Neden yapamadığını biliyorum

Merhabalar mutlu haftalar :KK54:
Bu hafta benim için telafi haftası olacak çünkü yılbaşı akşamı dahil haftasonum da kaçamaklı geçti.Pek diyet düşünemedim eşim durma birşeyler istedi ona yapınca ucundan tırtıkladım hep.Ama çok mutlu ve relax bitirdim 2020 yi.Bugün yepyeni bir başlangıç yaptım yeni yılda yeni bir bedenle fit olma yolunda...

Spor yapildi 👍 3 gündür sıfır kaçamak 💪
Vallahi bravo canım :KK9:
Ben hep diyorum evde diyet yapabilmek çok zor ev bana göre değil sistemim bozuluyor.Çalıuştığım zaman herşeyim daha düzenli.
Seni tebrik ediyorum kaçamaksız ve sporla ilerliyorsun ve hedefin çok yakın inşallah :KK5:

Vallahi bravo canım :KK9:
Ben hep diyorum evde diyet yapabilmek çok zor ev bana göre değil sistemim bozuluyor.Çalıuştığım zaman herşeyim daha düzenli.
Seni tebrik ediyorum kaçamaksız ve sporla ilerliyorsun ve hedefin çok yakın inşallah :KK5:
Diyet yapmak zorlamıyor artık sanki alıştım 3 ay oldu nerdeyse ama kilo vermem durdu nerdeyse geçen 2 ay gibi değil o yüzden hedefe ulasmam daha fazla zaman alacak gibi 😣

Merhabalar mutlu haftalar :KK54:
Bu hafta benim için telafi haftası olacak çünkü yılbaşı akşamı dahil haftasonum da kaçamaklı geçti.Pek diyet düşünemedim eşim durma birşeyler istedi ona yapınca ucundan tırtıkladım hep.Ama çok mutlu ve relax bitirdim 2020 yi.Bugün yepyeni bir başlangıç yaptım yeni yılda yeni bir bedenle fit olma yolunda...
Ay cnm al bendende o kadar ama aşırıya kaçmadan çok minnak yedim. Örneğin hoşbeş yedim ama 1 paketin içinden 1 adet aldım. Çerez yedim 1 kase gibi. Yani bunun gibi ne kilo verdiren nede kilo aldıracak şekilde beslendim. Ama bugün yeniden tam hız devam. 😊

Ay cnm al bendende o kadar ama aşırıya kaçmadan çok minnak yedim. Örneğin hoşbeş yedim ama 1 paketin içinden 1 adet aldım. Çerez yedim 1 kase gibi. Yani bunun gibi ne kilo verdiren nede kilo aldıracak şekilde beslendim. Ama bugün yeniden tam hız devam. 😊
Önemli olan toprlayabilmek.Benim hemen 1 kg ödemim gitti.Kaçamaklara devam etseydim ya yeromde sayacaktım ya da artılara çıkacaktım daha fazla.
Çok şükür bilniçlendik artık,bundan sonra kim tutar bizi 2021 bizim yılımız olacak :KK5:

Merhaba arkadaşlar. Bendede devam . 3.kilo verdim sonra birden durdu. 1 haftadır aynı kilodayım. Pes etmeyeceğim. Daha gidecek 7 kilom var.
Benimde çok moralim bozuk kilo vermem çok yavaşladı sanırım bünyem alıştı diyete benim verilecek 18 kilom var daha 😣 hiç spor yapmadan 2 ayda 12 kilo verdim 1 aydır düzenli spor yapmama rağmen 3 kilo verdim anlamıyorum neden böyle 😣

Benimde çok moralim bozuk kilo vermem çok yavaşladı sanırım bünyem alıştı diyete benim verilecek 18 kilom var daha 😣 hiç spor yapmadan 2 ayda 12 kilo verdim 1 aydır düzenli spor yapmama rağmen 3 kilo verdim anlamıyorum neden böyle 😣
3 ayda 15 kilo muhteşem ama. Süpersin. Hiç moral bozmak yok. Kilo gitmemekte inatçı ise bizde onu kovmakta inatçıyız.

Duygusal yeme sorunu var hepimizde. Ben 50 lerde olmama rağmen vermem gereken kilom var fakat en ufak bir stres beni yemeğe itiyor. Çünkü regl dönemlerimi etkiliyor, gelmiyor. Bunun için bile zayıflamak önemli. Çocukken şekerden kimse uzaklaştırmadığı için şuan hepimiz bağımlıyız. İradem ne kadar kuvvetli olsa dahi pes ediyorum. Tabi eleştirilmekte bu psikolojik sorunları ortaya çıkarıyor.

Duygusal yeme sorunu var hepimizde. Ben 50 lerde olmama rağmen vermem gereken kilom var fakat en ufak bir stres beni yemeğe itiyor. Çünkü regl dönemlerimi etkiliyor, gelmiyor. Bunun için bile zayıflamak önemli. Çocukken şekerden kimse uzaklaştırmadığı için şuan hepimiz bağımlıyız. İradem ne kadar kuvvetli olsa dahi pes ediyorum. Tabi eleştirilmekte bu psikolojik sorunları ortaya çıkarıyor.
Merhaba. Evet psikolojik sorunlar yemek bozukluğu yaratıyor haklısınız ama irademe ben hükmedebilirim. Istemezsen hiç bir güç birşey yaptıramaz. Eminim sende çok güçlü bir kadınsın. Bu yaşa gelene kadar ne zorluklar çekmişsindir. Bende 41 yaşındayım ve bütün herkes gibi bende zorlu yollar aştım. Hayatın kuralı bu. Hayat kısa. Etraftaki olumsuzlukları düşüneceğimize güzel olanlara odaklansak daha mutlu oluruz. Şu anda aldığım nefes bilr mucize. Şükür bütün uzuvların yerinde. Hasta olup yatalak olabilirdik Allah korusun. Göremeyebilir yada duyamayabilirdik. Bak ne büyük nimet mesajları okuyup yazabiliyorsun. Bazıları seni üzerse o kişiyi uzaklaştıracak yada uzaklaştiramiyor isen kaileye bile almayacaksın. Şükür gerçekten çok önemli. Sen güçlü bir kadınsın. Herşeyin üstesinden gelirsin. Iradeye yenik düşmekte neymiş. Ben onu yönlendiririm o beni değil. Evet çocukken şeker sorun değildi ama şimdi bağımlı değilim. Onu kafandan at. Sen şeker bağımlısı değilsin. Istersen yemeyebilirsin emin ol. Lütfen kendine iyi davran ve zarar veren unsurlardan uzak dur.

Bu arada 800 gr daha vermişim. Toplamda 3.5haftada 4.6kg gitmiş oldu. Geriye kaldı 6 kilo. Bundan sonra daha zor vereceğimi biliyorum. Ama pes etmeyeceğim. Kilomu verdikten sonra daha dikkatli beslenecegim. Kilomu koruyacağım. Ayda 1 kendi günüm yapıp en sevdiğim yemekleri yapacağım ve kendimi ödüllendireceğim. Aynaya baktığımda ideal kilomda olduğum için artı bir mutluluk yaşayacağım. Ya hayat çok güzel. Bunu güzelleştirmek bizim elimizde.

X