Ne yapmalıyim

kızım acaba ilerde anne neden gitmedin der mi diyede düşünmeden edemiyorum
Böyle bir çocuğun varsa babası gibi mal oldu diye üzülürsün . Aklı başında kimse bunu istemez,merak etme.
Ayrıca madem sen önden evlendin, e gördün sonuçta aile b*k. Neden peşinden kardeşin de evlendi ki aynı sulaleden biriyle?
Ayrıca bu adam babanın elini opse bile barışma. Böyle iğrenç adam bugün bunu yaptı, yutsan yarin neler yapar

Böyle bir çocuğun varsa babası gibi mal oldu diye üzülürsün . Aklı başında kimse bunu istemez,merak etme.
Ayrıca madem sen önden evlendin, e gördün sonuçta aile b*k. Neden peşinden kardeşin de evlendi ki aynı sulaleden biriyle?
Ayrıca bu adam babanın elini opse bile barışma. Böyle iğrenç adam bugün bunu yaptı, yutsan yarin neler yapar

O adam kendini hakli görüyor. Ne o babanin elini öpüp özür diler nede o ailenin yanina gidip gelir. Evine de kimse gitmek istemez . Bencede mahkemeyi düsürmek icin cabasi

Böyle bir çocuğun varsa babası gibi mal oldu diye üzülürsün . Aklı başında kimse bunu istemez,merak etme. Ayrıca madem sen önden evlendin, e gördün sonuçta aile b*k. Neden peşinden kardeşin de evlendi ki aynı sulaleden biriyle?
Ben evliyken sorun yoktu gayet iyilerdi hemde çok kardeşim ne zaman evlendi herşey değişti

Gidip barisacak. Baba yedigi dayakla kalacak .kizina küsecek. 1 sene sonra kizi aglaya gelecek baba evine. Bakalim baba alacak mi eve...

Merhabalar arkadaşlar biz iki kız kardeş aynı evde gelindik. Benim eşimle evliyim güzel gitsede bir gün kardeşim ve eşi kavga etmişler zaten sürekli olurdu eşinin ailesi yüzünden cunki çok karşırlardi eşide uymaya akildı yatak odasina kadar anlatırdi ailesine o derece düşünün yani ensonki olayda eşimde dahilde oldu kardeşini tuttu babam ortayı bulmaya çalıştıkça yok esim iyide dolduruyo kardeşini olmaz boşansınlar diye en son artık öyle bi dereceye geldi ki babama bile vurdu esim daha sonra esim beni bıraktı gitti orda daha sonra ben evime gittim esim geldi annesigilden bi geldi üzerime yürüyo bundan sonra ailenden biri bu eve gelemez sende ole kafana estimi gidemezsin çocuğu da göremezler dedim seninkinlerde gelicek ohalde ona sen karışamazsın dedi kolumda tutup evden atmaya çalıştı ondan sonra ben gittim buna uzaklastirma aldırdım aradan 1 hafta geçti bosanma celbi geldi gerekcesinde babamla kavga edince vurunca ben onun arkasında durmamışım daha sonra aradan 3 ay geçti ben kızım için görüştüm dedimki bak yanlış yapiyosun bizim evimizde sorun yokken sen olaylara kendini kattın ben evime geldim bunca şeye rağmen sen bana bir ton şart koştun diye çocuğuna hicmi acımıysn dedim onuda göstermesem gösterme o beni büyüyünce bulur dedi ve olayın üzerinden 1 sene geçti şimdi yazmışkı evine gel seni çocuk için affediyorum diye bende dedim eğer çok yuvanı kurtarmak ve çocuğunu düşünüysn gel babamın elini op musadesini al dedim ve cevap su ben haklıyım seni hayatta gelip o şekilde alma biyere gelirsin arabayla alır geçerim diyo dünya yıkılsa öyle olmazmış ama daha sonra gider geliriz diyo şimdi ben bunca şeye rağmen babama vurmuş kardeşimi hamileyken sokağa atıp ve babasının evinde çocuğuyla kalmış ve birkere sormamışlar ben bunları turuma yedirip gidecekmisim fakat o bir gelip düzgünce babamın elini opüpte götüremezmiş simdi kafamın ici kıyamet ne yapmaliyim kızım acaba ilerde anne neden gitmedin der mi diyede düşünmeden edemiyorum uzun oldu affola
Siz kendiniz dönmek istiyorsunuz ama çocuğun arkasına saklanıyorsunuz sanırım . Şiddet yanlısı bir babanın yanına neden dönmediniz diye çocuğunuz sormaz

Ama orda bir toaflik yok mu? Siz evleniyorsunuz. Bir sene hicbir problem yok. Onlar evleniyor ortalik birbirine giriyor ve sizin iyi dediginiz aile birden deliriyor
Çok tuhaf tabiki anlam veremiyorum yani söyle bişeyde benim ailemden benden yana memnun değildiniz neden kardeşimi istediniz degilmi

Babama vuran adama babamın elini opturmeyi bile layık görmem. Şimdi giderseniz her şey düzelecek mutlu olacaksanız gidin. Ama hmcan çıkar huy çıkmaz. İki üç sene sonra tekrar geri dönerseniz ne olacak? Bazen ipin kopması en hayırlısıdır

Kız kardeşinizin yuvasına dahil olup hamile haliyle bosatan kalkip en önemlisi babanıza tokat atan (ki bunu yapan kim olsa düşünmek bile istemiyorum bı de kocam olsa o saniye boşanırim çok sevsem dahi) üstüne kendi canından kanından olan çocuğu bile 1 yıl boyunca görmeye tenezzül etmemis nasıl bı ciğer varsa ( baba kelimesini zerre haketmiyo çünkü o adam baba bile olamamış size koca mi olcak ) . Bu konunun düşünülüp fikir alinicak tarafi bile yok akıl ve gurur sahibi bı kisi bile kalkipta sana git de yuvani kurtar demez çünkü ortada yuva kurmaya değecek bı adam yok hatta adam da yok !!!! Lütfen rica ediyorum kızınıza güzel bı gelecek sağlamak istiyorsanız o adamla büyütmeyin emin olun demez size niye diye akli da iyice erince . Size sahip çıkan insan musveddesi birinin tokadını yemiş o babanızin elini öpün ve yanında kalın

en son artık öyle bi dereceye geldi ki babama bile vurdu esim daha sonra esim beni bıraktı gitti orda daha sonra ben evime gittim
Allah hayırlı evlat versin, vermezsede vardır bi bildiği diyorum.
Yazık çok yazık üzerinize yürüyüp ailen gelemez, sende kafana göre gidemezsine kadar okudum.
Yazıklar olsun size

X