Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Demi yaa şuan için tek istediğim kalp atışı içim hiç rahat değil korkuyorum bi duysaydım hayırlısıyla kalp atışından sonra bu günlerin tadını çıkaracam ama kendimi hiç yormıcam Pofpoflatacam kendimi 😂😂😂😂
Aynen canım ben de kalp atışını bekliyorum. Hala hamilelik psikolojisine giremedim. sanki kalp atışını görmeden inanamayacak gibiyim gebe olduğuma 😂

Aynen canım ben de kalp atışını bekliyorum. Hala hamilelik psikolojisine giremedim. sanki kalp atışını görmeden inanamayacak gibiyim gebe olduğuma 😂
Ben de oyleyim kizlar, hala inanmiyorum🤷🏼‍♀️ Ogrenip hungur gungur aglayanlar var bende duygu sifir cunku hep ya kese bossa, ya kalbi atmiyosa sorulari kafamda🤖

Aynen öle oluyor yaa ben hissetsemde bizimki akşamları birde yemeğe misafir çağırıyor bende eve gidince uyukluyom gözlerimi açamıyorum diyomki çağırma bak kendime halim yok çaya gelsinler diyorum Allah dan misafir yemeğe değil çaya geliriz diyor 🤭🤭

Ben de oyleyim kizlar, hala inanmiyorum🤷🏼‍♀️ Ogrenip hungur gungur aglayanlar var bende duygu sifir cunku hep ya kese bossa, ya kalbi atmiyosa sorulari kafamda🤖
Yaa tabi bide ben salı günü hevesle kalp atışına diyip kese görünce çok yıkıldım şimdi korkuyorum ya kese boş olursa diye

Güzel düşünelim canım olumsuz düşünceleri kafamızdan atalım. Her şey çok güzel ilerleyecek inşallah 🤲😍
Aynen öle oluyor yaa ben hissetsemde bizimki akşamları birde yemeğe misafir çağırıyor bende eve gidince uyukluyom gözlerimi açamıyorum diyomki çağırma bak kendime halim yok çaya gelsinler diyorum Allah dan misafir yemeğe değil çaya geliriz diyor 🤭🤭
Kız bu koronada ne misafiri eşin de yani bi de hamilesin dikkat edin canım 🤔
Uyuklama bende de var ama uyuyamıyorum.. kız sürekli tepemde.

Mayısta adet olsan da aşılama için haziran adetini mi bekliceksin?
Evet doktorla öyle düşündük eşim yoktu yasaklar biraz eşimi git gel zorlasın istemedim çünkü eşim haziranda yanımda olacak iş aldı buradan bu ay şöyle kendimi vitamin takviyesi filan nadasa çektim bakıyorum 😍miss gibi kafam 🤣 o değilde ben adet beklerken zayıfladım yaaaa 🤣🤣

Evet doktorla öyle düşündük eşim yoktu yasaklar biraz eşimi git gel zorlasın istemedim çünkü eşim haziranda yanımda olacak iş aldı buradan bu ay şöyle kendimi vitamin takviyesi filan nadasa çektim bakıyorum 😍miss gibi kafam 🤣 o değilde ben adet beklerken zayıfladım yaaaa 🤣🤣
Kız çok stres yaptın sen genelde regl olmayınca şişilir ya nasıl zayıfladın.
ben daha 2 haftalık gebelikte 1 kilo almışım bile 😂😂

Güzel düşünelim canım olumsuz düşünceleri kafamızdan atalım. Her şey çok güzel ilerleyecek inşallah 🤲😍

Kız bu koronada ne misafiri eşin de yani bi de hamilesin dikkat edin canım 🤔
Uyuklama bende de var ama uyuyamıyorum.. kız sürekli tepemde.
İşte o yüzden inanamıyor ki kalp atışını zil sesi yapacam ki inansın 😂😂Yatsam yatacam zaten uykucunun tekiydim şimdi iyice uykucu oldum

Haso18 Haso18 kuzum bak sen iyi bir doktor araştır ona git adet döngün çok uzun sürüyor senin bir yerde bir sıkıntı var belki erkenden tedavini olursun normalde en erken 21 gün en geç 35 gün olmalı adet döngüsü kist te yok hormonlar da normal diyorsun hep mi böyleydi adet döngün bak benim kist olmasına rağmen 28 günde bir adet oluyorum prolaktin yüksekliği var bide yeni evlisin bide stres yapıyorsun çok o yüzden daha da gecikiyor hamile kalma ihtimalin bide eşin mutlaka test versin bak ben evlendiğim ilk üç ay içinde hamile kalmayınca eşim hemen test verdi baktık ki varikosel varmış sonra tabi bir sene dolmadan tedavi olmuyor diye bekledik yine olmayınca eşim ameliyat oldu bir sene de yine öyle bekledik yine olmadı sperm değerleri şu an normal ama bu süre içinde bende pko başladı yani biz erken farkettik ama yinede olmadı işte 😣

Haso18 Haso18 kuzum bak sen iyi bir doktor araştır ona git adet döngün çok uzun sürüyor senin bir yerde bir sıkıntı var belki erkenden tedavini olursun normalde en erken 21 gün en geç 35 gün olmalı adet döngüsü kist te yok hormonlar da normal diyorsun hep mi böyleydi adet döngün bak benim kist olmasına rağmen 28 günde bir adet oluyorum prolaktin yüksekliği var bide yeni evlisin bide stres yapıyorsun çok o yüzden daha da gecikiyor hamile kalma ihtimalin bide eşin mutlaka test versin bak ben evlendiğim ilk üç ay içinde hamile kalmayınca eşim hemen test verdi baktık ki varikosel varmış sonra tabi bir sene dolmadan tedavi olmuyor diye bekledik yine olmayınca eşim ameliyat oldu bir sene de yine öyle bekledik yine olmadı sperm değerleri şu an normal ama bu süre içinde bende pko başladı yani biz erken farkettik ama yinede olmadı işte 😣
Hep boyle degildi dugun zamani asiri stresten dolayi gecikti sanmistim ilk o zaman olmuştu ve o zamandna beri boyle evlenmeden once normalde gunu gunune degildi ama 34 35 gunde kesin oluyodu doktor normal oldugunu evlilige vucudumun alismaya calistigini soyluyor esim 1 sene dolmadan erken diyo gitmk istemiyo baklm bende istiyorum iyi bi doktor tam kapanma sureci bir bitsin baklm livaya gidip guzel bir muayene olmak istiyorum 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Heee millet zayıflar bende kabızlıkdan 4 aylık hamile gibiyim gören hamile misin diyor yani
Off kabızlık belası bende de var. En nefret ettiğim belirti. Diğerinde de olmuştu. Kuru kayısı falan da yiyorum bol bol ama ne çare. Haftasonu kayınvalidelerdeydik orda aldım bir kilo. Sağ olsun çok güzel yemekler yapar güzel ağırlar k.v 😂

Aayy ne bileyim hastanelere git gel aç aç sanırsam 😁 birde oruçlu gittim hep ondan mı bilmiyorum. Hiç iştahım yok ericem korkuyorm. Birde kabızlık birtürlü geçmedi 🙈nasıl zayıfladım onu anlamıyorum 🤣🤣

Off kabızlık belası bende de var. En nefret ettiğim belirti. Diğerinde de olmuştu. Kuru kayısı falan da yiyorum bol bol ama ne çare. Haftasonu kayınvalidelerdeydik orda aldım bir kilo. Sağ olsun çok güzel yemekler yapar güzel ağırlar k.v 😂
Benim oğlan da yoktu ya böle bişey bende dün dayanamadım fitil aldım rahatladım biraz kayısı zeytinyağı banamısın demiyor

Heee millet zayıflar bende kabızlıkdan 4 aylık hamile gibiyim gören hamile misin diyor yani
Bende kabizlik yok ama karnimda anlamadigim bi sislik olustu🤖 yani pirinc tanesi kadar sey sislik yapmaz heralde dimi🤯 ben bide zayifimdir karnim hep duzdur simdiden ckicaksa 9 aya yandik 🥴

kızlar 30 nisan bat tarihim 2 gündür siyaha yakın leke geliyo dün test yaptım negatif adet sancısı vs de yok test beni yanıltır mı sizce

X