ne yapsam ki? sevgilim saçımı boyamamı istemiyor

Kizlar, biraz koseleriniz olsun. Elin cirpi bacakli gudisine hayatinizi teslim etmeyin. Kendi dogrularinizi yasayin. Bu ne ya sagligin icin zararli izin vermiyorum ne? Baban dese off baba yaa sus yaaa ogk bogk dersin balina gibi sesler çıkararak

Bence sen de onun berbere gitmesini yasakla sonucta korona var ve sagliksiz ortam. Boylece esit olur durum. Nasil ama kafam pırıl pırıl yine yarebbim

Saçın dibi gelmiş diyorsunuz demek ki sarımsı küllü kumral saçlarınız varken sevgili olmuşsunuz. Adama sorarlar sevgili okurken o saç iyiydi de şimdi ne değişti diye?

Benim annem babam bile saçlarıma karışmıyor siz de iki günlük sevgiliye laf söylettirmeyin. Boyatın gitsin.

Mesela ailenin fikri ne bu konu da yani saç boyatma konusunda? Sana mı bırakıyorlar yoksa olumsuz yorumları var mı, hiç bir sevgilimin dediğini yapmadım ne istiyorsam onu yaptım, onu yaşadım. Benim yanlış kararlar alacağımı düşünen erkekte hayatımda yeri olamaz zaten. Saçlarım konusu Zaten en uzak konu, ister yanar, yanmaz. Yanarsa kazırım bile ona ne

Büyük üstadın dediği gibi " Herkesin hayatına kimse karışamaz" 🙄

• Beğen
Reactions: Z P
Bir şeyi çok merak ediyorum: Bir insan, başka bir insana -bu sevgilisi de olsa- " saçını boyama" deme hadsizliğini kendinde nasıl görüyor? :işsiz::işsiz::işsiz: Bu sizin kararınız. " Sağlığını düşünüyorum" minvalinde beyanda bulunmuş beyimiz. Hani dinlemezsem onun sözünü çiğnemiş gibi olacağım yazmışsınız ya, bu isteğiyle aklınca bunu teste tabii tutmuş sanki. 😝😝😝

Merhaba ablalarım, sevgilimle aramız iyi değil YKS'den dolayı ayda iki kere görüşüyoruz, aramız limoni dün bu konuları konuşmak için görüştük düzeltemedik ama ayrılmadıkta aynı devam edicek yani her şey. neyse daha önce saçımı boyatmamı istediiğimde o boyatmamı istemiyordu sağlığım açısından iyi olmadığı için ve saçlarım yandığı için vs. eğer boyatırsamda onun sözünü hiç önemsemiyormuş gibi bir düşünce olucak onda. dün yine sordum, ben sana daha önce söyledim istemediğimi bunun üzerine saçlarını boyatacaksan sen bilirsin senin hayatın diye bir şeyler söyledi ima yapa yapa yani boyatma demeye getiriyor lafı. saçtan dolayı değil ama onun laflarını önemsemiyormuş gibi gözükeceğim ve normalde hiç bir şeye karışmaz sadece saç konusunda yapma diyor sağlığımı düşündüğü için. ama bende çok istiyorum saçlarımı boyatmak saçlarım iki renk şu an altlar sarımsı küllü kumral, üstten kahverengi dibim gelmiş napsam ki şimdi gidip boyasam aramız zaten iyi değil aramıza daha da mesafe girer mi acaba? çok saçma gelicek size bu soru ama kafam karıştı bilemiyorum
Off off su erkeklerin gereksiz karismalari beni cileden cikariyor. Kiz kizim kendin ne istiyorsan onu yap. Sevgilin herseye atlamasin

X