Ne zaman anneme hamile olduğumu söyleyeyim?

Selamlar. Geçtiğimiz perşembe önce kaset testte pozitif gördüm. Sonra aile hekimliğinde kan verdim ama sonucum hala görünmüyor e nabızda o yüzden ben de bugün özel hastanede verdim. Hemen çıktı sonuç.

Adetim 5 gün geçti.
Beta hcg 2632
Sat 28 kasımdı.

Salı günü kadın doğuma gideceğim kesin olarak öğrenmek için ama aileye haber verilir mi bilemedim. Heyecandan haber vermek istiyorum ama bir yandan da daha doktor görmedi diye kesin emin olamıyorum. Kimyasal veya boş gebelik olur vs. İlk gebeliğim bu.

Siz ne zaman haber verdiniz ?
Ben anneme üç aylıkken söyledim. Anneler pek saklı tutamıyor. Ben nazardan korkarım o yüzden anneme açmadım konuyu.

Selamlar. Geçtiğimiz perşembe önce kaset testte pozitif gördüm. Sonra aile hekimliğinde kan verdim ama sonucum hala görünmüyor e nabızda o yüzden ben de bugün özel hastanede verdim. Hemen çıktı sonuç.

Adetim 5 gün geçti.
Beta hcg 2632
Sat 28 kasımdı.

Salı günü kadın doğuma gideceğim kesin olarak öğrenmek için ama aileye haber verilir mi bilemedim. Heyecandan haber vermek istiyorum ama bir yandan da daha doktor görmedi diye kesin emin olamıyorum. Kimyasal veya boş gebelik olur vs. İlk gebeliğim bu.

Siz ne zaman haber verdiniz ?
Annemin zorlamasiyla test yaptiran ben... pozitif cikinca havalara ucan annem... neden asiri mutlu oldugumuzu 4.aya kadar anlamayan babam...

X