Ne iş yaptığını söylemeyen erkek

Neden görüşüyor musum bir de sizden duymak isterim,kahinseniz haberim olsun? Sordugum soruya cevap vermeyip beni eleştirmeniz ne kadar saçma. İstesem sevgili de olurdum siz rahat olun,ben merakli bir insanım hanimefendi ben her seyi arastiririm tabi ki de hayatimda arkadasim olsun sevgilim olsun sormak sorusturmak benim hakkim siz hemen herkese guveniyorsaniz bana ne bundan siz meraklisinizdir meraksizsinizdir beni hiç alakadar etmez. Benim konu acma sebebim gerçekte kim olduğu boyle.yapmasi bende merak ve gizem uyandırdığı için sordum. İstediğim şekilde de hissedebilirim size yalan borcum yok herhalde
Bu yollardan hepimiz geçtik, siz giderken biz bırak dönmeyi döndüğümüzü unutmuştuk. 2 aydır internette " normal " konuştuğum adamın evli mi ne iş yapıyor diye peşine düşecek kadar değer vermem. İnstada yazan ne idüğü belirsiz bi tipi hayatınızda bir yere koyacak kadar önemsemeniz de ne bileyim toyluk olsa gerek.

Çok komikmis gercekten bir ara hatırlatın tekrar güleyim. Ben tabiki de silmem sadece dediğim gibi tepkisini ölçmek için ortaya oyle bir konu attim. Ben 23 yasindayim..
21 yaşında ne evliliği ya.tamam yalanları vardır da zaten o yaşa adamın bilmem kaç yaşında çocuğu da yoktur yani.bir de erkekler geçerken yiğenleriyle foto çektirmeyi seviyor.bana da kaç defa denk gelmişti profil fotosunda çocuk olan erkekler.hiçbiri de evli çıkmadı.hepsi yeğenim dedi hepsi de doğru çıktı.gizli saklı işler nedir bilmem ama bence evli değil.nedense öyle bir enerji almadım.emin değilim tabi.

Ay saka gibisiniz ya sordum zaten yüz kere canım benim okumuyorsun herhalde
Güzelim söylemiyorsa eğer e sende arkadaş olarak konuşuyosun numaranı da vermemişsin zaten daha ne demeye uzatıyorsun ki sal ipini gitsin yaa boşver sanane ne iş yaptığından. Belki adam böbrek mafyası söylemek istemiyor 🤷‍♀️

Güzelim söylemiyorsa eğer e sende arkadaş olarak konuşuyosun numaranı da vermemişsin zaten daha ne demeye uzatıyorsun ki sal ipini gitsin yaa boşver sanane ne iş yaptığından. Belki adam böbrek mafyası söylemek istemiyor 🤷‍♀️
Ahahah gerçekten haklısınız olabilir😂 işte insan bazen merak duygusuna kapılıyor ki ben çok meraklı bir insanımdır her şeyi doğal olarak öğrenmek isterim boyle olunca beni hassas noktamdan vurmuş oldu merak ve gizem duygusu olusturunca bende buralara kadar konu actim😂 bu gün engelledim zaten kendisini,öğrenmek istiyordum gercekte kim olduğunu ama saldım cidden

Neden görüştüğünüz belli işte, burda 30u geçkin tonla kadınız, bize anlatmayın. Onun için ne idüğünün peşine bu kadar düşüyorsunuz.
Haklı haklı konuşup durma kız sende 😄 yorum mu yazayım seni mi takip edeyim şaşırdım 🙃

Ahahah gerçekten haklısınız olabilir😂 işte insan bazen merak duygusuna kapılıyor ki ben çok meraklı bir insanımdır her şeyi doğal olarak öğrenmek isterim boyle olunca beni hassas noktamdan vurmuş oldu merak ve gizem duygusu olusturunca bende buralara kadar konu actim😂 bu gün engelledim zaten kendisini,öğrenmek istiyordum gercekte kim olduğunu ama saldım cidden
Dimi ama zaten gerçekten size değer verse kendinden bahseder yani bırak sevgiliyi normal arkadaş olmak da istese bahseder yani. Bizim üniversite de çok vardı böyle arkadaşlık kuran ve yıllarca sürdürdüler de 😄 onun senle arkadaş olmaya madası yokmuş. Sen daha iyilerine layıksın bacımsu 😘

Adam vampir mi cikacak ya ne olabilir yani bu kadar merak edecek. Kötü bir iş cikarsa da ne yapacaksiniz?
2 aydir bir kac fotodan başka bir seyini gormediginiz biriyle ilgili gereksiz meraklisiniz.
Yurtdisina evlenip gitmeye calisiyorsaniz da böyle adamlara bel bağlamayin yani. O kadar anlamsiz ki başka neden bulamadim bu işe.

21 yaşındaki çocuğun almanyada şirketleri olduğuna inandınız mı?
inandıysanız çok safsınız
yok inanmadıysanız yalancının peşine niye düştünüz?
Ay tabi ki hayır ben inanmadigimi belirttim zaten,yalan olduğunu da bu abartmalarindan anladım şirketler ofisler vinçler kamyonlar boyle bir şey tabi ki mümkün değil. Gerçekte kim olduğunu merak ettiğim için dediğim gibi,bende böyle yapması merak ve gizem duygusu uyandırdı ki kişisel olarak aşırı merakli birisiyimdir. Peşine düşme nedenim kim olduğunu öğrenme isteğimdi ne sakladığını.

Adam vampir mi cikacak ya ne olabilir yani bu kadar merak edecek. Kötü bir iş cikarsa da ne yapacaksiniz?
2 aydir bir kac fotodan başka bir seyini gormediginiz biriyle ilgili gereksiz meraklisiniz.
Yurtdisina evlenip gitmeye calisiyorsaniz da böyle adamlara bel bağlamayin yani. O kadar anlamsiz ki başka neden bulamadim bu işe.
Evlenme gibi niyetim asla yok,evlenmek isteseydim bir Nişanlilik dönemi geçirdim ayrildim,onunla evlenirdim ya da diğer ciddi iliskilerimle. Bakın benim yurtdisi merakım yok bunu nereden cikarttiniz bilmiyorum ama ben zaten istesem gidip gelirim,geziyorum. İstesem orada da kalır yaşarım. Ben onunla evlenmek isteseydim ondan hoslandigimi yazardım ya da numarami verdigimi bu şekilde bir yabancilikla ne evlenmek istemesi,ben yüz kere normal arkadaş olarak konuştuğumu belirttim adım atan oydu. Çok esrarengiz gibi gözüktüğü için sürekli sorularıma cevap alamadığım için haliyle merak duygusu uyandırdı bende gerçekte kim olduğunu ne sakladığını merak ettim hepsi bu

Evlenme gibi niyetim asla yok,evlenmek isteseydim bir Nişanlilik dönemi geçirdim ayrildim,onunla evlenirdim ya da diğer ciddi iliskilerimle. Bakın benim yurtdisi merakım yok bunu nereden cikarttiniz bilmiyorum ama ben zaten istesem gidip gelirim,geziyorum. İstesem orada da kalır yaşarım. Ben onunla evlenmek isteseydim ondan hoslandigimi yazardım ya da numarami verdigimi bu şekilde bir yabancilikla ne evlenmek istemesi,ben yüz kere normal arkadaş olarak konuştuğumu belirttim adım atan oydu. Çok esrarengiz gibi gözüktüğü için sürekli sorularıma cevap alamadığım için haliyle merak duygusu uyandırdı bende gerçekte kim olduğunu ne sakladığını merak ettim hepsi bu

Ben de istesem dünya benim, ben istemiyorum.
Neyse bana bu kadar ustune düşmeniz garip geldi ajancilik oynamayi seviyorsunuz o zaman, ama bence altindan öyle heyecanli bir şey cikmayacak. 😃

Ben de istesem dünya benim, ben istemiyorum.
Neyse bana bu kadar ustune düşmeniz garip geldi ajancilik oynamayi seviyorsunuz o zaman, ama bence altindan öyle heyecanli bir şey cikmayacak. 😃
Kızlara saçma sapan gizem yapan ergen çucuk işte. Karizmatik oluyor aklınca.

Adam sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor. Umrunda bile değil siz de ama merak ama bu kim diye dolanıyorsunuz peşinde. Ben de burada anonim yazıyorum. Belki ben de evliyim benim de işimi bilmiyorsunuz. O zaman beni de merak edin böyle her önemsiz insanı kafanıza takıyorsanız işiniz zor. Çok mu boş vaktiniz var, sizinle hiç mi boş sohbet eden olmadı da her dediğini böyle inceleyecek kadar önemli görüyorsunuz elin adamını anlamadım

Bunu da düşündüm ama şöyle bir durum var ben ona sadece arkadaş olarak konustugumu belirttim neden yedekte tutmak istesin ki,ne numaramı verdim ne ileri boyuta taşımak istedim

son zamanlarda erkekler iyice zivanadan cikti 😂 biz onlara selam versek onlar oo selam verdi yedekte tutariz umuduyla yaklasiyorlar. siz istemeseniz bile su an onunla iletisim kurmanizi bu sekilde dusunuyor olabilir

Kızlar Kızlar ilk önce bana bir yorum yapar ya da akıl verirseniz çok mutlu olurum düşünmekten kafayı yiyeceğim yoksa.Arkadaşlar birisiyle konuşuyorum 2 aydır falan ama normal arkadaş olarak kendisi yurtdisinda yasiyor, ama bu çocuk ne zaman işe gitse ne işinin olduğunu söylemiyor dışarı çıksa sadece islerim vardi diyor ama asla işi ne ne işle yapıyor söylemiyor ben bu yüzden bir adım atmıyorum sadece arkadaş olarak konusuyorum o atsa da. Instagram üzerinden konuşuyoruz numarami da vermemiştim iki kere istedi, bu günde ben İngiltereye geçiyorum 1-2 gün giremiycem buraya dedi demek öyle deyince evet hatta 5-6 gün dedi bende iyi bende kafamı dinlemek için artık burası sarmıyor instagrami silicem biraz gelince konuşuruz dedim (tepkisini ölçmek için) tamam bende silicem o zaman dedi ne yapmaya çalışıyor anlamadım nedir sizce bu işler ya boyle nasıl bir iş olabilir soruyorum iş işte diyor arkadaşlar çok kafama takıldı
Ya evli yada sevgilisi var normal birisi degil bos ver gitsin

Ay tabi ki hayır ben inanmadigimi belirttim zaten,yalan olduğunu da bu abartmalarindan anladım şirketler ofisler vinçler kamyonlar boyle bir şey tabi ki mümkün değil. Gerçekte kim olduğunu merak ettiğim için dediğim gibi,bende böyle yapması merak ve gizem duygusu uyandırdı ki kişisel olarak aşırı merakli birisiyimdir. Peşine düşme nedenim kim olduğunu öğrenme isteğimdi ne sakladığını.
Iskembeden atan biri ne olacak

X