Neden yapamadığını biliyorum

İnşallah bu seferde hedefınıze ulasırsınız benımde hedefim ramazan (12 nisan) gelmeden 60 olabilmek suan 74.3 kiloyum 6 gun once 77.8 ile basladım
Hedefinize ulaşabilmeniz için ayda 3.5 kilo vermeniz gerekiyor. Bu da haftada 1 kiloya denk geliyor. Hedefinizi daha rahat tutturabilmek için Aralık 30 u isaretleyebilirsiniz. Ben ay da 2 kilo şeklinde bir hedef belirledim fazla çıkarsa sevinirim 😅

Hedefinize ulaşabilmeniz için ayda 3.5 kilo vermeniz gerekiyor. Bu da haftada 1 kiloya denk geliyor. Hedefinizi daha rahat tutturabilmek için Aralık 30 u isaretleyebilirsiniz. Ben ay da 2 kilo şeklinde bir hedef belirledim fazla çıkarsa sevinirim 😅
O zaman ramazan bayramında 60 o gormeyı hedefliyorum ilk hafta iyi gidince veririm gıbı geldi erken ulasırsam bonus olur zaten😁

Selaaamm :KK54: Nasılsınız :KK68:
Ben çok iyiyim,her yeni gün yeni bir başlangıç moduyla ve motivasyonuyla sürecime tam gaz devam ediyorum.
Yalnız bir hata yapıyorum sanırım,her gün tartılmak :KK17:
İlk zamanlar hergün eksi gördüğüm için hoşuma gidiyor ama kilo verme durduğunda pes etmeme sebep olabiliyor.
Bu alışkanlığımdan bir an önce kurtulmalıyım

Merhabalar. Bugün birdenbire öğlen yetti artık deyip diyete başlamaya karar verdim. Araştırmalar yaparken forumlara girdim okudum geçtim okudum geçtim derken burda kendimi sabitlenmiş buldum :)
bende sizinle bu mücadelede yer almak istiyorum. Umarım bu mücadeleyi zaferle taçlandırırız. Normal kilom 63 iken şu anda 73 ile 74 arası gidiyorum. Işin en kötü tarafida iğrenç bir göbek olması. Hedefim ilk etap 63 sonra 60. Sabah tartılınca gerçek kilomu yazarım:) aşağıdaki satıcıda eklerim. Çok özendim:)

Merhabalar. Bugün birdenbire öğlen yetti artık deyip diyete başlamaya karar verdim. Araştırmalar yaparken forumlara girdim okudum geçtim okudum geçtim derken burda kendimi sabitlenmiş buldum :)
bende sizinle bu mücadelede yer almak istiyorum. Umarım bu mücadeleyi zaferle taçlandırırız. Normal kilom 63 iken şu anda 73 ile 74 arası gidiyorum. Işin en kötü tarafida iğrenç bir göbek olması. Hedefim ilk etap 63 sonra 60. Sabah tartılınca gerçek kilomu yazarım:) aşağıdaki satıcıda eklerim. Çok özendim:)
İnanin okurken o heyecanınızı hissettim 😊 buna bu kadar heves etmeniz çok güzel. Çünkü karar verdiğiniz an da sonuç yaklaşıyor. Mücadele ettikçe ve bu süreklilik kazandıkça artık bir nevi yaşam biçimi haline geliyor. O zaman kendinize bakarken resmen savaşçı bir kadın görüyorsunuz 😍 kendi kararlarınıza olan saygınız ❤️ ben bu cümleyi çok kullanırım çokta anlamlı bulurum. Kararlarınıza olan saygınız yüzünden bunu yapmaya devam ediyorsunuz. Ve kendinize verdiginiz bu değer yüzünden hem fiziksel hemde psikolojik olarak iyilesiyorsunuz. Bu bizim kurtuluşumuz ❤️ miladimiz. Kimsenin bizim için yapamayacağı bir şey bu

Son düzenleme:
Ben çok iyiyim,her yeni gün yeni bir başlangıç moduyla ve motivasyonuyla sürecime tam gaz devam ediyorum.
İlk zamanlar hergün eksi gördüğüm için hoşuma gidiyor ama kilo verme durduğunda pes etmeme sebep olabiliyor.
Yukarıda da bahsettiğim gibi kendinize o sürprizi yaparsanız çok çok mutlu olacaksınız 🥰 ben bir çılgınlık yapıp 2 hafta sonra tartilmayi düşünüyorum mesela. Çok merak edersem en erken 1 hafta sonrasında tartılırim.

Kilo vermeye başladığımızda yağ hücreleri üç aşamadan geçer. İlk aşama hücrenin içinin boşalması. ikinci aşama içinin suyla dolması. Üçüncü aşama suyu boşaltıp küçülmesi. Yani siz bu aşamalar içerisinde tartilirsaniz kilo veremediğinizi düşünüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Halbuki vermişsinizdir ama bu henüz tartıya yansimamistir. Bu yüzden en az 1 hafta zaman tanimalisiniz.

Aynen aynısı bendede var. Rejim yapmadığım zaman tartının yüzünü dahi görmek istemiyorum Rejim yaptığımda sürekli tartılma hissi yaşıyorum. Çünkü tartıdan evet kilo vermişsin sonucunu almak mutlu ediyor.
Buda kesin kararımdır artık her Cumartesi sabahı tartılacağım. Bunuda not ettim kenara:)

İnanin okurken o heyecanınızı hissettim 😊 buna bu kadar heves etmeniz çok güzel. Çünkü karar verdiğiniz an da sonuç yaklaşıyor. Mücadele ettikçe ve bu süreklilik kazandıkça artık bir nevi yaşam biçimi haline geliyor. O zaman kendinize bakarken resmen savaşçı bir kadın görüyorsunuz 😍 kendi kararlarınıza olan saygınız ❤️ ben bu cümleyi çok kullanırım çokta anlamlı bulurum. Kararlarınıza olan saygınız yüzünden bunu yapmaya devam ediyorsunuz. Ve kendinize verdiginiz bu değer yüzünden hem fiziksel hemde psikolojik olarak iyilesiyorsunuz. Bu bizim kurtuluşumuz ❤️ miladimiz. Kimsenin bizim için yapamayacağı bir şey bu
Aynen katılıyorum. İstediğimiz sonuca ulaşmak için nedene sadık kalmalıyız.
73,60 ile başladığım bu serüvenin sonu umarım zaferle sonuçlanır.
Ben güçlüyüm, irademi ben yönetiyorum, kendime söz verdim ve yapacağım.

Aynen aynısı bendede var. Rejim yapmadığım zaman tartının yüzünü dahi görmek istemiyorum Rejim yaptığımda sürekli tartılma hissi yaşıyorum. Çünkü tartıdan evet kilo vermişsin sonucunu almak mutlu ediyor.
Buda kesin kararımdır artık her Cumartesi sabahı tartılacağım. Bunuda not ettim kenara:)
Öncelikle hoşgeldin.Bizlerin isteyip de başaramadığı şey yok.Kararlı olduktan sonra emin ol gidecek kilolar.Ben zamanında 50 kilo verip mükemmel hissediyordum ama zamanla koruyamayıp 18 kilosunu geri aldım.Şimdi geçtiğim yollardan yine geçmeye çalışıyorum.Zamanında gördüğüm kiloları alıp yeniden vermeye çalışıyorum.Marifet kiloyu vermek değil indiğin kiloyu muhafaza edebilmekmiş onu anladım.
Hakkımızda hayırlısı artık,hep birlikte el el ilerleyeceğiz ve zaferimizi kutlayacağız burda

Öncelikle hoşgeldin.Bizlerin isteyip de başaramadığı şey yok.Kararlı olduktan sonra emin ol gidecek kilolar.Ben zamanında 50 kilo verip mükemmel hissediyordum ama zamanla koruyamayıp 18 kilosunu geri aldım.Şimdi geçtiğim yollardan yine geçmeye çalışıyorum.Zamanında gördüğüm kiloları alıp yeniden vermeye çalışıyorum.Marifet kiloyu vermek değil indiğin kiloyu muhafaza edebilmekmiş onu anladım.
Hakkımızda hayırlısı artık,hep birlikte el el ilerleyeceğiz ve zaferimizi kutlayacağız burda
Hoşbuldum :KK200:

vauvv 50 kilo bir insan kilosu. Çok güzel bir başarı. Bende zamanında 20 kilo vermiştim doğumdan sonra. şimdi yaş ilerledi ondanmı yada tembelliktenmi son 2-3 senedir saldım kendimi. ama dün tak etti. bu sefer emin adımlarla gitmeye hazır ve nazırım. Başaracağız.

Selam bana burdan bildirim gelmemiş ya da gözümden kacmis. Herkesin motivasyonu cok guzel. Daim olsun inşallah.
Bende bugün 102 gördüm. Bu ay cok guzel ilerliyorum şükürler olsun.

Eki Görüntüle 2741157

80 kiloyken Aralık başında başlayıp Haziran sonu için böyle bir hedef koymuştum. Herkesle de paylaşmıştım. Defalarca yapicam deyip yapamadığım için bu sefer böyle herkesin de gözünün önünde bir hedef belirleyerek bunun son olduğunu ve artık ne kadar kararlı olduğumu göstermek istemistim. Çok şükür aynen de öyle oldu 🥰 6 ay sonra Haziran 30u işaretleyerek hedefine ulaşmış bir kadin olarak "tamamdır" demenin gururu yanıyordu içimde 😍❤️

Şimdi 63 kiloyla asıl hedefe doğru başlıyorum. Bu takvim isarerleme işi gerçekten beni aşırı heyecanlandırıyor. Çünku bu şekilde yaptığım zaman biliyorum ki onu almadan bırakmiyorum. Bende düğmeye basma etkisi yaratıyor. Denemek isterseniz size de tavsiye ederim nasıl olsa buralardayız. Ben ay da en az 2 kilo şeklinde hesap ederek 4 aylık bir hedef koydum. Siz de yapabileceğiniz ayarda bir hedef belirleyebilirsiniz
Bende kendime ilk etapta yilbasi icin 99 kg belirlemiştim. Belirledigimde 9 hafta vardi bende 108 civariydim. Ama kasim ayini verimli geciremeyip 2.4 kg verince hedefimin epey gerisinde kaldim.
Sonra dedim sen bir karar aldin. Artik cabala. Ben senden farklisini yaptım yeni bir instagram hesabi actim sirf diyet icin. Amacim takipci kazanmakta değil kendimi gostermek. Acikcasi kendi hesabimdan bunu duyurup duyurmama da kararsizdim ama paylastim. İnsanlar bilsin bende ona gore davranayim dedim. Artik bu bilincte hareket ediyorum. 30 kasimda hesabi 105.3 ile acmistim. 18 gunde 3.3 kg eksildim :)
Suan son surat yilbasinda 99 gormek icin cabaliyorum. Yani 99.9 gorsem bile kafi. Ve sanirim hedefimi yakaladim denebilir. 2 hafta da 2.1 kg veririm inşallah.

Sonraki hedefim 17 şubat bebişin doğum gününde 95 görmek.
Ramazan bayramın da 80 gormek.ramazan Bayramı'nın son günü doğum günüm. Kendime harika bir hediye vermis olurum :) eşime de alyans aldircam zayiflayinca. İste hedefler belirlemek motivasyon icin iyi oluyor.

Tek sorunum gobegim sarkmaya basladi ama spora istedigim gibi enerji ve zaman bulamiyorum :'(

Bir de sizlere ilk yaptigim before afteri birakiyorum

Eklentiler

• IMG_20201217_170407.jpg
    IMG_20201217_170407.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 45
Selam bana burdan bildirim gelmemiş ya da gözümden kacmis. Herkesin motivasyonu cok guzel. Daim olsun inşallah.

Bende kendime ilk etapta yilbasi icin 99 kg belirlemiştim. Belirledigimde 9 hafta vardi bende 108 civariydim. Ama kasim ayini verimli geciremeyip 2.4 kg verince hedefimin epey gerisinde kaldim.
Sonra dedim sen bir karar aldin. Artik cabala. Ben senden farklisini yaptım yeni bir instagram hesabi actim sirf diyet icin. Amacim takipci kazanmakta değil kendimi gostermek. Acikcasi kendi hesabimdan bunu duyurup duyurmama da kararsizdim ama paylastim. İnsanlar bilsin bende ona gore davranayim dedim. Artik bu bilincte hareket ediyorum. 30 kasimda hesabi 105.3 ile acmistim. 18 gunde 3.3 kg eksildim :)
Suan son surat yilbasinda 99 gormek icin cabaliyorum. Yani 99.9 gorsem bile kafi. Ve sanirim hedefimi yakaladim denebilir. 2 hafta da 2.1 kg veririm inşallah.

Ramazan bayramın da 80 gormek.ramazan Bayramı'nın son günü doğum günüm. Kendime harika bir hediye vermis olurum :) eşime de alyans aldircam zayiflayinca. İste hedefler belirlemek motivasyon icin iyi oluyor.

Tek sorunum gobegim sarkmaya basladi ama spora istedigim gibi enerji ve zaman bulamiyorum :'(

Yaaa değişimin harikaa şimdiden bayağı gitmiş görünüyor çok sevindim 🥰 maşallah sana ❤️ böyle devam eder inşallah şimdi bir bıraksan işte.simdiye kadar ki emek çöp olacak. Kiyamadigindan da birakmazsin. Haydi 99 u göster bizeee 🤩

Kesinlikle çok fark var süpersin aynen devam... :KK66: Takip etmek isterdim seni ama paylaşmak yasak mı buradan sayfanı bilemiyorum o konuları

Cikolatacim ben geldiim,merhabaaa💝
Beni biliyorsun takimlardaydim daha onceleri,fakat istedigin sonuca varamamak uzuyor insani.
Neyse bana hafif bir odev ver,ki kacmayayim cabucak:eek:

Süper gidiyorsun. Darısı hedefine ulaşmak olsun 😊

Kendimle gurur duyuyorum. Bugün 4. Gün ve hiç kaçamak yapmadım. Emin adımlarla gidiyorum. Hergün 5 dk göbek eritme platesi ve kol egzersizi yapıyorum. Bugün sabah kahvaltıda en sevdiğim şey vardı onu bile yemedim. Süper gidiyorum. Umarım 1 ay sonra da böyle yazarım foruma.

X