ne yapacağımı bilmiyorum..

hayır babamı beklemiyoruz.
evet annem emekli olacak, o da 2018de..
5 yaşında kardeşim var.
annem şu an boşanırsa, babam olacak adamın kirayı filan ödemeyip bizi rezil edeceğini düşünüyor.
korkuyor. kendini sağlama almak istiyor.
çünkü nafaka vermemek için her şeyi yapar o.
yardımcı olursan çok sevinirim..

nafakayı mecbur verecek eger 3 ay hapıs yatmak ıstemıyorsa? bence annen dırek dava acsın kendısı içinde kardesınız ıcınde nafaka ıstesın. siz okusaydınız sızın ıcınde alabılırdı....durumunuz cok kotyse baroya basvurun ucretsız avukat talebınde bulunun
annenız madem çalışıyor bu adamın kahrını neden cekıyor?

merhaba arkadaşlar
öncelikle yazamadığım için özür dilerim. taşındık, net anca bağlandı vs.
değişen hiçbir şey yok. aslında yazmayacaktım ama bana yardımcı olmaya çalışan insanların hatrına yazmam gerektiğini düşündüm.
her zamankinden daha beter. benimle uğraşmaktan vazgeçmiyor. ben olacağıma taş olsaymış daha iyiymiş mesela.
sınavlar bitti, sonuçları bekliyorum. gitmeyi düşünüyorum. çünkü sorun çıkartacağını biliyorum.
para biriktiriyorum en azından otobüs bileti için. yurt çıkmaz bana büyük ihtimalle. napıcam bilmiyorum. artık dayanamıyorum bu evde kalmaya..
yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

nafakayı mecbur verecek eger 3 ay hapıs yatmak ıstemıyorsa? bence annen dırek dava acsın kendısı içinde kardesınız ıcınde nafaka ıstesın. siz okusaydınız sızın ıcınde alabılırdı....durumunuz cok kotyse baroya basvurun ucretsız avukat talebınde bulunun
annenız madem çalışıyor bu adamın kahrını neden cekıyor?

annem çalışmıyor ki. emekliliğini bekliyor sadece.

X