Nişan için Nasıl sizce?

hayır dressfirst diye bir site

Rengi üzüm olarak seçtik..Aslında şu an elbiseden çok erkek arkadaşımı göreceğim için heyecanlıyım. O gün de onun heyecanıyla geçer muhtemelen çünkü 6-7 ay oldu görmeyeli:KK76:

Allah Mesut etsin canım.
Elbisen çok hoş, üzüm rengide harika olacaktır eminim.

Rengi ve boyunun uzun oluşu ilgimi çekmedi. Belki daha farklı bir renk ve aynı modelin diz üstü kesimi aynı renk şık bir topuklu pabuçla daha güzel olabilirdi benim fikrimce :))

Rengi ve boyunun uzun oluşu ilgimi çekmedi. Belki daha farklı bir renk ve aynı modelin diz üstü kesimi aynı renk şık bir topuklu pabuçla daha güzel olabilirdi benim fikrimce :))

Elbisem kısa olmayacağı için bulabildiğim en güzel model buydu:KK31:

rengi modeli tam benlik hatta benim nişanlllığımada tarz olarak benziyor eski zamanlara ait gibi ben çok beğendim

verdiğin sitedeki çoğu elbiseye baktım görümcemin düğünü var alacak olsam bu elbbiseyi alırım türkiyeye gönderimi varmı bu sitenin

Çan/Prenses V Yaka Uzun Etekli Şifon Mezuniyet Elbisesi Ile Büzgü Boncuk (018022748) - DressFirst

Evet var, ben verdim siparişi ama shipping biraz pahalı 40 dolar.
Onun dışında 20 dolara ölçülerini verip tam üzerine göre yaptırabiliyorsun.
Bakalım nasıl bir elbise gelecek, üzüm rengini sipariş verdim

Canım bence gayret ev ortamı icin uygun (evde olacak sanırım nisanın) hem de bu aylara göre rengi gayret uygun, elbise ne cok sade ne de cok abartı zaten daha cok sıklığı takılarla sağlayabilirsin.Hayırlı olsun canım darısı basımıza olsunda bizde senden elbise fikri alalım:KK17:

Canım bence gayret ev ortamı icin uygun (evde olacak sanırım nisanın) hem de bu aylara göre rengi gayret uygun, elbise ne cok sade ne de cok abartı zaten daha cok sıklığı takılarla sağlayabilirsin.Hayırlı olsun canım darısı basımıza olsunda bizde senden elbise fikri alalım:KK17:

Teşekkürler. Takı takmam herhalde kolye falan alabilirler belki:KK9::KK9:
Ayrıntıları artık elbise geldikten sonra tekrar sorarım sizlere. Saçım nasıl olsun, makyajı nasıl yapayım vs:KK9:
Darısı sizlere canım:KK16:

Teşekkürler. Takı takmam herhalde kolye falan alabilirler belki:KK9::KK9:
Ayrıntıları artık elbise geldikten sonra tekrar sorarım sizlere. Saçım nasıl olsun, makyajı nasıl yapayım vs:KK9:
Darısı sizlere canım:KK16:

Amiiin :KK16:Küpe tak ama küpe iyidir:KK1: Valla ben cok anlarım bu islerden o yüzden beklerim canım:KK1::KK1:

ayılıp ayılıp bayıldımmmmm:KK16::KK16::KK16:
bayılıp bayılıp ayıldımmmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:
ben bir sarı renk hastası olarakk çoookk çoookk beğendimmmmmm:nazar::nazar::nazar:
gerçi benim için sarı oldu mu gerisi boş modele çokta tınn:KK9::KK9:

mutluluklar bu aradaa
ve kesinlikle verdiğiniz siteyi vakti zamanı gelince bakmadan geçemeyecem
:21::21:

X