Ne olur yardım edin unutamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin ona olan zaafınızı bildiği icin sizinle görüşmüş.Sizi sevdiği falan yok, gerçekten sevse tercihini baskasindan yana kullanip o kişiyle evlenmezdi. Belki acı ama bu gerçekleri de size birilerinin söylemesi gerekiyor. İnsan aşıkken pek mantikli düşünemiyor ama sizin artik mantikli dusunmekten başka çıkar yolunuz yok.

Unutmak icin ne yapmalıyım diyorsunuz ya ne kadar karaktersiz, yanar döner biri olduğunu düşünün bu bile yeterli aslında. Ne kadar kavga da etse sorunları da olsa gelip karısını bana kötüleyen adamı sadece dedikoducu , karaktersiz biri olarak görürüm. Bugun karısına bunu yapan sizle olsa bile sizle kavga edince gidip baskasinda teselli arayacak. Evli bir adam kim olursa olsun birisiyle gorusuyorsa o kadin ayni seyin bir gun de kendi basina gelebileceğini dusunmeli. Kendimizin yasamak istemediği durumları baskasina da yaşatmamak icin cabalasak zaten yeryuzunde bu kadar kotuluk ve rezillik olmazdi.

Bu adamdan hiçbir yol olmaz, cikarin aklinizdan bir kere unutmuşsunuz yine yapabilirsiniz. Bir suru secenek varken gidip evli barklı bir gun oyle bir gun boyle davranan dengesizi ne yapacaksınız?

Yapmayın bunu kendinize. Onurunuzu haysiyetinizi her şeyinizi kaybedersiniz bu hikayede. Adam sizi sevse zaten sizinle evlenirdi.
Bugün değil belki ama inanın ilerde bir gün 'iyi ki kendime olan saygımı kaybedecek bir şey yapmamışım' diye vicdanınız rahat koyacaksınız başınızı yastığa. Yaptığınız hatayı pranga gibi ömür boyu peşinizde sürümektense.. Bu, hayatta aşktan da her şeyden de değerli. Benzer bir durum yaşadığım için bu kadar net konuşuyorum.

Lütfen kendinize olan saygınızı kaybetmeyin.

Kendi önüme bakamıyorum, hayatıma odaklanamıyorum. 24 yaşındayım geçen yıl üniversiteden mezun oldum. Lisedeyken arkadaş olduğumuz, daha sonra arkadaşlığın sevgililiğe döndüğü bir ilişkim oldu. Lisede aynı sınıfta aynı sırayı paylaştık. Üniversiteyi kazandığımda birbirimizden hoşlandığımızı anladık ve sevgili olduk. Daha sonra kendisi önümde daha 4 yıl olduğunu, kültürlerimizin farklı olduğunu, ailevi sıkıntılarını öne sürerek benden ayrıldı. Bu sürede annesi vefat etti, askere gitti hepsinde yanında oldum. Sevgim hiç eksilmedi hep artarak devam etti. Bir gün evleneceğini söyledi ve bütün iletişimi kopardık. Aradan 1 yıl sonra ortak arkadaş vasıtasıyla kendini hatırlattı, sahte bir hesaptan bana ulaştı. Görüştük konuştuk kalbim hala aynı çarpıyodu. Evliliğinde sorunlarının olduğunu doğru düzgün hiç aynı evde kalmadıklarını, eşinin evden hep gittiğini, onu sevmediğini boşanacağını söyledi. Daha sonra bir gün aile büyükleri araya girdi getirdiler dedi ve yine iletişimi kopardık. Ben onu çok seviyorum ondan sonra hayatıma kimseyi alamam kendimi zorladım birisiyle tanıştım görüştüm ama midem almadı. Onun sefası da cefası da başım gözüm üstüne çok aşığım. Şimdi tekrar geldi ama evli olduğu için görüşmeyi reddettim. Boşanır mı boşansa bile bana bir gelecek vaad eder mi bilmiyorum. Ondan başkasıyla olamıyorum yaşım ilerliyo yuva kurmak istiyorum ama nasıl başkasına kalbim ısınacak? Ben ne yapacağım nolur yardım edin çok yalnızım psikolojim hiç iyi değil kimse halimi anlamıyor
Yıl olmuş 2024 ve hala (sevmiyorum aynı yatakta yatmıyoruz yalanlarına inanıyorsunuz yuh çatır çatır sevişiyor karısıyla sen daha bekle gelir senle iki gönül eyler kaçar çünkü sen onun için kolay lokmasın erkekler kolay olana değer vermez zoru sever bak nasıl dönmüş eşine yine dönecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X