Popüler Konu netflix abonesi misiniz ? En iyi netflix dizileri, film tavsiyeleri

Netflix abonesi misiniz ?

• Ankete Katılan
    192
Glitch
Breaking bad
Daha çok film izliyorum
En son l' am mother di sanırım onu izledim
Piyanist
Güzel filmler var

Tv izlemeyen olarak bir sürü dizi önerisiyle geldim.

Macera, polisiye gerilim, bilim kurgu

The Blacklist
Eyy Red sen ki Dembe olmadan bir hiçsin diyorum sadece. İnanılmaz akıcı, her bölüm farklı konusu olan FBİ ve Amerika da yozlaşmanın sonucundan doğan hükümet devirmeye kadar giden her bölüm nefesimi tutarak izlediğim dizi.

La Casa De Papel
Bir grup insan ve onların nefes kesen hikayeleri. Yeni sezonu iple çekiyorum.

The Walking Dead
Korku gerilim tadında 8.sezona kadar ama var. Yeni sezonlar galiba gelmeyecek.

the shannara chronicles
elflerin, insanların, trolllerin, cücelerin, druidlerin, devlerin, iblislerin ve daha birçok doğaüstü türlerin bulunduğu bir dünyada geçiyor. 2 sezonu var.

The 100
Dünya yandı bitti kavruldu, uzayda kolonilerle insanlar yaşıyor. Sonra kafalarına taş düşüyor 100 kişiyi dünyaya gönderiyorlar. Gelişmeler dizide :KK48: Gayet güzel akıcı konusu var.

Designated Survivor
ABD senatosu büyük bir bombayla yıkılır ve içerisinde tüm hükümetle. Başrolde 24 dizisinin başrol uyuncusu Kiefer Sutherland var.

Grimm
Bir polis aniden insanlara baktığında onların farklı yaratıklar şeklinde gözüktüklerini anlar. Ama enteresan olan sadece o görüyordur bunu.

Homeland

CİA, FBİ arasında geçen, ortadoğu gerçeğini birebir işleyen bir dizidir.

Prison Break
Hapishaneye düşmek en büyük korkudur ama oradan kaçmak? Hapishane dizilerini ve oradaki entrikaları seviyorsanız izleyebilirsiniz.

Sherlock
Her bölüm film tadında olan, klasik sherlock holmes dizilerinden çok daha üstte insanı her saniye nasıl ama diyerek şaşırtan dizi.

Salvation
Dünyaya ha çarptı ha çarpacak diye diye süren bir dizidir.

Sense 8
beni sürekli ters köşe bırakan, erotizm öğeleri olan ama insanı utandırmayan, güzel akıcı bir dizidir. Beynimiz sadece düşünmeye değil, telepatik güçlerede sahip olsaydı neler olurdu?

Komedi, eğlencelik, çerezlik dizileri
How I Met Your Mother
3 kez bitirdiğim, ilişkiler üzerine dizi.

Apartment 23
dawson's creek izleyen ve başroldeki erkek oyuncu james van der beek aşıkları için güzel eğlenceli bir dizi.

The Good Place
Öldüm ama cennetteyim, ama ben kötüydüm neden cennetteyim? Oldukça eğlenceli, kısa bölümlerden oluşan bir dizi.

Santa Clarita Diet
Karım zombi oldu :sus: Sonrası dizide, Drew Barrymore başrolde

The Blacklist
Eyy Red sen ki Dembe olmadan bir hiçsin diyorum sadece. İnanılmaz akıcı, her bölüm farklı konusu olan FBİ ve Amerika da yozlaşmanın sonucundan doğan hükümet devirmeye kadar giden her bölüm nefesimi tutarak izlediğim dizi.

La Casa De Papel

The Walking Dead

the shannara chronicles
elflerin, insanların, trolllerin, cücelerin, druidlerin, devlerin, iblislerin ve daha birçok doğaüstü türlerin bulunduğu bir dünyada geçiyor. 2 sezonu var.

The 100
Dünya yandı bitti kavruldu, uzayda kolonilerle insanlar yaşıyor. Sonra kafalarına taş düşüyor 100 kişiyi dünyaya gönderiyorlar. Gelişmeler dizide :KK48: Gayet güzel akıcı konusu var.

Designated Survivor
ABD senatosu büyük bir bombayla yıkılır ve içerisinde tüm hükümetle. Başrolde 24 dizisinin başrol uyuncusu Kiefer Sutherland var.

Grimm
Bir polis aniden insanlara baktığında onların farklı yaratıklar şeklinde gözüktüklerini anlar. Ama enteresan olan sadece o görüyordur bunu.

Homeland

Prison Break
Hapishaneye düşmek en büyük korkudur ama oradan kaçmak? Hapishane dizilerini ve oradaki entrikaları seviyorsanız izleyebilirsiniz.

Sherlock
Her bölüm film tadında olan, klasik sherlock holmes dizilerinden çok daha üstte insanı her saniye nasıl ama diyerek şaşırtan dizi.

Salvation

Sense 8
beni sürekli ters köşe bırakan, erotizm öğeleri olan ama insanı utandırmayan, güzel akıcı bir dizidir. Beynimiz sadece düşünmeye değil, telepatik güçlerede sahip olsaydı neler olurdu?

How I Met Your Mother

Apartment 23
dawson's creek izleyen ve başroldeki erkek oyuncu james van der beek aşıkları için güzel eğlenceli bir dizi.

The Good Place
Öldüm ama cennetteyim, ama ben kötüydüm neden cennetteyim? Oldukça eğlenceli, kısa bölümlerden oluşan bir dizi.

Santa Clarita Diet

emeğinize sağlık

The Blacklist

La Casa De Papel

The Walking Dead

the shannara chronicles

The 100

Designated Survivor

Grimm

Homeland

Prison Break

Sherlock

Salvation

Sense 8

How I Met Your Mother

Apartment 23

The Good Place

Santa Clarita Diet
ya sizzzzz harikasınızzzzzzzz

baby^^ harika bir gençlik dizidi..
anne with an e^^ aile ile özellikle çocuğunuz yeğeniniz ile izlenecek güzel bir dizi pastoral bir yaşam keyif veriyor anne'in maceraları..
problem nick^^ bu da aile ama 13+ yazıyor bazı bölümlerinde homoseksüel :KK50: ilişki var galiba ondan
black mirror^^ her bölümde oyuncular farklı konu farklı.. hatta ilk bölümünüz 2.sezon 1.bölümden başlayın istediğiniz gibi ilerleyin en sevmediğim bölümler ise 1.sezon 1.bölüm ve 5.sezon 2.bölüm..
creeped out^^black mirrorün çocuk versiyonu gibi korku odaklı ilginç bir dizi
%100 hotter^^ güzel eglenceli bir program değişimler yaşıyorlarfiziksel açıdan genellikle gotik insanlar katılıyor ve programdan sonraki hayatlarını gösteriyorlar..
disenchantment^^ harika bi olgun çizgi filmi diğerleri gibi çok cinsel bir olayı yok olsa olsa 3-4 sahne olur bu yüzden sevdim zaten olgun çizgi filmeleri güzel ama neden abartılı cinsel içerik? pehh
jane the vırgın^^ jane bakire bir hanımdır ama yanlıslıklahamile kalmıstır gittiği klinikte vs vs..
öldür beni sevgilim^^ çok tatlışko bir filmdir yeni geldi netflixde önerim çerezlik radında buyurun afiyet olsun:):) (benzer filmleride googldan bu filmi aratarak bulabilirsiniz klasik film işte)
peaky blinders^^anlatmaya gerek yok... izleyin özellikle tarihsel dizi sevenlere
nailed it!^^ güzel birpasta yarısması işte şefler sana bir pasta gösteriyor sende o pastaya benzer bir şey yapıyorsun 3 yarısmacı vardı galiba ya da 4 ençok hangisi benziyorsa ya da kıvamı tadı göz önüne alınarakpuan veriyorlar vs çok eglenceliiii izleyin.
cadılar okulu^^çocuklarınıza izletmelik güzel bir sihirli annem dizisi ya da selena ama bu daha cok okulda geciyor):):)
mako deniz kızları^^ minik kızlar bu diziye bayılacak
aslında o kadar cok dizi film izledim ki sadece gördüklerimi yazıyorum.. iyi eğlenceler

Black mirror
Vis a Vis
Elite
Stranger things
La casa de papel
The Originals
You
Perfume
Tepedeki ev
Aklıma gelenler bunlar artık normal kanallara baktığımız yok.

Şuanda “glitch” diye bir dizi izlemeye başladık eşimle baya sürükleyici bir dizi dark sevenler bunuda sever kesinlikle tavsiye ediyorum..

X