Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri müjdee ! göğüs büyütme ve ibrahim saraçoğlu

kızlar ya ben 32 yaşında ikiz annesıyım okadar küçükki gögüslerim sütüm bile olmadı hamileliktede büyümedi doğumdan sonrada bu kürü yapmak istiyorum fakat saraçoğlu 16 -30 yaş arası diodu programda 35 yaşındakine bi fayda sağlmaz diodu 32 yaşındakine bi fayda sağlarmı ki acep denemek istiyorum da
canım 30 yaştan sonra bu tarz kürler tek başına işe yaramaz. ama memenin yapısına bağlı olarak haftada 4 gün yarım saat press çalışması yapsan o zaman büyümesini sağlayabilirsin.

Arkadaşlar şerbetçiotunu kullanan kuzenim ve bir arkadaşım gerçekten sonuç aldılar. Fakat bu kadar istekli olup bi yola giryorsanız bence bu tür kürlerle birlikte göğüs egzersizleride yapmaısınız.han egzersiz yapınca zayıfar küçülür diye düşümeyin aksine göğs kasını şişirdikçe memenin daha fazla şişmesini sağlamış olursunuz.

emelimben çok teşekkür ederim egzersiz için zaten bi program yaptım ama bu kür için biraz geçmi kaldım acaba diye düşünüyordum bi deyim kürüde ozaman bişey kaybetmem bitkisel sonuçta :)

Arkadaşlar bu çayı illa ki akşam mı içmemiz lazım?
Siz nasıl içiyorsunuz günde kaç kere yazar mısınız?

canım ben kürünü aldım saraçoğlunun.şuan 1.ayımdayım şerbetçiotunun yarısı bitti sanırım.
beslenme programında bu söylediklerine ek olarak sabah aç karnına 2 yemek kaşığı dereotu tüketmek var.
mrhba matem ben de bu kürü kullanmk istyrm da acaba göğüste tüylenme yapyo mu

kızlar bu kürü ben de kullanmk istyrm ama tüylenme yapmasndan korkuyorm ..öyle bi yan etkisi var mı..ha bi de dereotu taze mi olck

Kızlar ben aktardan aldım şerbetçi otunu 18 gündür içiyorum akşam yemeğinden sonra ve beslenme programını da uyguluyorum ilk günden beri.. Ve şuan dolgunlaşma var gözle görülür bi büyüme var umarım daha da olucak çok ümitliyim başlamak isteyenlere tavsiye ederiimm :)
MRHBA NANAME KÜRÜ KULLANDGNDA HERHANGİ Bİ YAN ETKİ GÖRDN MÜ TÜYLENME FALAN YAPYO MU

Merhaba hatunlar şerbetçi otuna başladım bide hayıt tohumu alayım diye aktara girdim oradaki kız bi karışımdan bahsetti ballı bi karışım içinde Hayıt tohumu çemen falan varmış kullanan memnun kalan varmış aldım bu gün başlicam bakalım şerbetçi otuna da devam edicem
Ayy inşaallah Mevlam işe yarar :KK68:

Yanliz saracoglunun sitesinden siparis wermedim botanik ecza dan aldim serbetci otuyla hayit tohumunu aktarlara guwenemedim tarihi gecmis urun satma ihtimalleri cok fazla bu siteye guweniyorum surekli alisweris yaptığım bi yer..ya benim sorunum iki cocuktan sonra goguslerimin yumusamasi diriligi kayboldu kuculdu Ins bunlar iyi gelir hepimiz

Arkadaşlar bugün bide gece mumu yağını duydum yarın bide onu alıp denicem
Bilgisi olan var mı

kızlar bede başladım 4 gün önce aktardan şerbetçiotu aldım ama bi sonuç yok. ben sabah kahvaltısından sonra içiyorum acaba ondan mı kızlar herkes akşam içiomuş. birde ben musluktan 1 bardak suyu cezveye doldurup üzerine 1 tutam ş.otu atıp 8 dakika ocakta kaynatıyorum sonra altını kapatıp dinlendiriyorum 5 dak sonra içiyorum burda mı hata yapıyorum acaba. sıcak suya direkt atıp demlemiyorum yani. bana da yazar mısınız nasıl yaptığınızı

X