Ne yapmalıyım?

Aileni silde gel modası başladı heralde. Hayır bu nasıl bir mantık ki , ben ailemle görüşürüm, ama sen ailenle görüşemezsin. Yahu bizi dünyaya getiren kim, pazardan mı almışlar bizi. Bu şartları sunan insanların birşeylere çözüm aradığını düşünmüyorum hiç, böyle çözüm olmaz. En azından çok bıkmışsa ve çok zarar görüyorsa, sen ailenle görüş ama ben görüşmem diyebilir belki. Ben kimse için ailemden vazgeçmem, kimse de benim için vazgeçmesin. Sahipsiz kadın hoşlarına gidiyor heralde. Bird e kendileri sahip çıksa ya gam yemeyeceğim, kendileri de sahip çıkmazlar.

sana ayrıl demiyorum ama sana öncede söylemiştim,sen görüşmeyi taleb ettikce o hep bişeyler isteyecek.sen adım attıkca o hep kacacakmış gibi sanki.

dediğim gibi aramızada çok fazla sorun yoktu evliliğimiz boyunca ancak annesinin ağzına bakarak beni çok fazla derecede yıprattı...
şimdi geri dönememi bekliyor ancak sadece ayaklarımın üstünde durmamaı bekliyor..güçlü bi kadın istiyor...ve kesinlikle ailem bana sahip çıktığı için onları istemiyor bende diyorum ki ben ailemsizde yapamam sensizde ama beni secim yapmaya zorluyor bunuda ben istemiyorum..son kez konuşucaz ve gerekirse tamamen bitiricez...

ne demek ''aileni istemiyorum'' yaa...seni leylekler mi getirdi? annesi babasi esini besleyip buyuttu, bin bir zorluklarla fedakarliklarla bu yasina getirdi de seni leylekler mi buyuttu? esin bunlari dusunemeyecek kadar kafasiz biriymis demek ki(afedersin ama kendimi tutamiyorum).senin ailen kiymetli degil mi de onlari istemiyor? ne zannediyor bu adam kendini??? kusura bakmayin ama ailenizi silmenizi isteyen bi adamdan size hayir gelecegini sanmiyorum. sakin evliligimi devam ettircem diye ailenize sirt cevirmeyin arkadasim. bizim en kiymetlimiz ailelerimiz bunu hic unutmayalim. el oglunun ne yapacagina belli olmaz ama ailelerimiz hep arkamizda olur. erkeklerden cok sogudum artik. bencil yaratiklar! kendilerini bir halt zannediyorlar! :eek:klava:

aynen öle güzelim...
beni bu derece seven bi adam neden böyle oldu üzülüyorum...
müthiş güzel bi düğünümüz ve evimiz oldu ama biz bu yuvayı sürdüremedik deliriyorum...
ve eşimi hergün defalarca görüyorum....
sürekli karşılaşıyoruz...unutmak istesemde yapamıyorum bunu...
suan bile size bunları yazarken onu görüyorum karşımda...
az sonra gidicek işte bunlar hep beni üzüyor...gözümün önünde onu görmek ve onla olamamk beni yıpratıyor...

evet ben bunu çok net belli ettim oda bunları kullanıyor ama yarın güçlü kadın olup herşeyi konuşucam ve gerekirse ondan vazgececeğimi yüzüne söyliycem...
sevgimin ve onsuz yapamıycamın farkında ama olurum da ben onsuz gerekirse...

çok üzülüyorm ya bunları okudukça.. hiçbşiyin değeri kalmamş buzamanda,millet sapıttı artk napcagnı. kendileri çok bşimiş gbi bde hükmetmeye çlşmıolarmı !
sevdğn insanla evlenmek,bi ömür sürdürmek dünyanın belki en gsel şeyi ama onlar bu sevgiyi hor görüp,haketmeynce malsf çok can yakıyo...mirmirmirmir

Canım ne yaptın? Güçlü kadın olup konuştun mu? Önce kendini topla, gerçekten güçlü olduğuna kendin inan ki o da inansın adımlarını ona göre atsın... Yalnız değilsin unutma

kızlarrrrrrrrrrrr
uzun süredir girememiştim...
aslında kendimi toparlayıp yanına gitsem daha ii olurdu belki...çünkü o gün tam anlamlı konuşamadık ve konuşamadanda kavga ettik...
aslında ben ona herşeyi mantıklı açıkladım ve tebtik ettim ancak sonuçlanamadan çocuk yüzünden kavga ettik...
ve bidaha sanırım görüşmiycez ama yinede herşeyin hayırlısı...
bi anlık öfke ile insanlar herşeyi söyleyebilir...
şimdilik çıkmalıyım daha sonra uzun uzun yazarım...

X