nafaka ile ilgili

ilk dawam 18 şubattaarkadaşım beni öle bi heyecan sarıokii napıcam günler geçmio çok stresliyim belli etmek istemiorm ama içimde hep ya o kazanırda bana bide tazminat ödetirse die korku war ailemin yüzüne nasıl bakrım o zaman zaten çalışmıorm şu anda onlara bi yük oldum bide yetmesmiş gibi bu çıktı çok zormuş yaşayan bilir sen en azından okulunu bitirebilmişsin benim gibi yarım bırakmamışsınnnn sen daha şanslısın bide sen kendinmi istedin o kişi ile ewlenmeyi görücü usulümü oldu

Yok hayır canım ben kendim istedim ve ailem istememişti olmaz demişti ben onlardan habersi nikah yaptım ve onlara acıklamıstım.Düşün benim ne durumda olduğumu şimdi onların haklı olduğunu gördüm ama yinede bana ufacık bir söz söylemiyolar hatta atlatmam için beni mutlu emek için kendilerini parcalıyolar .dedim ya ailenin sana üzüldüğü senı düşündüğü kadar kimse dusunmez caım.Benim 2. duruşmada subat 20 sinde bende ogunu sabırsızlıkla bekliyorum bakalım.Ama dedimya inan kazanırız allahın izniyle çünkü çok araştırdım artık mahkemeler genelde bayanlar yanlısı bayanları madur birakmıyolar kaldıkı senın elinde darp raporun var korkma % 90 kazanırsın allahında izniyle .sonrasındada sevinçli haberlerini paylaşırım senınle.Önce kendini topla ve hayata daha sıkı sarıl .

canım çok saol ben işallah dediğin gibi kazanıcam ben görücü usulü ile ewlendim ama tam olarak da öle değil biri bizi tanıştırdı we oldu nişanlıyken ailem bazı şeyleri gördüler we nişanı bozmak istediler ama beni ikna edemediler eşimi çpk sewiodum (hala unutmuş değilim ama ) keşke waktinde dinleseydim oluo şimdi ama kader işde yaşandı we bitti we biz 2 ay nişanlı kaldık 6 ayın içinde tanışdık nişan düğün we ayrılma herşey bi anda oldu anlıcan çok hızlı gelişdi nesyse ayrıntıları paylaşıcam seninle daha

X