Neden yapamadığını biliyorum

Canım o kadar harıka bır yazı yazmıssınkı resmen her gun okuyorum kendımı motıve edıyorum 22 yasımı 52 yasıma cevırdım 97 kg ıdım su an 88. 4 e dustum 11 ocak tartı gunum bakalım kaç göreceğim
Çok güzel vermişsiniz maşallah benimde 13 Ocak bakalım kaç olucaz ☺️ bende 100 kilolardan geldim şimdi 78 kiloyum

Günaydın arkadaşlar. Dün kaçamak yapmadığım güzel bir gündü. Hafiflediğimi anlıyorum. Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını almak gerçekten dahada motive ediyor. Aynaya bakarken aaa zayıfladımmı ne deyip gülüyorum. 😊

Sizde durumlar nasıl arkadaşlar.

Günaydın arkadaşlar. Dün kaçamak yapmadığım güzel bir gündü. Hafiflediğimi anlıyorum. Vermiş olduğumuz emeklerin karşılığını almak gerçekten dahada motive ediyor. Aynaya bakarken aaa zayıfladımmı ne deyip gülüyorum. 😊

Sizde durumlar nasıl arkadaşlar.
İki gündür spor yapamadim dün alışveriş bugün temizlik derken birde evlilik yıldönümüm bugün eşim pasta yaptırmış ondan yedim vicdan azabı çekiyorum çok fena 😣 ama vazgeçmek yok yarın tam gaz devam 💪

İki gündür spor yapamadim dün alışveriş bugün temizlik derken birde evlilik yıldönümüm bugün eşim pasta yaptırmış ondan yedim vicdan azabı çekiyorum çok fena 😣 ama vazgeçmek yok yarın tam gaz devam 💪
Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun cnm. Nice mutlu yıllarınız olsun.
Arada olur küçük kaçamaklar. Umarım çok fazla yemememişsindir😊

Arkadaşlar nerdesiniz. Hilal ile bana bıraktınız meydanı. 😊 Çıkın çıkın gelin ya. Kaçamak yaptıysanız söz kızmayacağız:)😁
Aynen ben kaçamak yapınca utancımdan sesim çıkmıyor ama sporumu yapınca hemen gelip yazıyorum 😃 korkmayın hepimiz insanız arada oluyor kaçamak önemli olan bırakmamak devam etmek

X