Neler oluyor anlamıyorum?

brc0006

Black devıl🧙‍♀️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
680
885
Merhabalar... çok zor bir konu bu hepimiz çok zor zamanlar geçiriyoruz . Virüsler, depremler, helede ekonomik durumumuz. Marketlerde fiyatlara el değmiyor. Ne olacak böyle arkadaşlar? O kadar çok düşünüyorum ki bir sürü insan per perişan... nasıl böyle olduk arkadaşlar. Ekmek bile bulamaz hale geldik. Kadınların omzunda bütün yük.. çalışsan ev temiz kalmıyor yemek yapamıyorsun. Çalışmasan eşin gözlerinin önünde eriyip bitiyor her yerden borç yağıyor bi eşinin parasına bakıyorsun. Bebek istiyorsun neyle bakıcam diyorsun maması bezi.. çok çabuk büyüyecek kıyafeti? Annesi babası çalışsa bu çocuğa kim bakacak? Hayretler içerisindeyim arkadaşlar bunlar bile insanı psikolojik yıpratıyor. Ülkemiz ne halde? Sürekli zamlar... herşeye sürekli zam .. arkadaşlar yetmiyor.. sizler nasıl idare ediyorsunuz hanımlar eşlerinize nasıl yardımcı oluyorsunuz? Sürekli düşünmekten uyku uyuyamaz olduk.. nasıl bir yıl böyle... bir yılda 20 yıl birden yaşlandık arkadaşlar. Allahım kendisinden başkasına muhtaç etmesin.. insanlar insanları umursamazken sonumuz nasıl olucak... zor günler bir an önce biter inşallah dua edin arkadaşlar 🙏🏻

Çok zor bi nesliz gerçekten şu yıla birikmiş sanki tüm felaketler. Allah beterinden korusun artık ne kaldıysa ne diyelim🤷🏼‍♀️

2020 yılı felaketti. 2021 de kurtulacağız derken ne yazık ki yangınlar seller canımızı yaktı... Allah darda kalanlara yardım etsin

X