Aşılama nisan 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bugün belli oldu. Adetim gecikince umutlanmıştım. Teste gitmiyordum ısrarla adet olmayı bekliyordum. eşim zorla gönderdi. Kocaman bir negatif işte

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

😔 ne desek boş tesellisi yok çok iyi bilirim o duyguyu. Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat versin

😔 ne desek boş tesellisi yok çok iyi bilirim o duyguyu. Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat versin

Amin canım inşallah. Bizlere Bu duyguları unuttursun rabbim.. Tesellisi yok ama Desteğiniz yeter canım olsun hersey Allah'ın takdiri.

Beta hcg degerinin iki gunde bir en az iki katina cikmasi gerekiyor. Kimyasal gebelikte de bhcg artiyor ama cok az ve duzensiz artis gosteriyor. Bende kizimdan once normal yolla hamile kalmistim ama dusuk oldu. O zaman anlatmisti doktorum. Gecmis olsun insan uzuluyor cok iyi anliyorum sizi. Doktorunuz yonlendirme yapacaktir neler yapmaniz gerektigi ile ilgili. Muayene sonrasi mi soyledi kimyasal gebeliktir diye?

hayır telefon ile görüştük adetimin geleceğini adetten hemen sonra gelmem gerektiğini söyledi

Sağol Bende üzüldüm canım. adet olmayı bile beklese üzülüyormuş insan. İyi tarafı dış gebelik ya da kimyasal olmadığına şükretmek... İnşallah sizler güzel haberler verirsiniz. Dualarım sizinle

canm bende cok üzüldüm ama dediğin gibi iyi tarafından bakmak lazım Rabbim in bir bildiği var demekki byle düşün ki kendini üzme bebeğin bence senin hiç beklemediğin bi zamanda gelip mutlu edicek sizi 😊sadece bira daha sabır bukadar yol almışsın bak nelere katlanmışsın rabbm kimseye daha büyük dert vermedsin de çekil kenara bak ozamb göreceksin Rabb'in nasıl sana mutluluk veriyo bi anda ummadığın bişey oluyo . Ümidini hiç kaybetme kendini de sakın üzme canm olur mu

Hayırlı Cumalar...Rabbim bu güzel günün hürmetine hepimize ve isteyen herkese hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin...İnşaallah

canm bende cok üzüldüm ama dediğin gibi iyi tarafından bakmak lazım Rabbim in bir bildiği var demekki byle düşün ki kendini üzme bebeğin bence senin hiç beklemediğin bi zamanda gelip mutlu edicek sizi 😊sadece bira daha sabır bukadar yol almışsın bak nelere katlanmışsın rabbm kimseye daha büyük dert vermedsin de çekil kenara bak ozamb göreceksin Rabb'in nasıl sana mutluluk veriyo bi anda ummadığın bişey oluyo . Ümidini hiç kaybetme kendini de sakın üzme canm olur mu

Sağol Cnm doğru söylüyorsun Allah daha büyük dert vermesin. Elbet bizimde olacak.. Laparoskopi olucam ondan sonra Allah büyük bakalım hayırlısı.

Arkadaşlar ben bi aksilik olmazsa nisan ayının 2.haftası aşılama yaptırıcam.benim durumumda olan,veya daha önce aşılama yaptırmış arkadaşlar tecrübelerinizi aktarırmısınız?

merhaba arkadaşlar aranız yeni kaldıldım.Bende 16 nisanda aşılama oldum bugün 9 gün fakat günler geçmiyo sanki yazdıklarınızı okuyarak rahatlıyorum.Benim şuanda hala kasıklarımdaki agrılar devam ediyor bilhasta akşamları daha çok agrıyo gaz sorunumda var ayın 1 ni iple çekiyorum.Sizlerinde haberlerini burdan yazmanısını bekliyorum.

merhaba arkadaşlar aranız yeni kaldıldım.Bende 16 nisanda aşılama oldum bugün 9 gün fakat günler geçmiyo sanki.Benim şuanda hala kasıklarımdaki agrılar devam ediyor bilhasta akşamları daha çok agrıyo gaz sorunumda var ayın 1 ni iple çekiyorum.Sizlerinde haberlerini burdan yazmanısını bekliyorum. Benim gibi bekleyenlerden bu süreç hakkında bilgi alabilirmiyim.

merhaba arkadaşlar aranız yeni kaldıldım.Bende 16 nisanda aşılama oldum bugün 9 gün fakat günler geçmiyo sanki yazdıklarınızı okuyarak rahatlıyorum.Benim şuanda hala kasıklarımdaki agrılar devam ediyor bilhasta akşamları daha çok agrıyo gaz sorunumda var ayın 1 ni iple çekiyorum.Sizlerinde haberlerini burdan yazmanısını bekliyorum.

aynı gün aşılama olmuşuz canım.bende bekliyorum pazar test yaptırıcam.8.gün yaptırdım ama 0,97 çıktı..artarmı bilemiyorum..bende göğüs ucu hassaiyeti gaz ve arasıra ağrı devam ediyor.bide mide yanması oldu dün çok.ama yediklerimden mi bliemiyoum.rabbim gönlümüze göre versn

aynı gün aşılama olmuşuz canım.bende bekliyorum pazar test yaptırıcam.8.gün yaptırdım ama 0,97 çıktı..artarmı bilemiyorum..bende göğüs ucu hassaiyeti gaz ve arasıra ağrı devam ediyor.bide mide yanması oldu dün çok.ama yediklerimden mi bliemiyoum.rabbim gönlümüze göre versn

Ben test yaptırmaya korkuyorum.Bide bu ay çok ümitlendim sanırım ilk defa iki tane yumurtam çok saglıklı büyüdüğünü söyledi doktor.Amin canım rabbim kimseyi yerindirmesin hayırlı evlatlar versin.Sonuçun hakkında burdan haber verirmisin canım.

Ben test yaptırmaya korkuyorum.Bide bu ay çok ümitlendim sanırım ilk defa iki tane yumurtam çok saglıklı büyüdüğünü söyledi doktor.Amin canım rabbim kimseyi yerindirmesin hayırlı evlatlar versin.Sonuçun hakkında burdan haber verirmisin canım.

tabiki...sende haber ver merakla bekliyoruz canım

KızlR yarın 12 günüm adetim4 gün geçti kan tahlilim de ptesi günü yan idrar testi yapcm ya çıkar mı sizce

KızlR yarın 12 günüm adetim4 gün geçti kan tahlilim de ptesi günü yan idrar testi yapcm ya çıkar mı sizce

Yaptın mı cnm idrar testi

bende 17 nisanda yaptırdım bekliyorum bakalım hayırlısı... bende cok şişkinlik var ne yesem acayip şişkin oluyorum.. bide göğüslerim de şişti... önceden oluyordu bugün hic kasık agrım olmadı akıntı falan yok aksine cok kuruyum hayırlısı olmadı gibi bence ama rabbim bilir...

inşallah cnm seninde tutar benimde yrn 10. günümüz acaba idrarda cikarmi

sende belirti varmi cnm benim bi kac gundur acaip belim agrio karnim şiş kasıklarımda hafif agrilar var ins tutmustur senin kac yumurtan gelisti benim 2 taneydi

Ben bugun yaptim silik bile cikmadi.. sanirim sadece cogul gebelikte cikiyor. Yani forumlardan okuduklarimdan edindigim izlenim bu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bugun yaptim silik bile cikmadi.. sanirim sadece cogul gebelikte cikiyor. Yani forumlardan okuduklarimdan edindigim izlenim bu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
progestan kullaniom gunde 3 tane iciom bas donmesi yapti bugun bole bi halim yoktu sabahtan aksama kadar yattim sanki dayak yemisim her yerim agriodu uykum var

X