Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar meraba ben yeniyim gecen ay adetin 3 gunuyle birlikte klomen kullandim ilk kontrolde solda 1 yumurta 2. Kontrolde solda 1 sagda 2 yumurtam gelismisti ignesiz bu ayin 8 inde catladi cok sancim oldu normal dedi doktor catladiktan 12 13 gun sonra adet gorulurmus bugun 12. Gunum halen olmadim ama bel ve kasık agrim var 23 nisanda adet gordum bu ayin 22 si gibi olmam mi gerekiyor doktor 27 si dedi test yapsam bellu olur mu ilk klomen kullanisim daha once kurtaj oldum 3 aylikken kalbi durmustu ondan sonra hamile kalamadim 7 ay oldu
Bilmiyorumki canim benim halam jinekoloq tek aklimda kalan boyle ilaclar testi pozitif gostere biliyormush yao bi bak ne cikiyo

Bakin bi

Eklentiler

• Screenshot_2019-05-19-22-14-10.png
    Screenshot_2019-05-19-22-14-10.png
    498,5 KB · Görüntüleme: 39
  • Beğen
Reactions: Sdf
dun yaptim cnm yani adetime 8 gun kala ve negatifti :KK43: lekelenmem adetimin 21 gununde geldi ve ne lekelenmesi oldugunu anlayamadim ilk defa boyle oldugu icin :KK43:
😂bende 7 gun kalmish etmishdim arkimda cikdigindan bendede cikacak sandim negativi gorup dip koshe temizlik 11ci katdan camlari sildim balkonlari yika koltugu falan kaldir hamile deyilim die 4 gun kalmish 2* saat sonra goremediyim bi cizgi gordu eshim hamilesin dedi ama umidum yoktu cunki gozukmuyodu

😂bende 7 gun kalmish etmishdim arkimda cikdigindan bendede cikacak sandim negativi gorup dip koshe temizlik 11ci katdan camlari sildim balkonlari yika koltugu falan kaldir hamile deyilim die 4 gun kalmish 2* saat sonra goremediyim bi cizgi gordu eshim hamilesin dedi ama umidum yoktu cunki gozukmuyodu
Allah insallah isteyen herkese bu Mubarek ayda nasip eder canimm..adetimin 21 gununde sence olabilir mi yerlesme kanamasi yani adetime 10 gun kala gelmisti cok az geldi 2 gun damla damla ve artik gelmiyor

Allah insallah isteyen herkese bu Mubarek ayda nasip eder canimm..adetimin 21 gununde sence olabilir mi yerlesme kanamasi yani adetime 10 gun kala gelmisti cok az geldi 2 gun damla damla ve artik gelmiyor

X