Ne yapmalıyım???

ressamona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
99
0
31
Slm arkdaşlar erkek arkadaşımı netlogda gördüm yazılarında kızları açıkça davet ediyordu ama tarihine baktığımda bende çıkmadan çok önceydi çok üzüldüm bundan aban hayır gelmez mi yoksa boşluğunamı geldi oda genç sonuçta ne yapmalıyım......

e gülüm sende demişsin ya benle çıkmadan önceydi,
niye sana hayır gelmesin,
zaten bayanlara eğilimi olmasa sen o zaman kork....
bundan normal ne var ki...
kıla tüye takılıp hayatınızı zehir etmeyin lütfen...

Anlayamiyorum...senden önce olan seylere neden üzülüyorsunki?:nazar:

Senden sonrasi önemlidir simdi güzelim....

Bu adamdan sana hayir gelirmi gelmezmi bilemem tabiki...ama bekar ve iliski olmayan bir erkek kizlari sohbet etmeye davet ediyorsa inan bana hicte tuhaf birsey yapmiyordurbenneyaptımki

akannehir bu kızlar mutluluklarını bozmak için elinden geleni ardına koymuyorlar
yahu sana ne be canım gecmişinde ne yaparsa yapsın şimdi nerde ve kiminle olduguna bak sen böyle seylerle ilişkinizi yıpratmayın,kendinizi bunlarla üzmeyin sormayın hayatınızdaki erkeklere bunu netlogda seni gördüm diye fadıl takipte diye düşündürtmeyin:bbo:

akannehir senden çıkmadan önceydi ha CADIARZU

bi arkadaşada dediğim gibi bence ayrılmalısın hemde bu sene yerimseniben

Slm arkdaşlar erkek arkadaşımı netlogda gördüm yazılarında kızları açıkça davet ediyordu ama tarihine baktığımda bende çıkmadan çok önceydi çok üzüldüm bundan aban hayır gelmez mi yoksa boşluğunamı geldi oda genç sonuçta ne yapmalıyım......

öncesini çok kurcalarsan seni daha çok üzecek olaylar ortaya çıkabilir

geçmişine takılma:nazar:

takip etkaydirigubbakcemile3

hala yapıyorsa bas tekmeyidelikafadulden

ya bi arkadaşımda benden kız telefonu istedi dedi of of gerçi onu söyleyende ylancının teki bende gözü varada okadar açık verdiki bitiricem glba yoruldum artık

bana hayır gelmez netlog'a mesaj bırakıp kız arayan erkekten.
sana gelir mi bilmiyorum. ama sevmem ben öyle tipleri.

canım sen ayrılmaya bahane arıyosun gıbı geldı
senden once rahıp degıldı ya bu adam elbette hayatına baska kızlarda gırmıs olabılır
onemlı olan senınle beraberken sadık olması..

Eğer şu an sana karşı bir yanlışı yoksa ve yolunda giden bir birlikteliğiniz varsa hiç takma kafana. Çünkü senden önce olmuş birşeyler için onu yargılayamazsın...Ama problemleriniz varsa ve uyuşmadığınıza inanıyorsan bu olayı da sorun yapıyorsan gidilecek yol belli gibi...

senden önce olmuş olan şeyler için neden bu kadar üzüldün ki ..artık evli erkekler yapıyor bunu...kaldıki sevgilin senden öncesinde böyle bişey yapmış takma bunları kafana

Şu an mutlu bir beraberliği olan veya evli olanların çoğunun erkek arkadaşı veya eşi vaktiyle ya benzer sitelere takılmış ya da bir ilişki yaşamıştır. (Hiçbirini yapmamış olana denk gelen ya çok şanslı ya da çok şanssızdır kaydirigubbakcemile3 ) Bu siteleri yerden yere vuranlar da bu kişilerin eylemi aleni olduğu için bu kadar takılıyorlar... Zira hayatında internet kullanmamış, pc başına geçmemiş sapkın zihniyetli adamların ya da reelde buldukları sevgilileriyle cinsellik sınırlarını zorlayıp evlendikten sonra münasebetlerini devam ettiren "hovarda"ların varlığından haberdar olmayan yok diye biliyorum ben... :nazar:

ya bi arkadaşımda benden kız telefonu istedi dedi of of gerçi onu söyleyende ylancının teki bende gözü varada okadar açık verdiki bitiricem glba yoruldum artık

Kafanızı kurcalayan başka şeyler olmasa kolay kolay buna takılmazdınız... Lakin diğer meseleler de bu kadar önemsizse kendinizi yıpratmayın... Armudun sapı, üzümün de çöpü var ama lezzeti için katlanılıyor... sengözlerimebaksanab Kaldı ki bu "üzüm" sizden önce kirlenmiş ve şu an temiz olabilir...Yani "çöpsüz üzüm" yerimseniben Mutluluklar...

benden önce diosun bu olay ama ne kadarda olsa korkmussun tedirgin edio seni.
Kafana takma derim geçmiş sonucda senleyken olsa tamam sil at derim..senle şimdi ve bi yanlışı yoksa neden ayrılasın.genede sizin ilişkiniz..

bence senden sonrakilere bakmalısın... farzetki oda senin bişeyini gördü bişiyini duydu fakat onunla beraber olmadan hatta onu tanımadan önceki şeylerdi senin karşına gelip bunları yapmışssın diyip yargılasa ve senden hayır gelmez dese sen ne düşünürdün?? Bence birbirinizin hayatlarınıza girdiğiniz tarihten sonrası önemlidir.. geçmiş geçmişte kalmalıdır Geçmişi için onuyargılama heleki sen hayatında yokken o dönemlerde yaptığı şey için yargılama ve olumsuz düşünme derimm ( Ama sen tedbiride elden bırakma))yerimseniben

cok yakin arkadasim iliskileri yeni basladigi bi donemde erkek arkadasinin netloga girip bazi kizlari ekledigini 2 sene sonunda ogrendi ustelik ekledigi kizlardan bazilariyla carpik liskiler yasamis kafamçokkarıştı bunuda sonradan ogrendi benim arkadasim hic affetmedi terk etti cocuk hala ariyip ariyip aglama acitasyonlari yapiomus:lepi: sen karar ver yani sekerim

X