müstakbel görümcemin derdi nedir?

Daha ilk defa bir araya gelmişsiniz, duruma alışamamış olabilir.
Dediği gibi kendi başına takılmak istemiş olabilir, kız 20 yaşında küçük değil belki kendi gezmek istedi sizinle takılmaktan sıkıldı sürekli.
Ben bir sorun göremedim, boş yere dertlenmişsiniz, zamanla her şey olması gerektiği gibi olur.

yok cephe almıyorum gerçekten,
tabii ki ben de sarmaş dolaş olmasını beklemiyorum hemen ben de sarmaş dolaş olamam hemen. ama yine de bizden geride yürümesi,yüzünü asması,
trip atması üzdü beni biraz.çekingen oluşunu anlarım ne biliyim adadan dönüşte açılmıştı aslında da.
bilemiyorum zaman gösterecek, ama inşallah dediğiniz gibi size benziyordur huyu :KK34::KK34:

Size trip atıyor gibi gelmiştir ama belki sizden yabancılık duydu? Ne kadar yakın davranırsanız davranın onun karakteri böyleyse onu değiştiremezsiniz. Size olan tavrı böyle sürüp gidebilir veya değişebilir. Görümcenizin huyu tam anlattığınız gibi benim huyuma benziyor. Korkulacak bir şey yok siz her zaman nasıl davranıyorsanız öyle davranın bence ya zamanla açılacak ya da aynı duracak. Extra bir ilgiye gerek görmedim ben. Tabi siz bilirsiniz yine de :44:

Ben de olsam 20 yaşımda, ilk defa buluştuğum ve sürekli bakar mısın, konuşur musun, bu nasıl, şu nasıl dense sıkılır mesafeli olurdum. belki sizinle alakalı değildir durum tamamen kendi karakteriyle ilglidir ilk buluşmadan yargılamayın derim...

ben sürekli bakar mısın konuşur musun diye bebekmiş gibi yaklaşmadım kesinlikle.şu nasıl diye sordugumda "1 kez" oldu.çünkü izole etmişti kendini.bunu zaman zaman yaptım demeye çalıştıgım şey şu erkek arkadaşıma dalıp kızı görmezden gelmedim.bilmiyorum fazla merhametliyim belki de

Daha ilk defa bir araya gelmişsiniz, duruma alışamamış olabilir.
Dediği gibi kendi başına takılmak istemiş olabilir, kız 20 yaşında küçük değil belki kendi gezmek istedi sizinle takılmaktan sıkıldı sürekli.
Ben bir sorun göremedim, boş yere dertlenmişsiniz, zamanla her şey olması gerektiği gibi olur.

haklısınız belki de, teşekkürler cevabınız için

Size trip atıyor gibi gelmiştir ama belki sizden yabancılık duydu? Ne kadar yakın davranırsanız davranın onun karakteri böyleyse onu değiştiremezsiniz. Size olan tavrı böyle sürüp gidebilir veya değişebilir. Görümcenizin huyu tam anlattığınız gibi benim huyuma benziyor. Korkulacak bir şey yok siz her zaman nasıl davranıyorsanız öyle davranın bence ya zamanla açılacak ya da aynı duracak. Extra bir ilgiye gerek görmedim ben. Tabi siz bilirsiniz yine de :44:

uzun yıllar bu forumda kalırsınız değil mi? :KK1::KK1:
belki karakteri öyledir, belki kıskanmıştır insan bilemiyor işte.
düşünmemeye çalışıcam artık, zamana bırakmak lazım.
umarm açılır :KK34:

"ben onun hayallerini neler yapmak istediğini filan herşeyi sorup bizzat fikir vermeye çalışarak da ilgilendim" demişsiniz de daha ilk defa yüzyüze gördüğüm bir insan yengem olacak bile olsa baskı kurulmuş gibi hisseder iyice kabuğuma çekilirim ben. Tamam niyetiniz iyi fakat her insanı kendiniz gibi düşünmeyin. Herkes sosyal medyada paylaşılacak şeylere yorum yapmayı sevmez veya yeni tanıdığı bir insanla yüzgöz olmayı istemez. Ayrıca kardeşler arasındaki hukuku da dışarıdan bakan biri anında kavrayamaz, erkek kardeşimle yanyana geldiğimizde abla kardeş miyiz, askerlik arkadaşı mıyız veya ilkokul bebesi miyiz belli değildir mesela. Bu arada kızın felsefik cevap verdiği falan da yok ki olması gerekeni söylemiş, iki kişi birbirini seviyorsa başkasına yorum yapmak düşmez. Gözüne batan bir davranışınızdan şikayet etseydi mesela mutlu olacak mıydınız? veya övse ne kadar inandırıcı olacak ki, henüz birbirinizi yeterince tanımıyorsunuz bile. Kısaca zamanla oturacak şeyler bunlar, yıldızları hiç bir zaman barışmayacak insanlar olsanız bile sevdiğiniz ortak bir insan var merak etmeyin :)

ben sürekli bakar mısın konuşur musun diye bebekmiş gibi yaklaşmadım kesinlikle.şu nasıl diye sordugumda "1 kez" oldu.çünkü izole etmişti kendini.bunu zaman zaman yaptım demeye çalıştıgım şey şu erkek arkadaşıma dalıp kızı görmezden gelmedim.bilmiyorum fazla merhametliyim belki de

Bebekmiş gibi konuşmamış olabilirsiniz ama sürekli dahil etmek istemeniz ters tepki yaratmış olabilir. En uyuz şeylerden biridir bana göre bir çiftin yanında tek gezmek, ne kadar yakın olduğumun bir önemi yok. Kız da belki bu düşüncededir ne bileyim siz el ele tutuştukça sevdiği biri aklına geliyordur, ters bir gündür...Her şey olabilir bence yorum yapmak için erken bir kaç görüşmeden sonra anlaşılır tam olarak...

ben görümcenizin size ısınamadığını düşünmüyorum.ısınamadıysa bile doğru düzgün tanımadığı içindir.

aslında kızı biraz kendime benzettim mesela bazı insanlar benim soğuk olduğumu falan düşünürler çünkü başkalarının yanında kendimi çok kasıyorum.yanımdakiler tanıdığım ve sevdiğim insanlar olsa bile kasılıyorum nedense."niye konuşmuyorsun, moralin mi bozuk?" gibisinden sorular soruyorlar.
ama bazı insanların yanındayken de çok rahat oluyorum eğer onlara alışmışsam, birbirimize yakın olmuşsak açılıyorum farklı bir insan oluyorum sanki.belki görümceniz de sonradan açılır.

abisine su getir falan diyorsa da demekki abisi ona bu rahatlığı vermiş, ikisi bu şekilde anlaşabiliyorlarsa bunda bir şey yok.

ve bir mesajınızda babasının siz onların yanında misafirken "ebruşum da burda olsaydı", "ah ebruşum nerelerdesin" gibisinden şeyler söylemesine takılmışsınız.açıkçası bu yorumunuzu okuduktan sonra sizin bazı şeyleri çok abarttığınızı düşündüm.misafir olmanızla bunun ne alakası var, desin yani nesi ayıp?

daha görümcenizle yeni tanışmışsınız biraz daha bekleyin belki yakınlaşırsınız.

Karakter olarak görümceme benzettim.
O da böyle bana buz gibiydi başından beri ama abisiyle bir espri bir espri uyuz oluyorum.
Sonra zaten abisiyle ben tartışırken döktü eteğindeki taşları gerizekalı.

Besbelli paylaşamıyor o kadar belli ediyor ki.
Çatlasın, patlasın abisini uzaklara aldım çok zoruna gitti biliyorum ama ohhh..
Hiç böyle biri değildim ben ama bu kıza karşı böyleyim elimde değil...

Allah yardım etsin zor böylesiyle..

Bence abisinin size ilgi göstermesini kiskanmis olabilir o kendini sizin yaninizda yanliz hissetmistir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende erkek kardeşimin kız arkadaşına mesafeli davranıyorum. En baştan sevemedim öyle de gidiyor içimde yakın davranmak gelmiyor. Hiç kıskanma falan mümkün değil yapı olarak kardeşime de çok düşkün değilim. Kız kardeşime çok yakınımdır zaten ama sevmedim işte kızı. Belki oda böyle dert ediyordur ne yapacağım ben bununla diyede. Mesafeden zarar gelmez faydasını görürsün çok. Öyle içli dışlı olayın hayallerinden ziyade mesafeli olayım hayalleri kurmak karına olur. He güzel olur kardeş gibi olunca. Ben görümcemin biri ile kardeş gibi diğeri ile buzdolabı gibiyim. Abileri ile de aralarına girmiyorum yani birşey olduğu yok.

Uzun lafın kısası dert etme o daha hem çok küçük hemde uzak durursa daha makbul emin ol.

Karakter olarak görümceme benzettim.
O da böyle bana buz gibiydi başından beri ama abisiyle bir espri bir espri uyuz oluyorum.
Sonra zaten abisiyle ben tartışırken döktü eteğindeki taşları gerizekalı.

Besbelli paylaşamıyor o kadar belli ediyor ki.
Çatlasın, patlasın abisini uzaklara aldım çok zoruna gitti biliyorum ama ohhh..
Hiç böyle biri değildim ben ama bu kıza karşı böyleyim elimde değil...

Allah yardım etsin zor böylesiyle..

işte korktugum şey bu. burda yazılan youmların hepsini okuyorum.benimki de böyle bişey mi öteki mi anlamaya çalışıyorum.
sizinkisi de terbiyesizmiş sanki kendisi birilerinin abisinin erkek kardeşinin eşi olmayacak :KK53:

Bence abisinin size ilgi göstermesini kiskanmis olabilir o kendini sizin yaninizda yanliz hissetmistir.

bence de kıskançlık kesinlikle var sevgilime kıskandı bence ama ben hazırlıklıydım böyle bir duruma dedim. o da yok o hayatta kıskanmaz dedi. nerden biliyorsa..
bilseydim vallahi gitsin tek gezsindi

Ne kadar abartıyorsunuz hemen ön yargılı davranıyorsunuz herkes çok yakın olmayı sevmeyebilir yok surat asıyormuş kaşları çatıkmış iyi gecelet dememiş kendi yiyeceğini önüne almış ağabeyi yanına gidince tabi ki gülecek ağabeyine neden surat assın konuşmuşsunuz da yeterince hem küçük daha sıkılmıştır o ortamda ne olursa olsun ondandır ben olsam ben de sıkılırım kendi arkadaşları gibi kafa dengi olmaz kimse. Ailesi etrafında dönüyormuş dönecek tabii evlatları o bile gözünüze batmış. Daha seneye evleneceksiniz ön yargılı olmayın zamanla ısınacak birden bire olmaz.

işte korktugum şey bu. burda yazılan youmların hepsini okuyorum.benimki de böyle bişey mi öteki mi anlamaya çalışıyorum.
sizinkisi de terbiyesizmiş sanki kendisi birilerinin abisinin erkek kardeşinin eşi olmayacak :KK53:

Onu düşünemiyorlar ki..
Ben de hevesle bir sevgili yapsın, evlensin de eşimin yakasından düşsün diye bekliyorum..:KK14:

bence de kıskançlık kesinlikle var sevgilime kıskandı bence ama ben hazırlıklıydım böyle bir duruma dedim. o da yok o hayatta kıskanmaz dedi. nerden biliyorsa..
bilseydim vallahi gitsin tek gezsindi

Ee abisi sonucta size kiskanir dermi kardesini iyi göstermek ister..ama bu cogunlukla böyledir kiz kardesler abilerine cok düskün olduklari icin paylasmak zor gelir onlara..

valla bilmiyorum sanki siz de biraz kıskandırmışsınnız kızı. Mesela "bir çiçek bahçesiyle uyumak nasıl bir duygu?" sorusu çok abartılı
Adam balık burcu galiba:KK70:

X