Neden yapamadığını biliyorum

Peki bu şekilde kilo verebildin mi canım hiç? Şimdi bebek emzirdigin için daha fazla kısıtlama da fazla olur. Ama bebek emzirmeseydin sabahları iki yumurta yerine bir tane yemeni onerirdim. Hatta bazı diyetisyenler yumurtayı haftada 2 şeklinde veriyorlar. Ama bunu değiştirme şuan. Bol su olayı güzel. Meyveyi akşam yemediğin müddetçe onda da sorun yok. Bende önce caya şeker atmadan icemezdim. Sonra atmamak için çayı açık içmeye başladım. Öyle öyle alıştım şu an asla şeker atamıyorum. Sanki şekerli şerbet gibi aşırı geliyor. Spor yapman mükemmel 🥰
Hic denemedim ama yumurtayı yeni duydum :KK43: bebegimi emziriyorum o yuzden kahvaltıyı biraz zengin yiyorum ama yulaf alacagim ozaman sizin dediğinizi dinliycem :-)

3 haftadır başlayıp sonu getiremiyorum.
Hep ayni kiloda 3 aydır gidip geliyorum. Dogum yapali 8 ay oldu.
2. Bebegimi dogurdum.
İki çocuğumu da yuksek kg da dogurdum 112 ile.
İnsanlar sadece yemis yemis kg almis derler.
Ama aslinda icimizde kopan firtinalari, kendini yemeye verip kendini ne kadar berbat hissettigini anlamazlar.
Şuan bu saatte bir yandan bebek sallayip, diger yandan midemin gurultusunu dinliyorum.

Oyle iyi geldi ki, hepsini okudum.

İlk cocuktan sonra 1.5 sene 100 kg da sabitledim kendimi. 2019 martında birden karar verip başladım sen gibi, 3.5 ayda 15 kg verdim. Ama ikinciye gebe kaldim. Hani bilincliydim, hani kg almayacaktim? Ama benim kacisim buydu ki.. her sorunda.. aldim misliyle yine ve bu defa o eski halimden de berbat durumdayim. Her gun eski resimlerime bakarak kendimi intihar etmis gibi hissediyorum..

Kendimi intihar etmiş gibi hissediyorum dedigimde. Gerçekten ciddiydim. Yeniden doğmak için kendimle savaş verdim.Her gün aynaya bakarak bu kadın ben olamam derdim. Hiç ağlamadım kiloluyum diye. İçime ağladım çoğu zaman. İlk 100den indigimde de cocuklar gibi sevindim 90 da 80de de.
Sen bana ilham olmuştun, şimdi ben senin elinden tutup sana sarılıyorum Chocolita Chocolita yeniden doğduğun güne şahitlik edeceğiz 💕

Kendimi intihar etmiş gibi hissediyorum dedigimde. Gerçekten ciddiydim. Yeniden doğmak için kendimle savaş verdim.Her gün aynaya bakarak bu kadın ben olamam derdim. Hiç ağlamadım kiloluyum diye. İçime ağladım çoğu zaman. İlk 100den indigimde de cocuklar gibi sevindim 90 da 80de de.
Sen bana ilham olmuştun, şimdi ben senin elinden tutup sana sarılıyorum Chocolita Chocolita yeniden doğduğun güne şahitlik edeceğiz 💕
Ah aijom inşallah çok doluyum ağlamak istiyorum ne yazsam yetmiyor. Ben bu hali 1 sene öncesinden tanıyorum. O eski halim o kadar yaklaştı ki boğuluyorum resmen çok kötüyüm

Merhaba kızlar.. Bugün bende motivasyon konuşmamı okumak için geldim. Bayağı çaresizce geldim hatta. Onlari yazan ruh halimi yeniden hatırlayip kendime gelmek istiyorum
15 kilo mu aldınız birden mi farkettiniz durumu. Yani yemekten mi hareketsizlikten mi oldu onu merak ettim.

Bence yine başarabilirsiniz. Fakat kilo konusundan bagimsiz olarak sanki çok üzülmüş ve kırılmış gibi bir enerji alıyorum sizden. Bence an meselesi silkelenmeniz . Konunuzu takipteyim.
O bağımsız konuların hep içindeyim. Ama baş etmeyi öğreniyorum. Mizahi yaklasiyorum her şeye. Normalde de neşeli bir insanım buranın sebegi gibiyim. Bu sekilde yönetiyorum kendimi stresi azaltiyorum. Kilo verdikten sonra korumakta çok direnmedim. Az az taviz gösterirsem yine de toparlarim diye düşündüm. Keşke sadece öyle dusunseydim. Yemek yemenin yine bana iyi geldiği oyununa kandım. İdare edecek kiloya kadar çıkarım ne olacak dedim. Ama bugün aynaya bakınca resmen kendimle yüzleştim. Yine bir şeylerin kurbanı oldugumu kendime bu kötülüğü bir kez daha yaptığımı görünce ... Hele ki burada herkesi motive etmişken. Bazen kırılma noktası gibi anlar olur ya hayatımızda bu gece de öyle. Tuhaf olan su, geçen yıl Aralık ayında aynı kırılmayi yaşayıp 20 kilo vermiştim. Bu sene yine Aralıga girmek üzereyken ayni durumdayım. Paralel evren diye bir şey varsa öteki choco benden vazgeçmiyor

O bağımsız konuların hep içindeyim. Ama baş etmeyi öğreniyorum. Mizahi yaklasiyorum her şeye. Normalde de neşeli bir insanım buranın sebegi gibiyim. Bu sekilde yönetiyorum kendimi stresi azaltiyorum. Kilo verdikten sonra korumakta çok direnmedim. Az az taviz gösterirsem yine de toparlarim diye düşündüm. Keşke sadece öyle dusunseydim. Yemek yemenin yine bana iyi geldiği oyununa kandım. İdare edecek kiloya kadar çıkarım ne olacak dedim. Ama bugün aynaya bakınca resmen kendimle yüzleştim. Yine bir şeylerin kurbanı oldugumu kendime bu kötülüğü bir kez daha yaptığımı görünce ... Hele ki burada herkesi motive etmişken. Bazen kırılma noktası gibi anlar olur ya hayatımızda bu gece de öyle. Tuhaf olan su, geçen yıl Aralık ayında aynı kırılmayi yaşayıp 20 kilo vermiştim. Bu sene yine Aralıga girmek üzereyken ayni durumdayım. Paralel evren diye bir şey varsa öteki choco benden vazgeçmiyor
Çünkü içindeki sen tutuyor işte seni. Kimsenin yapmayacağı şeyleri bizler kendi kendimizi tutuyoruz ❤️

Tebrik ediyorum canım inşallah bi daha hiç almazsın.

3 haftadır başlayıp sonu getiremiyorum.
Hep ayni kiloda 3 aydır gidip geliyorum. Dogum yapali 8 ay oldu.
2. Bebegimi dogurdum.
İki çocuğumu da yuksek kg da dogurdum 112 ile.
İnsanlar sadece yemis yemis kg almis derler.
Ama aslinda icimizde kopan firtinalari, kendini yemeye verip kendini ne kadar berbat hissettigini anlamazlar.
Şuan bu saatte bir yandan bebek sallayip, diger yandan midemin gurultusunu dinliyorum.

Oyle iyi geldi ki, hepsini okudum.

İlk cocuktan sonra 1.5 sene 100 kg da sabitledim kendimi. 2019 martında birden karar verip başladım sen gibi, 3.5 ayda 15 kg verdim. Ama ikinciye gebe kaldim. Hani bilincliydim, hani kg almayacaktim? Ama benim kacisim buydu ki.. her sorunda.. aldim misliyle yine ve bu defa o eski halimden de berbat durumdayim. Her gun eski resimlerime bakarak kendimi intihar etmis gibi hissediyorum..
👏👏süper

X