NİŞAN ATMIŞTIK SON DURUM VE ZORBALIK ÜZERİNE

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası bir forum ve herkes de hoşunuza gidecek şeyler söylemeyebilir. Aile ortamınız ve arkadaş çevrenizden farklı burası. Laf kaldıramayacak olan o ortamdan çıkmasın, yanlış anlamayın tavsiyedir bu.
Lütfen konuma yazmayın sizden bunu öncede defalarca rica ettim burada işim yok dediniz ve yazmaya devam ettiniz. Rica ediyorum sizden bir tavsiye veya görüş istemiyorum.

Sizi ne ilgilendirir?
Al işte combo cevap. 😁 Çünkü ben de burda bir üyeyim ayriyeten sizi haksız bulmuştum. Ağlayacaksan oynamayacaksın. Burda hepimiz konular açıyoruz hepimize olumlu olumsuz dönütler geliyor. Kusura bakmayın burda kaç insan var kaç fikir var. Herkes sizi memnun etmek zorunda değil.

Mesajımı okursanız sorunun bana hak verilip verilmemesi değil hakaret edilmesi olduğunu ısrarla yazdığımı görebilirsiniz.
Madem "hakarete" uğradınız bu platformda, yazan kişiler de "zorbaydı". Eee ilk konunuzun bir ikizini daha açmaktaki amacınız nedir? Daha fazlasına maruz kalmak mı?
Bu arada emin olun, anneniz ve sizin ailesi üzerinden nişanlınıza söyledikleriniz çok daha kötüydü burada yazılanlardan.
Ki adamı tamam sen nasıl istersen, nerede istersen orada yaşayalım durumuna getirmeniz de kötü bence.
Adama baştan sona kötü davrandığınızın farkında mısınız? Hala bir de onu suçluyorsunuz madem tamam diyecekti, niye sonuna kadar direndi gibisinden kızıyorsunuz.
Size bir şey diyeyim mi? Uzun vadede pişman olursunuz, tabi yaptığınız kritik hataları fark edebilirseniz. Şu an edemiyorsunuz belli.
Ama ayrılık kararınız yerinde olmuş bence de, hakkınızda hayırlısı.

Lütfen konuma yazmayın sizden bunu öncede defalarca rica ettim burada işim yok dediniz ve yazmaya devam ettiniz. Rica ediyorum sizden bir tavsiye veya görüş istemiyorum.
Alıntılara cevap vermiştim nezaketen, sizle işim bitmişti yoksa eski konunuzda.

Size uygun dille yazilan elestirileri kabul etmeyip "annem iyi niyetli" dediginiz icin sert eleştiri aldimiz.
Nisanlinizla empari kurabilseydiniz daha hassas yorumlar alirdiniz. Empati kuramayan insanin empati beklemesi çevresindekiler icin ciddi anlamda eziyet, magdur edebiyati bitmiyor. Bakin hemen kurban psikolojisine girmissiniz bile

Al işte combo cevap. 😁 Çünkü ben de burda bir üyeyim ayriyeten sizi haksız bulmuştum. Ağlayacaksan oynamayacaksın. Burda hepimiz konular açıyoruz hepimize olumlu olumsuz dönütler geliyor. Kusura bakmayın burda kaç insan var kaç fikir var. Herkes sizi memnun etmek zorunda değil.
Zaten kimsenin kimseyi memnun etmek gibi bir misyonunun olmasını beklemiyorum. Ağlayacağım bir durum da yok gayet sakince sordum hoşunuza gitmiyorsa konuyu inatla takip edip 10 tane mesaj göndermeyin evet sizi bir noktadan sonra ilgilendirmez. Haksız bulabilirsiniz beni saygı duyarım ayrıca bahsettiğim kişilerden biri siz değildiniz.

Birine bu çocuk zaten ananla sana zor dayanır pamuk şeker demekle o kişiyi eylemek arasında fark olduğunu anlayacak kadar zeka seviyesine sahip insanlar olduğunu düşünerek yazdım konuyu.
eee günaydın farklı zaten bunu anlamak için ultra bir zekaya gerek yok. İş oraya siz ee nolmuşki dediyse kafasında olduğunuz için geldi. Ailenizin laf söylemesine katlanmasına ''ay nolurdu azıcık fedakarlık yapsa'' kafasıyla bakmak yerine anneni susturabilirdin. Senin annenin yaptığını bir kv yapsa emin ol burası daha sert olurdu. Verilen cevapları çarpıtmaya gerek yok neyi hak ettiyseniz o söylenmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X