Ne iş yaptığını söylemeyen erkek

Ya siz beni anlamıyorsunuz ya maalesef ki ben anlatamıyorum,şöyle bir durum var kendisine soruyorum zaten fakat iş işte diyor ben böyle belirsiz şeylerden aşırı nefret eden insanım o kadar esrarengiz takılıyor ki merak duyguma yenik düşüyorum sadece hissettiğim tek duygu merak
Yahu adam zaten normal olsa, normal arkadaşın olsa, evli olup olmadığını, yaptığı işi sana söyler.
Bu merak duygusundan başka bir duygu. Bana böyle biri denk gelse tekinsiz gelir siler geçerim ya.

Merak değil yani bu başka bir olay. Bu kadar da kurcalama insanları, hayatının normal olan bölümlerini sana anlatmak istemeyen birini de hayatında çok tutma. Hoş istese 100 yalan sıkar çok zor bir şey değil, çocuk da eğleniyor heralde bu durumdan.

Söylediği her şey yalan olabilir, kafasında kurguladığı bir hayatı yaşıyormuş gibi size anlatıyor olabilir ya da henüz ergenlikten çok uzaklaşmamış olmanın etkisiyle aklınca gizem yapıp sizi etkilemeye çalışıyor da olabilir. Ben olsam kesinlikle uzak dururdum.
Evet,fakat artık bana yasa disi işler yapıyormuş gibi gelmeye başladı soylemedikce anlattığı seylere dayanarak.
Bacım cidden İngilterede olduğuna inanıyor musun.? Adam şanlıurfa Viranşehirde soba dibinde uzanmış ayaklarını uzatarak yazıyor olabilir mesela. Seni buna inandıran motivasyonu kimden aldın
Sanliurfali bu arada kendisi nokta atışı yaptınız. Şimdi soyle ki telefonundan bir kaç ssni atmıştı Alman ayarlı telefon. Ayriyeten almanca konuşuyor,fakat o kadar abartı şeyler anlatıyor ki ona ısrarla işinin ne olduğunu sorduğum halde bir çok işim var şirketlerim var falan diyor ya da sadece iş buna tabi ki ben de inanmıyorum sadece gerçekte kim onu merak ediyorum

taktik almıştır salak salak sayfalardan
ilişki sayfalarından falan
yok gizemli ol karşındaki kadında merak uyandır falan
bizim insanımız vur deyince öldürüyor :KK70:
fbi ajanı moduna girmek sanıyor bazıları bu tarz şeyleri
bu herif ya yalancı yada tehlikeli
ben olsam uzak dururdum

Ben eşinin haberi olmadan kimseyle normal arkadaş olarak gorusmem hanimefendi. Öğrenmek istediğim bu ve zaten ne iş yaptığını bana artık yasa disi gibi gelmeye başladı anlattığı seylere dayanarak..

Size ne iş yaptığını bile söylemeyen adam evli olup olmadığını söyler mi sizce. Veya söylese bile doğruyu söylüyor mudur?

Benim yazdıklarınızdan aldığım izlenim sizin de arkadaşça yaklaşmadığınız yönünde. Çünkü sadece arkadaş olarak görülen birini kafaya bu kadar takmak, instagramımı sileceğim gibi tripler atmak biraz tuhaf.

Bir de söylediği gibi yoğun ve karanlık işler yapan biriyse instagramdan tanımadığı insanlarla sohbet edecek vakti olacağını hiç sanmıyorum. Vakit bulsa bile böyle tipler karşısındaki insanlara o kadar güvensizdir ki asla tanımadığı insanlarla görüşmezler. Özellikle mesaj veya yazışma.

Yahu adam zaten normal olsa, normal arkadaşın olsa, evli olup olmadığını, yaptığı işi sana söyler.
Bu merak duygusundan başka bir duygu. Bana böyle biri denk gelse tekinsiz gelir siler geçerim ya.

Merak değil yani bu başka bir olay. Bu kadar da kurcalama insanları, hayatının normal olan bölümlerini sana anlatmak istemeyen birini de hayatında çok tutma. Hoş istese 100 yalan sıkar çok zor bir şey değil, çocuk da eğleniyor heralde bu durumdan.

Size ne iş yaptığını bile söylemeyen adam evli olup olmadığını söyler mi sizce. Veya söylese bile doğruyu söylüyor mudur?

Benim yazdıklarınızdan aldığım izlenim sizin de arkadaşça yaklaşmadığınız yönünde. Çünkü sadece arkadaş olarak görülen birini kafaya bu kadar takmak, instagramımı sileceğim gibi tripler atmak biraz tuhaf.
Ay maalesef ki siz ve bir kaç arkadaşla daha anlasamadik normal arkadaş olarak gördüğüm yonunde😂 bak canim,instagrami sileceğim bir yemdi normal de,tabiki de silmem sadece bana ingiltereye gidiyorum yokum 5 6 gün her neyse dedi ya. Acaba ben onu dedikten sonra ya işte silme konuşuruz nereye siliyorsun ben yine yazarım diyecek mi diye baktım boylelikle yalan söyleyip söylemediğini anlayacaktim fakat burada da bir belirti vermedi. Ciddi mana da istesem sevgili olurdum,tek hissettiğim şey aşırı merak ben çok meraklı bir insanım siz öyle bir kişilik olmayabilirsiniz ama her şeyi çok arastiririm boyle yapması bende gizem ve merak uyandırdığı için gerçekte kim olduğunu öğrenmekti sadece amacım başka da bir şey yok

Kızlar Kızlar ilk önce bana bir yorum yapar ya da akıl verirseniz çok mutlu olurum düşünmekten kafayı yiyeceğim yoksa.Arkadaşlar birisiyle konuşuyorum 2 aydır falan ama normal arkadaş olarak kendisi yurtdisinda yasiyor, ama bu çocuk ne zaman işe gitse ne işinin olduğunu söylemiyor dışarı çıksa sadece islerim vardi diyor ama asla işi ne ne işle yapıyor söylemiyor ben bu yüzden bir adım atmıyorum sadece arkadaş olarak konusuyorum o atsa da. Instagram üzerinden konuşuyoruz numarami da vermemiştim iki kere istedi, bu günde ben İngiltereye geçiyorum 1-2 gün giremiycem buraya dedi demek öyle deyince evet hatta 5-6 gün dedi bende iyi bende kafamı dinlemek için artık burası sarmıyor instagrami silicem biraz gelince konuşuruz dedim (tepkisini ölçmek için) tamam bende silicem o zaman dedi ne yapmaya çalışıyor anlamadım nedir sizce bu işler ya boyle nasıl bir iş olabilir soruyorum iş işte diyor arkadaşlar çok kafama takıldı
canım bu çocuktan düzgün bi iş olmaz boşver

Ay maalesef ki siz ve bir kaç arkadaşla daha anlasamadik normal arkadaş olarak gördüğüm yonunde😂 bak canim,instagrami sileceğim bir yemdi normal de,tabiki de silmem sadece bana ingiltereye gidiyorum yokum 5 6 gün her neyse dedi ya. Acaba ben onu dedikten sonra ya işte silme konuşuruz nereye siliyorsun ben yine yazarım diyecek mi diye baktım boylelikle yalan söyleyip söylemediğini anlayacaktim fakat burada da bir belirti vermedi. Ciddi mana da istesem sevgili olurdum,tek hissettiğim şey aşırı merak ben çok meraklı bir insanım siz öyle bir kişilik olmayabilirsiniz ama her şeyi çok arastiririm boyle yapması bende gizem ve merak uyandırdığı için gerçekte kim olduğunu öğrenmekti sadece amacım başka da bir şey yok

"Şirketleri" olan bir insan instagram'da tanımadığı insanlarla muhabbet çevirmez. Böyle şeylere vakit ayırmaz. Tercih de etmez zaten. Yeterince sosyal bir ortamı olduğu için yüz yüze görüştüğü insanlarla sosyalleşir. Tehlikeli ve gizli bir iş yapan insanlar da sosyal medyayı kullanmaz bu gizliliği bozmamak için. Demek ki söylemekten utandığı, yeterince iyi olduğunu düşünmediği bir iş yapıyor.

Neden görüştüğünüz belli işte, burda 30u geçkin tonla kadınız, bize anlatmayın. Onun için ne idüğünün peşine bu kadar düşüyorsunuz.
Neden görüşüyor musum bir de sizden duymak isterim,kahinseniz haberim olsun? Sordugum soruya cevap vermeyip beni eleştirmeniz ne kadar saçma. İstesem sevgili de olurdum siz rahat olun,ben merakli bir insanım hanimefendi ben her seyi arastiririm tabi ki de hayatimda arkadasim olsun sevgilim olsun sormak sorusturmak benim hakkim siz hemen herkese guveniyorsaniz bana ne bundan siz meraklisinizdir meraksizsinizdir beni hiç alakadar etmez. Benim konu acma sebebim gerçekte kim olduğu boyle.yapmasi bende merak ve gizem uyandırdığı için sordum. İstediğim şekilde de hissedebilirim size yalan borcum yok herhalde

Bunu da düşündüm ama şöyle bir durum var ben ona sadece arkadaş olarak konustugumu belirttim neden yedekte tutmak istesin ki,ne numaramı verdim ne ileri boyuta taşımak istedim
Tamam da ileride ne olacağı belli değil.bir kızla çıktım demek istemezdim yani.eğer öyleyse tabi.ama bazı insanlar herşeye işim var diyor.tarzı o da olabilir.

X