Nasıl kibarca korona var, gelmeyin diyebilirim ?

Merhaba hanımlar. Yakında Allah nasip ederse doğum yapacağım. Akrabalar çocuğu görmek için bize haber ver falan diyorlar. İyi niyetleri için çok teşekkür ederim ama korona var. Allah etmesin bulaşsa ne yaparım. Nasıl kibarca ziyaretçi istemediğimi söyleyebilirim? Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı cumalar.
Ben bu işleri aile büyüklerine devrediyorum. Onlar da diğer akrabalara emily çok pimpirikli gelmeyin diyorlar.

Merhaba hanımlar. Yakında Allah nasip ederse doğum yapacağım. Akrabalar çocuğu görmek için bize haber ver falan diyorlar. İyi niyetleri için çok teşekkür ederim ama korona var. Allah etmesin bulaşsa ne yaparım. Nasıl kibarca ziyaretçi istemediğimi söyleyebilirim? Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı cumalar.
Bunun kıbarcası yok pandemı bıtene kadar herhangı bır mısafır kabul edemeyecegım deyın .

bebek için kullanmaya uygun hediyeler alan arkadaşlarımız oldu, eve gelebilir miyiz demediler bile, doğumdan önce ne aldıklarını söylediler ki biz almayalım boşa, apartmanın önünden aradılar, balkondan el salladık, paketlerini asansöre koyup yolladılar. amaç sizinle birlikte sevinmek olunca niye eve almadı diye düşünmüyorlar, şu illet bitse de bebek sevsek diyorlar :)

Hastaneye kabuk etmiyorlar dersiniz, doktorum da muayenede tembih etti kesinlikle ziyaretci kabul etme diye uyardı dersiniz.

Vallaha ben doğum yaptığım da korona yoktu Türkiye de ama ben yine kabul etmedim. El kadar bebeğe doğar doğmaz gidilmeaini asla anlamıyorum. Hele bir bekleyin anne de bebek de toparlansın

X