neden kilo veremiyorum çıldırcam ya

ferihande

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
29
0
merhaba ben 15 yasındayım boyum 160 cm ve kilom 66 eylülde diyetisyene gittim diyet listesi verdi her gün 30 dk yürüyüş ara öğünlerde leblebi yada meyve sadece 2 günde 1 kola içebilirdim sonra cips hazır meyve suyunu çıkarttım ve subatta kontrole gittim ve çok sasırdım 5 ayda sadece 3 kilo verebilmiştim sonra doktora gittim bi hormon bozuklugumu var diye ama bişi çıkmadı sonra ben ümidimi kaybettim nisanda 64 e çıkmıstım sonra kendimi saldım derken tekrar 66 kilo oldum okullar kapanınca hemen diyete baslayıp 3 buçuk ayda 15 kilo vercem diyordum ama olmadı işte 2 ay gecti hiç bi değişim olmadı geriye 1 buçuk ay kaldı napcam diyet yapmak istemiyorum.. :84: keske 45 kilo olsam merak ediyorum hani cok zayıflar vardır her seyi hatta biz sismanlardan fazla yerler ama kilo almazlar cünkü metabolizmaları çok hızlıdır... yardım edin kilo veremiyorum diyet yapmak istemiyorum gercekten artık umudumu kaybettim zayıf olamaycam zaten 1 buçuk ay kaldı okullara.. :18: bide bi kendi yasımdaki kızlara bakıyorum 50 kilolar bide kendime.. bide ekmeği azalt falan diyolar ama yapamıyorum yemekte kendimi durduramıyorum yemekten önce az yiyecem diyorum yemekte çok yiyorum aman bos ver zaten şişmanım kilo veremiyorum diyorum :84: ve inanır mısınız bilmem ama yoldan gecen insanlar bana bakarak gülüyo öz güvenimi kaybettim zaten hiç yoktu o yüzden hep yolda bana bakmasınlar diye basım eğik yürüyorum... okulda dalga geçiyorlar evet bide lise 2 ye gectim düşünün ne kadar kırıcı hele bu yaslarda bazen aglıyorum yardım edin :84: lütfen yorum yazın

Son düzenleme:
canım benım no panıc
durumun cokta vahım degıl ayrıca
hem nasılsa sısmanım deme sımdıden mazallah 100 kılolardayız bak
panık yaparsan kılo alırsın emın ol
bazı seylerı cıkar hayatından yeterlı olacaktır senın ıcın cunku taze bır vucudun var
ornegın hazıryemeklerden uzak durmak kola ıcmemek cıkolatayı azaltmak
ve tabı bunları yapsanda az ve gun ıcınde yapmak yeterlı olacakır emın ol
ve yazın rejım yapmak yerıne kendıe bır aktıvıte secmen emın ol yeterlı:)
hadı bakalım kolay gelsın :)))

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

X