Nasil davranicagimi bilemiyorum onuda anlayamiyorum

bananarepublic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
109
12
Oncelikle hepinize merhaba kizlar.simdi benim şöyle bir sorunum var.22 yasindayim suanda 16 yaslarindayken facebookta tanistigim bir cocuk vardi tabi cocukluk o zamanlar sanalda baya asik falan oldugumuzu saniyoduk ayni sehirdeyiz ama ben merkezindeyim o ise ilcesinde hic gorusmemistik.neyse gectigimiz aylarda aniden aklima geldi instagramina baktim baya yakisikli olmus buyumus takip ettim mesaj attim hatirladinmi falan diye gulduk ettik konustuk.kendisi numarasini verdi bana whatsapptan yaz dedi buraya pek girmiyorum dedi.whatsapptan konusmaya basladik baya egleniyoruz konusurken cocukluktaki o sanal iliskimizle dalga geciyoruz falan.surekli yazamiyor kaptan oldugu icin gemide suanda saat farki calisma saatleri falan.birkac gun yazamadigi zaman kusura bakma yazamadm falan deyip aciklama yapiyor.o zamanlar tabi gorusememistik geldigimde goruselim dedi sohbetimiz gitgide koyulasti sorunlarimizdan dertlerimizden konusnaya basladik.bana arada sakayla e tabi eski sevgiliyiz sende sevilmicek gibi degilsin tarzinda seyler soyluyordu.cok naif cok tatli yani kisacasi etkilenmeye basladim ama o buraya gelene kadar asla arkadaslik disinda konusmayacagim kendisiyle.ama dedigim gibi etkileniyorum ve surekli konusmak istiyorum.gectigimiz hafta yine bana yazdi gece 4 e kadar baya samimi konustuk yine cok eglendik dertlestik hatta yatmadan once gelince oturur konusuruz bi raki iceriz dedi ertesi gun gunaydin yazdi ben yazmadan geceden kalma bi konu vardi onu sordu tum gun araliklarla yine konustuk ama aksam oldugunda bi anda mesajlar kesildi ben biseu yazdigimda kisa kisa cevaplar vermeye basladi.yani sizce sebebi nedir bianda uzaklasmasinin acaba hoslandigimi anladi o yuzden mi geri cekildi gercekten cok etkileniyorum ondan ve dedigim gibi asla arkadasligin disina cikmak istemiyorum o donene kadar.arkadasca nasil onunla konusmaya devam edebilirim nasil ilgisini cekebilirim biseyler yazarsaniz cok sevinirim..

Kaptanla olmaz dicem; sonra ordan ama benim kocamda kaptan, bi kere çok seviyo, bi kere çok sadık çılar gelecek. Kaptan yakınları diye bir başlık atın, cevap veren çok olur.

Ya
yani oynak ülkeler vardır onalrdan birinde mi ??? bir laf ettin ona mı takıldı acaba ?
Yani gayet normal konusuyorduk dedimya tum gece sabaha kadar konustuk nerdeyse ertesi gunde ilk yazan oydu sonra bidaha ben yazmadan yazmaz oldu.gemiden cikamiyorlar buaralar yani hep yolda hani limana yanasinca geziyodur diye dusunurdum ama okyanusun ortasinda ve online oluyo bana yazmiyo

X