Nişanım son anda iptal oldu...?

O bnm gururumu kirdi bni sevmiyor olabilir ama sevmiyor dye gururmla oynayamaz dye bisi yok ustelik daha tam olarak ortada bisi yokken bunu yapti
Sonra da evlenmek istemiyorm dedi
Bnde anneme soyledm napyim bilmiyorm dedm o da zamanla sevecektir dedi
Vs.vs.vs...
Ay naptı da gururunu kırdı ya söylesene?
Gururunu kıran birinin koynuna mı gireceksin bu neyin kafası?
Annen nasıl zamanla sever diyor hepiniz bi tuhafsınız hayırdır ya damat çok my zengin adam suratına tükürse ailen şükret kızım mı diyecek. Der bence şaşırmam.

S SuskunHatun1999 yasin kucuk belli kesinlikle ayril kendi hayatini karartma sacma sapan birisi icin lutfen bunu yapma.sen evlilik hayati degil okul hayati yasaman gereken yastasin.ilk once okula yonlen meslek sahibi ol.sonra seni gercekten seven seninde sevdigin birisi cikacaktir karsina.birbirini seven iki insan icin de evlilik o kadar guzelki.ama herseyin bir zamani var.senin yasin evlilik yasi degil
Bazi Ozel ve bir o kadar da sacma sebeplerden dolayi biraktim okulu
Lise ikiye kadar okudum

Ay naptı da gururunu kırdı ya söylesene?
Gururunu kıran birinin koynuna mı gireceksin bu neyin kafası?
Annen nasıl zamanla sever diyor hepiniz bi tuhafsınız hayırdır ya damat çok my zengin adam suratına tükürse ailen şükret kızım mı diyecek. Der bence şaşırmam.
Bu nasil bir konusmaydi yaaa
Zengin dgller durumlari normal
Ayrica bana tukurmeye bile cesaret edemez
Dgl tukurmek kaslarini bile catsa ailesini karsisinda gorur
Ailesinin bnm icin nelerr yapabildigine hepimiz sahit oldk
Oyzdn annemler de cok istiyor

Şey yap o zaman
Ailesiyle birlikte otur ayrı ev açtırma
Hani kaş falan çatacak olursa hemen şikayet edersin en azından:olamaz:
Gerçekten evliliğin ne olduğunu idrak edemiyorsun.
Çocuk sevmiyorum istemiyorum dediğinde annene napayım diye sormandan belli.
Keşke yakınlarınızda aklı başında birileri olsa da uyarsa seni

O bnm gururumu kirdi bni sevmiyor olabilir ama sevmiyor dye gururmla oynayamaz dye bisi yok ustelik daha tam olarak ortada bisi yokken bunu yapti
Sonra da evlenmek istemiyorm dedi
Bnde anneme soyledm napyim bilmiyorm dedm o da zamanla sevecektir dedi
Vs.vs.vs...
cokkk yanlis yoldasin bunu bil zamanla sevmek diye birşey yoktur asla da olmaz dusunsene evleneceksin karsinda seni sevmeyen beton gibi bir adam var nasil ayni hayati paylaşıcaksin ayni yataga giriceksin seni asla sevmicek opmicek ozel gunlerde hediye surpriz olmicak ve en acisida kendi kendini bu adama.mahkum ediceksin annene de cok yazik cidden benimde bir kizim var gozumu bile kirpmam eger bir adam benim kizima seni sevmiyorum istemiyorum dicek yakarim herseyi yine de bir sacinin telini vermem sana ne yapti acaba ki bu hayata kendini mahkum ediyorsun

Şey yap o zaman
Ailesiyle birlikte otur ayrı ev açtırma
Hani kaş falan çatacak olursa hemen şikayet edersin en azından:olamaz:
Gerçekten evliliğin ne olduğunu idrak edemiyorsun.
Çocuk sevmiyorum istemiyorum dediğinde annene napayım diye sormandan belli.
Keşke yakınlarınızda aklı başında birileri olsa da uyarsa seni
vallahi pes ettim ben ailesi neler yaparmis ahh ahh cocuk iste yarin birsey oldugunda tabi ki oglundan yana olucak ama hanim kizimiz sartlamis kendini evlenecek biz ne desek bos bence

sen hayal aleminde falan mi yasiyorsun ya yazmiyim diyorum ama sistim sinirden yarin birgun adam seninle yatmak isyemediginde ne yapicaksin bir planin var mi cok kıymetli kayinailene oglunuz benle yatmak istemiyor evde hic komusmuyor hadi ona kizinda barisalim fslan mi diceksiniz

vallahi pes ettim ben ailesi neler yaparmis ahh ahh cocuk iste yarin birsey oldugunda tabi ki oglundan yana olucak ama hanim kizimiz sartlamis kendini evlenecek biz ne desek bos bence
Aman valla biz niye geriliyorsak işte boşu boşuna konuşuyoruz
Evlensin de görsün herşey planladığına göre mi oluyormuş o zaman ah vah eder

Aa çok merak ettim Allah aşkına bi desene ona ne yapabilirsin?

Yeni üyesin buradan bir kaç konu oku bak adamlar seviyorum aşığım dedikleri kadınların hayatının içine ediyorken seni sevmiyorum diyen adamın yapacakları benim gözümü korkuttu.

Senin hayatının içine edecek hergün fiziksel şiddet sözel şiddet belki eş kişisi sana tecavüz edecek hayatında o kadar derin yaralar açacak ki sen bile feleğini şaşıracaksın.

Eşinin ailesi melek olsa ne olacak adamın koynuna sen gireceksin hergün sana tiksinerek bakacak sen kadınsın cinsel isteklerin olacak ne yapacak esin sadece kendini tatmin edecek sen kim olacaksın.

Psikolojiniz buradan gelecek olumsuz yorumlara bile bozuluyorken sizin sevdiğiniz ama sizi asla sevmeyen bir adamın size yapacaklarını etkilerini düşündüm üyeliğinizi iptal etmeyin çok değil 1 yıl sonra o melek bildiğin kv kp yüzünden 1500 tane konu açacaksın.

Adamlar kendi oğullarının mutluluğunu düşünmüyorken sen kimsin? Kandırma Allah aşkına ona hayatı dar edermiş. Kusura bakma o adam gününü gün ederken sende onun donlarını yıkarsın artık bu kafayla.
Bilmedigin seyler var dyorum!
Itiraf etmeden bi kac gun once o da bnm hayatimi karartti oyzdn ona pek acimiyorm
Cok sukir fiziki birsey dgl yani bana hic dokunmsdi
Ama baska turlu hayatimi karatti
Oyzdn ailesi onu zorluyor
Kalkip bide ozur diliyor bnde ona ( birine yanlislikla carparsin yanlislikla bir esya kirarsin yada bunlsr gibi biseyler yaparsin ozur dilersin bnde canin saolsun derim ama sen bnm gururumu yerle bir ettin
Bu tip konularda dilenen "af" tan nefret ederm
Bnm gururumla oynamadan once dusunecektn
babana karsi gelebiliyorsan evlenme bnmle
Ama bn senin icin bu konuda daha fazla birsey yapmam
Bunun acisini ikimizden cikaracam) dedm [yani buna benzer cumleler kurdum]
Bn kolay kolay bans yspilan hakszligi gozumde tutmam
Ertesi gun unuturum
Ama bnde gurur birakmadi omur boyu bu olay icimde kalacak
Oyzdn o da omur boyu ceksn istiyorm
Bn saldim kendimi basima ne gelecegi umrumda dgl zatn

Aa çok merak ettim Allah aşkına bi desene ona ne yapabilirsin?

Yeni üyesin buradan bir kaç konu oku bak adamlar seviyorum aşığım dedikleri kadınların hayatının içine ediyorken seni sevmiyorum diyen adamın yapacakları benim gözümü korkuttu.

Senin hayatının içine edecek hergün fiziksel şiddet sözel şiddet belki eş kişisi sana tecavüz edecek hayatında o kadar derin yaralar açacak ki sen bile feleğini şaşıracaksın.

Eşinin ailesi melek olsa ne olacak adamın koynuna sen gireceksin hergün sana tiksinerek bakacak sen kadınsın cinsel isteklerin olacak ne yapacak esin sadece kendini tatmin edecek sen kim olacaksın.

Psikolojiniz buradan gelecek olumsuz yorumlara bile bozuluyorken sizin sevdiğiniz ama sizi asla sevmeyen bir adamın size yapacaklarını etkilerini düşündüm üyeliğinizi iptal etmeyin çok değil 1 yıl sonra o melek bildiğin kv kp yüzünden 1500 tane konu açacaksın.

Adamlar kendi oğullarının mutluluğunu düşünmüyorken sen kimsin? Kandırma Allah aşkına ona hayatı dar edermiş. Kusura bakma o adam gününü gün ederken sende onun donlarını yıkarsın artık bu kafayla.
Herkes cok iddali konusuyor
1 yil sonra tekrar yazam buraya
Mutluyum ve hepiniz yanildiniz dicem

kardes ne ictiysen bana da soyle Allah askina kafalar piril piril taktiklerine bayildim Allahim sen akil fikir ver ya dinden girmis adam etmeden cıkmış:deli:
Kardeeeşşş limonata ılen dogal sirkelı içiyorum
Birde günlük yeşil çay ılen normal çay sen ıcteklerınle aklını kullandıgını sanıyorsan limonata tavsiye iç o zaman iyi toksin atıyor en çok ta empati yapmayan kişilerin laf sokanların kendini kardeş diye tanıtanlara iyi ders oluyor daha çok içersin afiyet olsun
Din dersiyle hayat hikayesi arasındaki farkı anlayamayacak kadar zeki bacım 6 yıl beklenen bir emek bir iletişim var bu kadar basit mi herşey madem adamsınız siz adam edin pazarda satılıyor ya :)

Kardeeeşşş limonata ılen dogal sirkelı içiyorum
Birde günlük yeşil çay ılen normal çay sen ıcteklerınle aklını kullandıgını sanıyorsan limonata tavsiye iç o zaman iyi toksin atıyor en çok ta empati yapmayan kişilerin laf sokanların kendini kardeş diye tanıtanlara iyi ders oluyor daha çok içersin afiyet olsun
Din dersiyle hayat hikayesi arasındaki farkı anlayamayacak kadar zeki bacım 6 yıl beklenen bir emek bir iletişim var bu kadar basit mi herşey madem adamsınız siz adam edin pazarda satılıyor ya :)
Agzindan ball damliyor be bacimm :rapci::rapci::rapci::rapci::rapci:
O kiz direk kafasina sıksn bnce...:silah::KK53:

Eğer seni seviyorum demesine rağmen evlenirsen ben sana geleceğinden haber vereyim aynı evde iki ev arkadaşı gibi olacaksınız ve bakışları ile sana hep o sözleri hatırlatacak. Ve sen üzüntünu de sevincini de acini da nefretini de içinde yaşayacaksın. Evliyim bir çocuğum var eşim bugün dese seni sevmiyorum diye arkama bile bakmadan giderim.

Herkes cok iddali konusuyor
1 yil sonra tekrar yazam buraya
Mutluyum ve hepiniz yanildiniz dicem
Kendini kandırma şu dediğine benim 3 yasinda ki kızım bile güler. Hani adam seni seviyor olsa diyeceğim evet kız haklı niye mutlu olmasın. O adam SENİ SEVMİYOR nasıl mutlu olacaksın tabi dersin o kocamdır ağzımı burnumu kirsada bana tecavüzde etse bütün sülalene hakaret etsede ben sesimi çıkarmam iyi tarafından bakarım o zaman anca kendini kandırırsın buradaki kadınlara ve çevrene mutlu kadın rolleri oynarsın.

Çok küçük ve cahilsin ya başına ne gelirse hakediyorsun ben o adama üzüldüm sadece.

Agzindan ball damliyor be bacimm :rapci::rapci::rapci::rapci::rapci:
O kiz direk kafasina sıksn bnce...:silah::KK53:
:) :) :)
Sıkmış zaten öyle Sıkmış ki rahatlık batmış hiç mücadele nedir neyi neden yapıyoruz demiyorlar 4 4 luk bir yaşantıları var ya :)) cennetteyız galiba kevser suyundan ıctık neyse boşver bacım birdaha insan deyip yorum yapacagıma bekleyip gelişmelerini görürüm :) sen bir insana 6 yılını ver giden zamanına acıma ama ve 3 beş patavatsız laf yüzünden ayrıl sonra degısıksın de giden zamanını düşünme düşman sevindirmek bu olsa gerek

X