Ne iş yaptığını söylemeyen erkek

Aman dedektifçilik mi oynayacaksın? Yok öyle yok böyle. Korumaya almayın şunları. Güven vermiyorsun defol git demeyi bilceksiniz. Yedek niye alsın vs. diyorsun da numara versen ne vermesen ne? Sosyal medya üzerinden etkisine alıyor işte başarmıştaa.. hiç ilgim yok vs demene inanmıyorum yurtdışına tav olma. Zaten bu arada rapor vermek zorunda değil işim var diyorsa içerik belirtmek zorunda değil bende hoşlanmam he bu arada karşıda ki def etmekle amaçlı da söylerim.
Oan yazmasın diye. 😎

Ya siz beni anlamıyorsunuz ya maalesef ki ben anlatamıyorum,şöyle bir durum var kendisine soruyorum zaten fakat iş işte diyor ben böyle belirsiz şeylerden aşırı nefret eden insanım o kadar esrarengiz takılıyor ki merak duyguma yenik düşüyorum sadece hissettiğim tek duygu merak

İnsanın başına ne gelirse ya meraktan .. demişler 😎

Bunu da düşündüm ama şöyle bir durum var ben ona sadece arkadaş olarak konustugumu belirttim neden yedekte tutmak istesin ki,ne numaramı verdim ne ileri boyuta taşımak istedim
Mesleğini sorduğunuzda şak diye şu işi yapıyorum diyemeyen insanın mesleği yoktur, en fazla bir işler karıştırıyordur. Yalan söylemeye bile tenezzül etmemiş, ne diye hala dikkatini çekmeye falan uğraşıyorsunuz basın tekmeyi hayırlı işler deyin işine gücüne baksın madem. Bir de "iş işte" diye trip atıyor embesil sanırsın Sabancı holding Yönetim kurulu başkanı

Evet işte tam da konu acmamin nedeni bu,normal de asla sorusu sorulacak konu bile degil ama o kadar esrarengiz birisi ki o kadar merak ediyorum ki ne yaptığını artık kendimi burada konu açarken buldum fikir almak için. Evet ben Turkiyedeyim,gerçekte işte pek bir fikrim yok beni delirten şey de o sadece bir kaç fotoğrafını gördüm,medeni halinin bekar olduğunu söylüyor fakat şöyle bir ayrıntı var ablasini yurtdisina getirdiğini (depremden kurtarmis ve kafalari dağılsın diye getirmis söyledigine gore ablasi evli ve cocuklari var) gecen bana yeğenim diye ablasindan olduğunu söylediği bir çocuğu atti. 21 yasinda kendisi,fakat bana artık yasa disi iş yapıyor gibi geliyor bir takım anlattığı seylere dayanarak ama bu işler 5-6 gün hiç gelmemeksizin sürer mi bilemiyorum. Evli olduğunu da düşünüyorum kafam çok karışık acaba diyorum ingiltereye gidiyorum deyipte eşinin yanına mı gidecek. Geçen konusurken akşam 7den diğer sabaha kadar yoktu ve ben hiç ne yazdım ne sordum kendisi sadece sabaha kadar ofisteydim diye yorum yaptı
Torbacı da olabilir haberin olsun hiç iyi görünmüyor direkt sil engelle bir daha da sakın konuşma

Almanya'ya kaçak gelmiş kekonun teki. Aslında ben kanıt görmeden Almanya'da olduğuna bile inanmam. Şirketler işler mişler... karın tokluğuna orada burada kaçak çalışyorum demiyor da business man takılıyorum diyor. 21 yaşında zengin Alman çocuğu bile böyle hava atmaz, attırmazlar. Ben trende otobüste çok denk geldim böylelerine. Memleketlileriyle bir konuşuyorlar sanırsın devlet başkanıyla kanki olmuş çay davetinden dönüyor. Öyle yalanlar sıkıyorlar ki gülüp geçiyorum yanlarından. Senaryo üstüne senaryo, ablasıyla yeğenlerini de depremden sonra getirmiş. Özel uçağı da var mıymış? Bakın belki 21 yaşında bile değil, dayının tekidir. Adamın her şeyi uydurmadır.

Ya tutturdunuz gerçekte ne olduğunu bilmek istiyorum diye, size ne? Ben söylüyorum, kaçak göçek günlük işler yapan barzo. Hatta doğru tahmin ediyorsunuz uyuşturucu, yasa dışı iş de yapıyordur. Uzun yıllardır buralardayım tecrübeme güvenin. Süresi bitmek üzere olan schengen vizem var, gelmeyi düşünüyorum görüşelim diyin bakalım ne cevap verecek.

Oda buyur canım konuşabilirsin sıkıntı yok derdi zatens 😩😎
Ay çok komikmiş,hatırlat seneye de gülücem
Arkadasim neden bos yorum yapıyorsun anlamamis gibi hayir yani anlayipta yapıyorsan durum daha vahim,daha içler acısı. Sen galiba her önüne gelen erkekle arkadas oluyorsun hanimefendi,benim orada belirtmek istediğim şey ben sadece arkadaşlarımın eşleriyle konuşur arkadas olurum oda yüz yüze merhaba merhaba zaten ben evli bir adamla kesinlikle arkadas olmam diye belirttim acikladim daha neyi seçiyorsunuz ay pes doğrusu algı seciciliginin de bu kadarı

Aman dedektifçilik mi oynayacaksın? Yok öyle yok böyle. Korumaya almayın şunları. Güven vermiyorsun defol git demeyi bilceksiniz. Yedek niye alsın vs. diyorsun da numara versen ne vermesen ne? Sosyal medya üzerinden etkisine alıyor işte başarmıştaa.. hiç ilgim yok vs demene inanmıyorum yurtdışına tav olma. Zaten bu arada rapor vermek zorunda değil işim var diyorsa içerik belirtmek zorunda değil bende hoşlanmam he bu arada karşıda ki def etmekle amaçlı da söylerim.
Oan yazmasın diye. 😎
Canim benim sen neye bu kadar salladın anlamadım da yazdıklarının benim konumla gram alakasi yok,karıştırdın galiba😂 birincisi ben kimseyi korumaya almadım,almış olsam zaten böyle bir konu burada açılmaz. İkincisi evet gerekirse dedektifcilik oynarim,çünkü hayatımda arkadasim olsun sevgilim olsun,nasıl bir insan olduğunu,ne işler yaptığını doğal olarak arastiririm buda benim en doğal hakkım. Bana ne siz hayatınıza giren herkesi sorgusuz sualsiz boyle rahat rahat alıp sorgulamadan konuşuyorsaniz,bu da benim sorunum değil sizin sorununuz hanimefendi? Herkes siz gibi olmak zorunda değil,olanında aklından şüphe ederim zaten cesareti cesaretten ayıran şey deli cesaretidir demişler 😂😂😂 üçüncüsü sorarım kardeşim,demek ki aklıma takıldı sordum benim konum saçma geldiyse boyle yorum yapmak yerine engelleyip gecseydin sonuçta özgür bir platform ne istiyorsam sorarım,seni de hiç alakadar etmez. Dorduncusu yurtdisina tav olma demişsin yine okumadığın bariz belli ya da okuduğunu anlamadığın,nereden çıkarttı boyle bir seyi galiba sen yasayanlara tav oluyorsun ama benim zaten vize ve pasaportlarım var yurtdisinin bir çok yerini gezdim,yabancı dilim de oldukça iyi. Maddi yönden de güçlü birisiyim gerek işimden gerek aileden. Hatta şu an isteyeyim,şu an gider yaşarım kimse de 1 dakika sorgulamak nasıl gidiyorsun diye. Konuyu nerelere çekmişsin ya,konuştuğum kişi yaptığı işi söylemiyordu bende fikir almak için konu actim bu kadar basit yani yok duygulusun da yok söylesin de istesem şu an sevgili olurdum zaten ya da numaram onda olurdu ne alakasi var ya gerçekten çok boş yorum yapıyorsunuz çıldırdım burada gülmekten okurken

Gülmen çokta umrumda değildi yazarken 😀
Sen sosyal medyadan tanışıyorsun 1. İş arkadaşı vs gibi değilsin yüz yüze gördüğün biri de değil. Benim önüne gelenle konuşmamı nereden çıkardın çok enteresan 😀 bence önyargı bu olsa gerek hakka girmemek lazım, benim burda evlilerle konuşanları nasıl gömdüğümü herkes biliyor. Bu arada sosyal arkadaşım azdır zaten biri evli onunla da 100 yılda bir konuşurum ne yapmış nerde umrumda olmaz arkadaş gibi gördüğüm insanların merak etmem.
Bana sorarsan zaten karşında şüpheli hareketli biri var ısrarla silmemek bir bağımlılıktır her ihtimali kabul etmektir, sana burda düzgün yorum yapana bile çemkirik tarzda yazıyorsun bu agresyonu ötekine göster. Belki bir aksiyon alırsın bir ihtimal. Bi gözü açık sensin demek ki neden konu açıyorsan canın sıkıldı herhalde 😀
Neyse polemiğe giremem gereksiz yere banlanıyorlar insanları. Çavv. 👋

Canim benim sen neye bu kadar salladın anlamadım da yazdıklarının benim konumla gram alakasi yok,karıştırdın galiba😂 birincisi ben kimseyi korumaya almadım,almış olsam zaten böyle bir konu burada açılmaz. İkincisi evet gerekirse dedektifcilik oynarim,çünkü hayatımda arkadasim olsun sevgilim olsun,nasıl bir insan olduğunu,ne işler yaptığını doğal olarak arastiririm buda benim en doğal hakkım. Bana ne siz hayatınıza giren herkesi sorgusuz sualsiz boyle rahat rahat alıp sorgulamadan konuşuyorsaniz,bu da benim sorunum değil sizin sorununuz hanimefendi? Herkes siz gibi olmak zorunda değil,olanında aklından şüphe ederim zaten cesareti cesaretten ayıran şey deli cesaretidir demişler 😂😂😂 üçüncüsü sorarım kardeşim,demek ki aklıma takıldı sordum benim konum saçma geldiyse boyle yorum yapmak yerine engelleyip gecseydin sonuçta özgür bir platform ne istiyorsam sorarım,seni de hiç alakadar etmez. Dorduncusu yurtdisina tav olma demişsin yine okumadığın bariz belli ya da okuduğunu anlamadığın,nereden çıkarttı boyle bir seyi galiba sen yasayanlara tav oluyorsun ama benim zaten vize ve pasaportlarım var yurtdisinin bir çok yerini gezdim,yabancı dilim de oldukça iyi. Maddi yönden de güçlü birisiyim gerek işimden gerek aileden. Hatta şu an isteyeyim,şu an gider yaşarım kimse de 1 dakika sorgulamak nasıl gidiyorsun diye. Konuyu nerelere çekmişsin ya,konuştuğum kişi yaptığı işi söylemiyordu bende fikir almak için konu actim bu kadar basit yani yok duygulusun da yok söylesin de istesem şu an sevgili olurdum zaten ya da numaram onda olurdu ne alakasi var ya gerçekten çok boş yorum yapıyorsunuz çıldırdım burada gülmekten okurken

Evet o çocukta sana gülüyor biz burda yorumlar yazarız eğlenip gidiyoruz unutuyoruz konudan çıkınca bile bize bişe olmuyor. 😀👋 Bence çok egona yenik düşme. Yorumum sana ne kadar yalancı biri olduğunu anlatmak. Nedense ibreyi bizle dalga geçmeye çalışmaya döndürdün sen önce ne olduğu belirsiz kişilerle konuşma ki anlattığın o ulvi karakterine tezat düşen bir yansıma yaratma canım okey.
Sevgili olman için bize inat istersen oralara git. Bence fazla kasma. Ayrıca sevgili olsan bize ne? Yine konu açarsın buraya seni sallamıyor çünkü.

Kızlar Kızlar ilk önce bana bir yorum yapar ya da akıl verirseniz çok mutlu olurum düşünmekten kafayı yiyeceğim yoksa.Arkadaşlar birisiyle konuşuyorum 2 aydır falan ama normal arkadaş olarak kendisi yurtdisinda yasiyor, ama bu çocuk ne zaman işe gitse ne işinin olduğunu söylemiyor dışarı çıksa sadece islerim vardi diyor ama asla işi ne ne işle yapıyor söylemiyor ben bu yüzden bir adım atmıyorum sadece arkadaş olarak konusuyorum o atsa da. Instagram üzerinden konuşuyoruz numarami da vermemiştim iki kere istedi, bu günde ben İngiltereye geçiyorum 1-2 gün giremiycem buraya dedi demek öyle deyince evet hatta 5-6 gün dedi bende iyi bende kafamı dinlemek için artık burası sarmıyor instagrami silicem biraz gelince konuşuruz dedim (tepkisini ölçmek için) tamam bende silicem o zaman dedi ne yapmaya çalışıyor anlamadım nedir sizce bu işler ya boyle nasıl bir iş olabilir soruyorum iş işte diyor arkadaşlar çok kafama takıldı

Ay ikinizde çocuk gibisiniz.
Açıkça sorarsın işin ne neden söylemiyorsun diye.
Baktın hala saçma sapan hareketleri var, siler gidersin.

Sizce tek sorun ne iş yaptığını bilmemeniz mi? Her şey sahte olabilir. Bir akrabanız sizi işletiyor olmasın mı.

Son düzenleme:
Ya tamamen işsizdir ya yasa dışı işler peşindedir ya evlidir yada sevgilisi vardir sizde eğlencesisinizdir bukadar basit. Belki yurtdisinda bile degilldir. Tanimiyormussnz zaten birbirinizi detay vermesine de gerek yok zaten ... yani adamın neci oldugu kim oldugu belli bile degil cok enteresan iliskiler bana gore vakit kaybi tamamen

X