Ne yapmaya çalışıyor bu Adam

Başta sallamamışsın.
Peşine düşmeyince adam hırs yapıyorsun şimdi.
Ben olsam hiç sallamam seni.
Ne demek kaçarak uzaklaştım falan.
Koskoca insanlarsınız.
Oyun mu bu ya.

Mesaj içeriğiniz birbirinizi beğendiğinizi göstermiyor. Tam aksini söylüyor

Ya bulustugumuz gün gercekten cok gergin ve kasinti bir ortam vardi. Adam bana diyorduki ben utangacim ben diyordum ben senden daha utangacim. Enerji gercekten cok kötüydü ama bizim birbirimizi cekmemiz zannedersem tamamen fiziksel olsa gerek.

Zaten asik olacak sevecek kadar vakit gecirmedik birşey yasamadik.

Arkadaşlar benim yerimde olsanız napardiniz? Ben cevap verip "Ulan benimle Daşşakmı geçiyorsun" ile hic cevap vermeme arasinda gidip geliyorum. Ayrica bozuk kafasinda ne gectiginide merak etmiyorum değil.

Bir Adamla tanıştım yaklasik 2-3 ay önce. Gerçekten olağanüstü yakışıklı bir Adam. 1.90 boyunda Esmer, gördüğümde agzimin suyunu akitan Türden. Aslinda onunda düsünceleri bana karsi ayniydi veya en azindan kendisi öyle söylüyordu. Bir defa bulustuk fakat enerjimiz hic uymadi ki zaten onunla buluşmaya giderken ondan önce hayatimda olan Adam geldi gözümün önüne onu özledim modum düstü. Buluşmadan kacarak uzaklastim resmen. Dolayisiyla oda sogudu aslinda

Birbucuk ay hic görüsmedik. Yine irtibata gecti benimle. Birkac defa buluşmaya yeltendik daha dogrusu ben yeltendim o önce gönüllü görülsede is buluşmaya gelince hep yan ciziyor gibi. Ben hic üstüne düsmedim, genelde o yazdi bana. Gecen kafama esti hadi Kalk bana gel kahve icelim dedim. Adam bana cevap bile vermedi. Paşa gönlün bilir dedim bitirdim kafamda. 4 gün sonra bana yazmiski "kiz nerelerdesin"???

Bunu sürekli yaptigini farkettim. Birkac gün hatta bir hafta on gün kendini geri cekiyor. Ben üstüne düsmüyorum sonra gelip beni unuttun diye sitem ediyor.

Akli sira taktikmi yapiyor, benimle dalgami geciyor, pesinden kosmamimi bekliyor beni yedektemi tutuyor hiçbirşey anlamis degilim.
36 yaşındasın bırak bu işleri kendini geri çekmiş üstüne düşmüş boşver sal gitsin

X