Nasil bir uslupla söylemeliyim

Mavilimorcicek

Bir ihtimal daha var
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
126
43
Merhaba hanımlar eşimle yaşadığım bir soruna karşı nasıl bir tavır takınmam gerektiği ile ilgili fikir almak istiyorum sizden. Öncelikle eşimle cinsellik konusunda sıkıntılı süreçler yaşadık karşılıklı olarak kullandığımiz ağır kalelerimiz oldu tartışma sırasında bu sebeple bu konuda birbirimize karşı tahammül seviyemiz çok düştü bu yüzden tatlı dil kullansam bile bir sorunu dile getiriyorsam eşim gergin bir ses tonu ile cevap veriyor bu konuda iyice hassaslasti yani bu detayida dikkate alarak iki sorum olacak sizlere
Sorunum şu ki eşimde erken boşalma var ve benim bunu farketmedigimi düşünüyor bosalinca soruyoruk yok boşalmadım diyor boşalma sırasında ses çıkarmayarak bunu saklıyor ve boşalmamış gibi ilişkiye devam ediyor ben boşalama kadar.Benden sonra boşalıyor takliti yapıyor o andaki taklidi bana çok itici geliyor gururuyla erken boşaldığını kabul etse çözüm arasak daha mantıklı geliyor şimdi ben bunu eşime nasıl söyleyebilirim boşaldığını anlıyorum numara yapma cümlesinin daha ılımlı nasıl söylerim yada bu konuda ne yapabilirim?
Bir ıkincisi isteksizlik ve erken boşanma için macun ve sprey almak istiyorum eşim bir macun aldı ama hiç tesiri yok macun almasında ben söylemiştim zaten başka bir urun keşfettim denemek istiyorum özellikle erken boşalma için sprey nasıl derim erken boşaldığını farketmedigimi düşünüyor çünkü 🤔fikirleriniz için şimdiden teşekküler

Yani cinsellik önemli bir konu sonuçta evlilikte birbirinizi kırmadan konuşmanız lazım. Zaten boşalınca şeyi iner ki ama işte seninde bosalmani düşündüğü için devam ediyor demek ki bilemedim yani
Evet sertlik kayboluyor aynı hissiyat olmuyor zaten benin için devam ediyor olması güzel tabi ama rahatsız olduğum nokta boşaldığını gözlemesi ve benden sonra bozuyor taklidi yapması

Evet sertlik kayboluyor aynı hissiyat olmuyor zaten benin için devam ediyor olması güzel tabi ama rahatsız olduğum nokta boşaldığını gözlemesi ve benden sonra bozuyor taklidi yapması
Bence eşinizin bosaldigini hissettiginiz an siz de taklit yapın 5,10 dk dinlenip tekrar devam ederiz deseniz hem sertlik tekrar sağlanmış olur

Malesef bi kere şuan hissedemiyorum yarim saat sonra tekrar deneyelim dedim ama 2.olmuyor olayı dağıtıyor sonrada uyuyor 😒
Zamanla olur birden herşey normal olmaya bilir önemli olan bu durumda sizin daha sakin olaya hakim olup yönlendirme yapmanız lazım en yakinimdan biliyorum bu durumu

Zamanla olur birden herşey normal olmaya bilir önemli olan bu durumda sizin daha sakin olaya hakim olup yönlendirme yapmanız lazım en yakinimdan biliyorum bu durumu
Anladım 2.yi denemek bir alternatif olarak aklımda bulunsun👍peki sizde sprey vs kullanmayı teklif etmeli miyim yoksa bu işleri daha çıkmaza mi sokar acaba

X