Ne yapmam gerek ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
desin..
siz değil sevgiliniz açıklamasını yapardı.
komik duruma düşürmüşsünüz kendinizi.
biz yaşlılar o yollardan geçmedik mi sanıyorsunuz adam sizin yalana inanmadığı için zaten sonradan problem olmuş
Önceden aslında problem vardı öncesinde adam sayıp kızmış benim mesajımı dememiş bile mesaj atıyor bak diye falan

Peki kimse neden komşunun şikayet etmesine takılmıyor her evde ses olur herkes birbirini sikayet ediyor mu benim babasına deme amacım da düzeltmek sadece yanlış anlamasın diyeydi

bu sabah neden yazıyorsun ne gerej vardı diye bana kızmaya başladı aramız bozuldu çok kötü evde de sorunları oldu ben ne yapacağım vicdanen rahat değilim

Önceden aslında problem vardı öncesinde adam sayıp kızmış benim mesajımı dememiş bile mesaj atıyor bak diye falan

Bu ne o zaman. babası fırçayı çekmiş işte sevgilinle bir olup beni salak yerine mi koyuyorsun diye..
neyse üstünüze vazife olmayan işlere kalkışmayın bundan sonra ders olsun size.
sevgilinizin görevini üstlenmeyin.

Yazdığınız baştan sona yanlışlarla dolu. Tartışmanın bile bir sınırı var, eğer karşınızdaki insanla şimdiden öyle bağırarak tartışıyorsanız sorun var demek ki. Sonraki tepkisi zaten çocukca.

Yazdığınız baştan sona yanlışlarla dolu. Tartışmanın bile bir sınırı var, eğer karşınızdaki insanla şimdiden öyle bağırarak tartışıyorsanız sorun var demek ki. Sonraki tepkisi zaten çocukca.
Bağırmak değil aslında sadece iki üç kere ismini dile getirdim bir kız sesi duymuş alt kat komşusu o yüzden laf etmiş

Merhaba herkese yeni bir konu açıyorum düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın
Pandemi sürecinden dolayı sevgilimle görüşmek zor oluyordu o babasıgilin evinin dışında dedesinin evinde kalıyordu sınavlarına hazırlık için ben de evine gidiyordum anca öyle görüşebiliyorduk cuma günü gittim her şey iyiyken tartışmaya başladık sonra konuşalım diyerek çıktım ama seslerimi yükseldi alt kat komşusu biraz her şeye karışan bir tip amcaymis sevgilimin babasını aramış sizin evden bir kız çıktı sesleri geldi zaten yukardan diye babası da sevgilime bizim eve geç orda kalmayacaksin daha demiş yani tüm düzeni alt üst oldu kendimi suçlu hissediyorum babasına ben bir hocamın ofisinin yerini sormak için gelmiştim kapıdan sordum ses tonu fazla çıktı demek ki alt kat şikayet etmiş kusura bakmayın diye mesaj attim atmadan önce erkek arkadaşıma bunu danıştım ne yaparsan yap düzelmez demişti sonrasında bu sabah neden yazıyorsun ne gerej vardı diye bana kızmaya başladı aramız bozuldu çok kötü evde de sorunları oldu ben ne yapacağım vicdanen rahat değilim

babaya yalan söylenecekse erkek arkadaşınız söyleseydi siz niye muhattap oldunuz ki? Ayrıca gizli girdiğiniz bir evde gürültü hoş olmamış. Gördüğümüz gibi türkiye burası. Eve kız girdi diye başlamış namus bekçileri 🤣

Yalan olduğu bariz nasıl belli oluyor

Daha once birlikte gidiyorduk diyorsunuz adama "yerini bilmiyorum sormaya geldim" diyorsunuz. Yerini taş catlasin iki defadan sonra ogrenir insan. Ee adam hocayla sıkı arkadaşmiş.
Adam da alt kattaki komsusunu taniyordur az bucuk, kapida bir soru sordunuz diye arayip sikayet etmeyecegini biliyordur. Size mi inanacak?

babaya yalan söylenecekse erkek arkadaşınız söyleseydi siz niye muhattap oldunuz ki? Ayrıca gizli girdiğiniz bir evde gürültü hoş olmamış. Gördüğümüz gibi türkiye burası. Eve kız girdi diye başlamış namus bekçileri 🤣
Evet tam olarak namus bekçiliği yapmışlar erkek arkadaşım zaten ordan daha dönmez modundaydi ben olayı en makul şekilde kurtarmak istedim

Daha once birlikte gidiyorduk diyorsunuz adama "yerini bilmiyorum sormaya geldim" diyorsunuz. Yerini taş catlasin iki defadan sonra ogrenir insan. Ee adam hocayla sıkı arkadaşmiş.
Adam da alt kattaki komsusunu taniyordur az bucuk, kapida bir soru sordunuz diye arayip sikayet etmeyecegini biliyordur. Size mi inanacak?
Kapıda sordum demedim orayı şu an fark ettim içerde konuşurken ses tonu fazla çıktı demek ki bu yüzden şikayet oldu kusura bakmayin dedim hocaya da üç ay önce bir kere gittik yani nerden hatırlayabilirim ki yerini

Kapıda sordum demedim orayı şu an fark ettim içerde konuşurken ses tonu fazla çıktı demek ki bu yüzden şikayet oldu kusura bakmayin dedim hocaya da üç ay önce bir kere gittik yani nerden hatırlayabilirim ki yerini

Ha hocanin ofisini sormak icin gelip, içeri girip sorarken çok ses cikmis. Ok. 😬😬😬 Bence bisey yazmasaniz daha iyiymiş, yazmayin daha.

Kapida sordum yazmistiniz ilk yazinizda... Ondan.

Ha hocanin ofisini sormak icin gelip, içeri girip sorarken çok ses cikmis. Ok. 😬😬😬 Bence bisey yazmasaniz daha iyiymiş, yazmayin daha.

Kapida sordum yazmistiniz ilk yazinizda... Ondan.
Evet yanlış yazmışım onu fark ettim buraya anlatamadığım nokta şu alt kat komşuları en ufak sese arayacak bir yapida yapilan çok ses denen sadece Efe diye ismini iki kere seslemem niye böyle oluyor falan demem yani düşünülen gibi bir ses yok öyle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X