Muş///49

ferday

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
492
3
valla canımsıkıldı benim memleketten kimse bilmiyor mu siteyi çok utandım.Beni utandırmayın muşlular

ben muşlu değilim ama geçen ay ordaydım hasköyde arkadaşım öğetmen onun yanına geldim
tekrar geleceğim
bende atık yarı muşlu oldum sayılır

Süpersin difacığım.Ben de Muş haritadan silindi sandım.Çünkü hiç kimseye rastlamadım.

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

canim bende mus dogumluyum orda bes yasina kadar kalmisim... ordann sonra vana geldik
sadece hatirladigim cok kar yagardi... bizim ikinci kata kadar cikmisti arabamiz kaybolmustu..dogdugum yeri ozledim... ya galiba sadece ikimis mus luyuz.....

selam arkadaşlar, arkadaşımın kardeşi muş korkutta asker. ailesi yemin töreni için oraya gelecekler. onların kalabileceği öğretmen evi, misafirhane felan varmı.

ahanda ben geldimm kıs bizim elleri gördüm mus olmaz diye hiç bakmadım az önce gezerken bi bakim dedim sok oldum yaa :KK70:
bende musluyum ve musta oturuyorumm :KK70:

slm bende muşluyum istanbulda yaşıyorum ama annemde babamda muşlu yani tam muşluyum....:)

arkadaşlar selam, bende muşluyum ve lise bitinceye kadar Muşta idim, 1997 de Üniversiteyi kazanınca çıktım çıkış o çıkış, senede 1 anca gidebildim. İstanbula yerleştim ve evlendim. 2 yıl üstüne geçen ay kardeşimin düğünü vesilesi ile gittim ve üzüldüm desem yeridir. Çünkü hiçbirşey değişmemiş halen daha eski köy görünümünden kurtulamamış, sebze halinin civarı, cadde vs... bir-iki site kooperatif yapılmış o kadar. neyse inşallah iyi olur. hepinizi sevgiyle selamlıyorum :)

kız yok be köy gibi ama güzerldir hem nie öle dion dededen sonra baya gelişti bence güzelleşti :KK70: :p

:roflol:a.smerhabalarmuşlu diilim ama bizim gelinimiz muşlu 3aykadar oldu daha yeni gelin muşu hiç görmedim birgün mutlaka görürüm .

yeniyil10051.jpg

slm kızlar bende muşlu değilim ama 4 yıl eşimin görevi nedeniyle ordaydık.muşu sevmiştim küçük ama güzel bir şehir.orda çok sevdiğim bir dostumu bıraktım.onu çok özlüyorum

slm arkadaşlar bende muşluyum bursada yaşıyorum ama daha geçen yaz oradaydım

X