Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri müjdee ! göğüs büyütme ve ibrahim saraçoğlu

Arkadaslar ben serbetciotunu Azerbaycanda bulamayacagimi sandim ama eczanelerde satiliyormush aldim ve denemeye bashladim sonuch muhhhteshemmm gerchekten diyorum benim goyuslerim zayifladim yok oldu yani ama ilk defa bu kremi kulladigim gunden beri inanilmaz dolgunluk ve buyume oldu gore biliyorum yani hemde sadece 2gundur kullaniyorum ben gunde bir defa ile boyle oldu 2-3defa yapsam var yaaa ufff inshaALLAH istedigim olchuye gelirim

merhaba kızlar ben 27 yaşındayım ibrahim saraçoğlu sitesinden şerbetciotu ve hayıttohumu caylarını aldım soyledıgı ek takvıyerlıde kullanıyorum yaklasık 3 gun oldu yasımdan dolayı etkı edermı bılmıyorum ama kullanıp sonuc alan arkadaslar varsa bana cevap verırse cok sevınırım :)
Arkadaslar ben serbetciotunu Azerbaycanda bulamayacagimi sandim ama eczanelerde satiliyormush aldim ve denemeye bashladim sonuch muhhhteshemmm gerchekten diyorum benim goyuslerim zayifladim yok oldu yani ama ilk defa bu kremi kulladigim gunden beri inanilmaz dolgunluk ve buyume oldu gore biliyorum yani hemde sadece 2gundur kullaniyorum ben gunde bir defa ile boyle oldu 2-3defa yapsam var yaaa ufff inshaALLAH istedigim olchuye gelirim

merhaba kızlar ben 27 yaşındayım ibrahim saraçoğlu sitesinden şerbetciotu ve hayıttohumu caylarını aldım soyledıgı ek takvıyerlıde kullanıyorum yaklasık 3 gun oldu yasımdan dolayı etkı edermı bılmıyorum ama kullanıp sonuc alan arkadaslar varsa bana cevap verırse cok sevınırım :)
merhaba canım ben de aynı sekılde kullanıyorum yalnız 3 gun oldu baslayalı merak ettıgım bır sonuc alabıldın mı cevap verırsen sevınırım ve umarım sonuc almıssındır

Ben 11 inde basladim. Bugun sonunda avakado da buldum beslenme programina da baslamis bulunuyorum. Haberleri vericem. Bu arada daha once bi ay uygulayip sonuc almisim bi kac ay gecti yeniden serbetciotundan basliyorum
merhaba canım ben de daha yenı basladım sonuc alabıldınmı cevap verırsen sevınırım

Canım Merhaba,
Hangi kremi uyguluyorsun?
Nasıl yaptığını anlatır mısın?

Merhaba kızlar, bu programa bugün başladım.
87-73-102 ölçüleriyle, programa da aynen uyacağım, değişiklikleri de paylaşırım. Bakalım neler olacak :p

Ben yıllardır forumu okuyup ilk defa bugün kayıt olmaya karar verdim.
1 Bu kürü ben de uyguluyorum ve ölçmedim ama farkedilir bir büyüklük var.
2 Şunu da soranlar olmuş "tahta gibi olanlarda da işe yarıyor mu?" Evet yarıyor. Yaramayanlar olduysa bir yerde bir yanlışlık yapıyor gibi geliyor bana. (Şerbetçi otunu az koyuyor olabilirler 1 avuç dolusu gibi bir ölçüye tekabül ediyor günlük verilen gramaj.)
3 Avokadonun tadı tek başına yenince ve olmamışsa kötü gelebilir. Bunun için önce sert aldığınız avokado meyvesini en az 3-4 gün dışarda bekletmelisiniz yumuşaması için dokununca sert değil ezilmiş gibi bir his verdiği anda yenmeye hazırdır. Avokadoyu ikiye bölüp çekirdeğini çıkarttıktan sonra dilimleyin bol tuz ve limonla yiyin salata gibi. Ya da diğer seçenek olarak avokadoyu yarım diş sarımsak, tuz ve zeytinyağıyla ezin ondan sonra yiyin. Tadı çok güzel oluyor :)
4 Şerbetçi otunu içmek resmen işkence ama diet listesinde olan çikolata ve cevizle birlikte tüketiyorum o zaman daha çekilir bir hale geliyor.
Umarım yazdıklarım yardımcı olmuştur.

İyi akşamlar dilerim

kızlarr ben aktardan aldım şerbetçi otunu ama ne kadarını kaç dk ne kadar suda kaynaticam bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı ???

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım :KK25: uzun süredir forumu takip ediyodum kürü denedim sizinle paylaşmak istedim. benim göğüslerim çok küçük dolgulu 75'i bile doldurmuyo maalesef. saraçoğlunun bu kürünü sitesinden sipariş ettim ve 4 ay boyunca harfi harfine eksiksiz bir şekilde uyguladım. hormonal dengesizliğim ve kistim yok ama bu kür bende maalesef işe yaramadı yani karıncanın yürüyerek mekke'ye gitme olayı gibi bişey oldu çok hafif bi fark var. koca 4 ayda 1 cm büyüme:olamaz: böyle olunca kalan 2 ayı da tamamlamamaya karar verdim daha fazla vakit kaybetmemek adına. şimdi 4. ayım dolmak üzere hayıt tohumunu kullanmaya devam ediyorum bitsin diye. bi yandan da forumda takip ettiğim küç mevzusu var onu deneyeyim dedim gece yatmadan önce 1 tatlı kaşığı küç'ü yoğurtla karıştırıp yedim. ilk gece göğüslerimde inanılmaz bi ağrı oldu 2. gece de aynı şekilde ağrı + el ve kollarımda uyuşma oldu yoğun östrojen içeriğinden dolayı sanırım fazla geldi. akabinde bariz şişkinlik de var göğüslerimde tabii. hayıt tohumu +diyet listesi + küç. bu şekilde 1 ay devam edicem bakalım kalıcı bi gelişme sağlayabilecek miyim işe yararsa sizinle paylaşıcam zaten. tek endişem vücuda fazla östrojen yüklememin getireceği yan etkiler yüzünden hormonal dengemin bozulması riski çünkü kısırlığa kadar yolu var. bakalım inşallah bişey çıkmaz da adam akıllı göğüslere sahip olabilirim.

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım :KK25: uzun süredir forumu takip ediyodum kürü denedim sizinle paylaşmak istedim. benim göğüslerim çok küçük dolgulu 75'i bile doldurmuyo maalesef. saraçoğlunun bu kürünü sitesinden sipariş ettim ve 4 ay boyunca harfi harfine eksiksiz bir şekilde uyguladım. hormonal dengesizliğim ve kistim yok ama bu kür bende maalesef işe yaramadı yani karıncanın yürüyerek mekke'ye gitme olayı gibi bişey oldu çok hafif bi fark var. koca 4 ayda 1 cm büyüme:olamaz: böyle olunca kalan 2 ayı da tamamlamamaya karar verdim daha fazla vakit kaybetmemek adına. şimdi 4. ayım dolmak üzere hayıt tohumunu kullanmaya devam ediyorum bitsin diye. bi yandan da forumda takip ettiğim küç mevzusu var onu deneyeyim dedim gece yatmadan önce 1 tatlı kaşığı küç'ü yoğurtla karıştırıp yedim. ilk gece göğüslerimde inanılmaz bi ağrı oldu 2. gece de aynı şekilde ağrı + el ve kollarımda uyuşma oldu yoğun östrojen içeriğinden dolayı sanırım fazla geldi. akabinde bariz şişkinlik de var göğüslerimde tabii. hayıt tohumu +diyet listesi + küç. bu şekilde 1 ay devam edicem bakalım kalıcı bi gelişme sağlayabilecek miyim işe yararsa sizinle paylaşıcam zaten. tek endişem vücuda fazla östrojen yüklememin getireceği yan etkiler yüzünden hormonal dengemin bozulması riski çünkü kısırlığa kadar yolu var. bakalım inşallah bişey çıkmaz da adam akıllı göğüslere sahip olabilirim.
Merhaba
Kullandığın küçün markası var mı acaba?

Bence kullanmamalisin. Goguslerin ostrojen eksikligindemn kucukce ise yarar ama ostrojen seviyen yerindeyse kendin de dedigin gibi kisirliga kadar yolu var allah korusun. Onun yerine her gun masaj yap goguslerine ve gogus kaslarini calistirici hareketler yap. Erkekler bile goguslerini buyutebiliyor biz de kaslarimizi çalıştirsak neler neler olur. Ki zaten gogus calisan kadinlarin gogusleri tam yuvarlak dik ve serttir. Ben baslicam bence sen de oyle yap hic ugrasip da vucudunun dengesini bozma bosuna

Merhaba kızlar
1 haftadır şerbetçi otu kürünü uyguluyorum. Herhangi bir etki görmedim şuan ama iki gündür kas krampları yaşıyorm. Böyle bir problemim yoktu çok uzun zamandır. Bu kür tetiklemiş olabilir mi diye şüpheleniyorum.
Böyle bür problem yaşayan va rmı acaba

canım işe yaradı mı küç sonuçlarını paylaşıcam demişsin.. Ben de başlıyorum birçok şeye küç de içlerinde ama ben de korkuyorum yan etkilerinden :KK43:

Arkadaslar denediği seylerişe yaratan gözle görülür fark elde eden var mı

X