Aşılama nisan 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba benim aşılamam 8 nisanda yapıldı doktorum 14. gün beta hcg istedi sonuç 14,25 doktorumun dediğine göre kimyasal gebelikmiş. 16. gün birdaha yaptırdım 20,1 çıktı ne demek oluyor hiç anlamadım :KK43:

Beta hcg degerinin iki gunde bir en az iki katina cikmasi gerekiyor. Kimyasal gebelikte de bhcg artiyor ama cok az ve duzensiz artis gosteriyor. Bende kizimdan once normal yolla hamile kalmistim ama dusuk oldu. O zaman anlatmisti doktorum. Gecmis olsun insan uzuluyor cok iyi anliyorum sizi. Doktorunuz yonlendirme yapacaktir neler yapmaniz gerektigi ile ilgili. Muayene sonrasi mi soyledi kimyasal gebeliktir diye?

İdrarda çıkmaz tatlım adetin 1 hafta 10 gün geçmesi lazım. Pazartesi günü akşam ilacım son benim salı günü belki yaptırırım. İnş hayırlı ve güzel haberler alırız ☺️. Adet tarihin ne zaman normalde. Ben 1 Nisan'da olmuştum 😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canm benim 2 gün geçti adetim ya ben 14 nisan da aşılama oldum 21 nisan adet günümdü smdi 2 gün geçti yapma mı diyosun yani

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Çıkmaz bence ama sen bilirsin. Ümitli bir bekleyiş içindeyiz zaten idrar yanıltıcı bi test. Varsa da çıkmazsada erken diye gereksiz üzülürsün boşa. Pazartesi'ye az kaldı sabret derim ben 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Ben 21 Mart ta olmuştum adet CNm

merhaba kızlar bugün 14.30'da aşılamam oldu.İnşallah bu sefer olumlu sonuç alırım.

merhaba kızlar bugün 14.30'da aşılamam oldu.İnşallah bu sefer olumlu sonuç alırım.

İnşallah canım nasıl geçti ? Kaç yumurtan gelişti ? Dinlen yorma kendini bizlere hayırlı haberlerini verirsin inşallah

Hayırlı olsun aşılamanız inş güzel sonuçlar alırsınız. Bekleyen harkesde bu sefer bebişlerine kavuşur.

Merhaba benimde 21 nisanda aşılama oldu ilk denemem ve çok bel ağrım avr srt ağrım var.. Kasıklarım sürekli hareketli kramp girior gaz sancısı gibi sancı oluyorr... Yakın zamanda aşılama olanlar böle şikayetleriniz oldumu

21inde bende ilk aşılamamı oldum kasıklarımda ara ara küçük batmalar dışında bişey yok... bakalım hayırlısı artık:nazar:

Merhaba benimde 21 nisanda aşılama oldu ilk denemem ve çok bel ağrım avr srt ağrım var.. Kasıklarım sürekli hareketli kramp girior gaz sancısı gibi sancı oluyorr... Yakın zamanda aşılama olanlar böle şikayetleriniz oldumu

selam canım bana da 21 nisanda aşılama yapıldı şimdi progestan kullanıyorum. gun ıcınde bazen sıcak basması oluyr ve belımde agrı var. progestan ın etkılerı dıye dusunuyorum. eger dr un sana da vermısse onun yan etkılerı sanırım. sankı yalancı bır gebelık etkısı yaratıyor gıbı. hafıf bır mıde bulantısı da eslık edıyor ama ıstahım kapalı degıl ılgınc bır sekılde :KK1:

bır de bu gebelık testını ne zaman yapmak lazım? asılama dan 14 gun sonra mı yoksa bıraz daha beklemelı mıyız? Dr um o kadar cok soyledı kı o gun o kalmamıs aklımda.. 14 gun dedı sankı :44:

Ne yaptın cnm var mı değişiklik ?

Aynı canm sabahları bide gün içinde ara ara adet olcam gibi ağrım oluyo hemen lavaboya koşuyorm ama cok şükür bişy yok akıntı oluyo hala sarı renkte öyle senn nasıl durumun CNm

Aynı canm sabahları bide gün içinde ara ara adet olcam gibi ağrım oluyo hemen lavaboya koşuyorm ama cok şükür bişy yok akıntı oluyo hala sarı renkte öyle senn nasıl durumun CNm

Bugün arada kasıkta batmam oldu az göğüs uçlarım acıyo 😞 başkada bişey yok. Stres bastı iyice cnm vakitler yıl oldu

Bugün arada kasıkta batmam oldu az göğüs uçlarım acıyo 😞 başkada bişey yok. Stres bastı iyice cnm vakitler yıl oldu

Of of sorma her güne bi plan yapıyorm bende yoksa geçmiyo sen de öyle yap canm boş kalınca insan düşünüyor hep :) senin nezam dı ya unuttum ben yine ☺️

Negatif negatif negatif

Of of sorma her güne bi plan yapıyorm bende yoksa geçmiyo sen de öyle yap canm boş kalınca insan düşünüyor hep :) senin nezam dı ya unuttum ben yine ☺️

Evdeyim ben bu sefer daha titiziz eşim daha fazla ☺️ Pazartesi akşam son ilacımı içicem sonra beklicem.

bugün sonuncu femara isimli ilacımı aldım , cumartesi kontrolüm var , doktorum yumurtalara bakıp aşılama gününü kararlaştırcak sanırım, 2 gündür belimde ve bacaklarımda ağrı var ilacın etkisi olabilirmi acaba ?

😔 yaa ne zaman belli oldu

Bugün belli oldu. Adetim gecikince umutlanmıştım. Teste gitmiyordum ısrarla adet olmayı bekliyordum. eşim zorla gönderdi. Kocaman bir negatif işte

Bugün belli oldu. Adetim gecikince umutlanmıştım. Teste gitmiyordum ısrarla adet olmayı bekliyordum. eşim zorla gönderdi. Kocaman bir negatif işte

Çok üzüldüm Tutkumaci :KK43: iyi tarafından bakmaya çalış diyeceğim, ne dersem diyeyim olmayacak biliyorumm :KK43: dilerim bir sonraki adımın seni bebeğine kavuşturur.

Çok üzüldüm Tutkumaci :KK43: iyi tarafından bakmaya çalış diyeceğim, ne dersem diyeyim olmayacak biliyorumm :KK43: dilerim bir sonraki adımın seni bebeğine kavuşturur.

Sağol Bende üzüldüm canım. adet olmayı bile beklese üzülüyormuş insan. İyi tarafı dış gebelik ya da kimyasal olmadığına şükretmek... İnşallah sizler güzel haberler verirsiniz. Dualarım sizinle

X