerine ek olarak sabah aç karnına 2 yemek kaşığı dereotu tüketmek var.

canım ben kürünü aldım saraçoğlunun.şuan 1.ayımdayım şerbetçiotunun yarısı bitti sanırım.
beslenme programında bu söylediklerine ek olarak sabah aç karnına 2 yemek kaşığı dereotu tüketmek var.
Matemcim senin kürde de çayları bu şekilde mi tüketin diyo? 1 ay şerbetçi 2. Ay hayıt ?

kızlar şuan atv zahide yetişin programında prof dr ibrahim saraçoğlu göğüs büyütme kürü verdi 18 -30 yaş arası kadınlar için dedi..video yarın internete düştüğü an sizinle paylaşıcam..zaten kürüde not aldım ben
videosunu nerden bulabiliriz acaba?

canım ya nasıl ulaştın bi de ücreti ne?

ha çay galiba bu ürün. diğer yöntemleri kullanmayarak sadece bu çayı mı kullanıyorsun peki. kullanma talimatında yazıyor mu bunlar .?

evet ben denedim :) 10.gün oldu. gayet farketti bende yani. regl döngüme göre hesaplayınca şuanda düm düz olmalıydım. nadiren reglden önce dolu dolu olur memelerim ve öyle şuanda... ki gerçek büyüme bir aydan sonra gerçekleşirmiş.öncesi şişkinlik olurmuş. tavsiye ederim yani....
bide avakado mevsimi değilmiş galiba bulamıyorum günde bir muz yiyorum. öncesinde denemediğim birşey kalmamıştı bu kadar etki eden bi intromtrack ın yöntemiydi o da zor geliyo illa birşey oluyo, bigün aşırı yoğun geçiyodu yapamıyordum ki çok istikrarlı değilimdir. ama bu yöntem kolay olduğundan istikrarda oluyo deneyin derim. bu şişkinliğe kalsa çörekotu yağını felan tek geçer yani

X