Nişanlımın ailesi ve ailem küs ve nişanlım barışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana bu kadar aci yasatan yalanlar soyleyen aileme hakaret eden ustelik hatasini kabul etmek yerine karsi tarafi suclu bulan birine asla donemem o laflari sozleri zaten unutamam ailemden nefret eden birine asla donup bakmam
Umarım ki ; saygılı, bir kadına nasıl davranılacağını bilen, ahlâkî değerleri olan , eğitimli insanlarla karşılaşırsın, sen kendine değer verirsen herkes değer verir bunu unutma , bu yanlış yoldan dön ve hayatına bak , ailene değer vermeyen bir adamı da hayatına alma lütfen, eğer sana faydamız olursa KK olarak mutlu oluruz 🙃

Umarım buradan aldığınız yorumlar eski nişanlınız ve ailesinden kurtulduğunuza üzülmek yerine sevinmeniz gerektiğini anlamanıza yardımcı olmuştur.
Yalanlar söyleyen, suç bastırmak için ailenizin üzerine yürüyüp hakaretler eden, annenizin yüzüne tüküren eski nişanlınıza geri dönerseniz, arabadan atladı, intihar etmeye kalktı diyen ailesiyle birlik olup ölümünüze neden olurlar, sonra tvlerde yeni gelin ölü bulundu eşi ve eşinin ailesi çelişkili ifadeler veriyor diye seyrettiğimiz haberlerden biri olursunuz.
Sinir krizi geçirip ailenizin üzerine yürüyecek kadar gözü dönen biri size de her türlü fenalığı yapar, ailesi de ne var bunlar küçük yalanlar deyip oğulları için her türlü yalanı da söyler.

Anne babanıza sarılın, onların kıymetini bilin ve böyle insanlar için gözyaşı döküp ailenizi de üzmeyin.
Çok çok haklisinizz cok tesekkur ederim

Umarım ki ; saygılı, bir kadına nasıl davranılacağını bilen, ahlâkî değerleri olan , eğitimli insanlarla karşılaşırsın, sen kendine değer verirsen herkes değer verir bunu unutma , bu yanlış yoldan dön ve hayatına bak , ailene değer vermeyen bir adamı da hayatına alma lütfen, eğer sana faydamız olursa KK olarak mutlu oluruz 🙃
Çok icimi rshatlattiniz gercekten beni hic tanimadiginiz halde derdime ortak olup icimi rahatlatmami gercekleri gormemi sagladiniz Allah razi olsun

Çok icimi rshatlattiniz gercekten beni hic tanimadiginiz halde derdime ortak olup icimi rahatlatmami gercekleri gormemi sagladiniz
Annenizin yüzüne tüküren biri için 17 gündür aglıyorsunuz :KK57::KK57:
Maalesef hic sormayin

Çok icimi rshatlattiniz gercekten beni hic tanimadiginiz halde derdime ortak olup icimi rahatlatmami gercekleri gormemi sagladiniz Allah razi olsun
Amin , cümlemizden inşallah, hicbir kadının kötü bir hayat yaşamak zorunda olmasını istemem, ne yapıyorsak kendi elimizle yapıyorz kendimize...

Baban noter

Gelir uzmanı annenin acil ödemesi var

Zengin sandığı damattan 2000 borç alıyor

Bence bunlar gerçek olamaz

Gelir uzmanı kadının cebinde kredi kartı vardır

Babanda olan para kolay kolay kimsede olmaz da nişanlıdan borç istiyor annen hem de acil ödeme

Neymiş bu acil ödeme

Benim için acil ödeme hastanedir, onda da kredi kartı geçer

Diğer ödemeler önceden bilinir kaldı ki senin nişanlından borç alacağına babandan alsın

Ha sen hala iyiydi nişanlım modunda işen bence bir psikolojik destek almak için randevu almalısın
Kapida odeme ile yapmasi gereken bir odeme vardi gercekten de acildi ve o parayi da geri verdi zaten yasadijlarimin hepsi gercek hicbir detayi atlamadan anlattim

Allah aşkına o gün üstüne gidilmese, sinir krizine girmese bile adam normal değil, pis bir yalancı
1_adam eli boldu diyorsun, borçtan hapse girmiş. Demekki olmayan parayı harcıyordu. Hesap, kitap bilmiyor.
2. Uyuşturucudan içeri girmiş. Ya satıyorsa ve hala kullanıyorsa
3.adam her an sinir krizi geçirip ne yapacağı belli değil

Acilen tedavi olun. Sizde normal değilsiniz
Böyle bir adamdan ayrıldığı için kimse 5kilo vermez. Ha nasıl böyle biri olduğunu farkedemedim diye üzüntüden verseniz anlarım.
Ugradigim haksizligi ve hakli oldugumuz halde haksiz duruma ugramamizi hazmedemiyorum aklim almiyor bir insan sucunu hatasini hic mi anlamaz

Bunu yapan kişi 8 yıllık sevgiliniz değil dimi, görücü usulu olan kişi?
Annenize yaptığı davranış asla kabul edilemez.
Büyük konuşmayayım ama ben de çok duygusal ve çabuk bağlanan biri olmama rağmen o an iletişimi keserdim sanırım, Rabbim imtihan etmesin yine de böyle bir durumla.
Bence o çocukla iletişimi kes ve dışarıya da dikkatli çık başına bela olma ihtimali var gibi geldi bana.
Ailecek bi süre dikkat edin.

Yapacagin tek şey tüymek...
Verdiğin kilo geri alırsın da ilerleyen zamanlarda pişmanlık fayda vermez ..
Hapse girip cikmis ufak yalanmış büyük yalan ne oluyor ben anlamadım...
Mis gibi isini eline al .. sakin kacamaya vs yeltenme seviyorsan yanımda dur ne demek sen seviyorsan neden hapse girdiğini eğitim durumunu yalan söylüyorsun.. bu adam seni sevmiyor.. seviyorum dediği de yalanın kuyruklusu..
İntihar meyilli ise ruh hastası nice kadin cinayetleri görüyoruz haberlerde .. sen kendine dikkat et sana zarar vermesin
Evet gercekten cok haklisiniz

Bunu yapan kişi 8 yıllık sevgiliniz değil dimi, görücü usulu olan kişi?
Annenize yaptığı davranış asla kabul edilemez.
Büyük konuşmayayım ama ben de çok duygusal ve çabuk bağlanan biri olmama rağmen o an iletişimi keserdim sanırım, Rabbim imtihan etmesin yine de böyle bir durumla.
Bence o çocukla iletişimi kes ve dışarıya da dikkatli çık başına bela olma ihtimali var gibi geldi bana.
Ailecek bi süre dikkat edin.
Hayir 8 yillik iliskim degil ondan sonra 3 ay icinde tanisip nisanlandigim kisi

Çok tesekkur ederim cok guzel konusmussunuz. Eski nisanlim pisman olmamakla kalmayip sen gel ailemle konus diyor bir de

Tövbe estagfurullah. Bunu sakın yapmayin. Hem kendinizi hem ailenizi kücük düsürmüs olursunuz. Bu adam dengesiz. Sansinizdan Bunu evlenmeden gördünüz. Nisanlilik sürece tam bunun icin var. Allaha yakin, sizden uzak olsun. Annenizle kendi aranizda gereken konusmalara yapsrsiniz. Belli ki bazi olaylar olmus. Bir daha iyice tabimadan etmeden ailenizle muhatap etmeyin. Bunu da eklemek isterim: Bir adam sizi ilk zamanlar hediyelere ve ilgiye boguyorsa bu narsit belirtileri olabilir (love bombing, yani sevgi bombardimanina tutuyor). Ilk kendine bagliyor, sonra olay manipulasyona felan geciyor. Dikkatli olmak lazim

Yerinde olsam dinlenip dinlenip kaçarım. Bu adamdan sana yar olmaz. Cicim ayları bitince dayat da yersin, hakaret de işitirsin. Ailenle görüşmene de karısır.

Annemin yüzüne tükürüp üstüne yürüyecek, babama erkeksen çık karşıma diyecek adamın yüzüne ölsem de dönüp bakmam. Kendinize saygınız yoksa da ailenize bu yapılan karşısında hala ne yapmam lazım kendimi suçluyorum falan demeyin. Hemen konuşmayı kesin.

Benim eşim dünya iyisi bir insan. Saygılı cömert iyi.niyetli. bizim de ailelerimiz görüşmüyor hatta bende gorusmuyorum. Ama buna rağmen eşimin böyle bir insan olmasına rağmen kolay değil hiç değil. Kaldı ki sizin nisanliniz tam bir psikopat. Saygısız terbiyesiz ve yalancı. Yürek yemiş olmalısınız hayretle okudum

Annenize tukuren 1 sahsi gercekten sevebileceginizi mi saniyorsunuz? Degisse ne olur ki? Kriz anlarinda bu cirkin olaylar hep hatirlanip su ustune cikar. Zamanla sevgi mevgi kalmaz. Su an bosa kurek cekiyorsunuz bence. Hazir yol ayrimina sapmisken geri donmeyin. Cunku donerseniz sadece 1az daha vakit kaybedebilirsiniz. Eninde sonunda yurumesi imkansiz 1 iliski gozukuyor.

Ama benim aklima surekli guzel gunlerimiz geliyor.
ya sizin güzel günleriniz mi olmuş Allah aşkına?? adam yalancı,dolandırıcı,madde kullanan ve sabıkalı birisi! gözünüze perde mi indi anlamadım ki!!
ailemi sucluyorum
büyük konuşmak istemiyorum ama... siz öyle anne babayı hak etmiyorsunuz. gidin gidin, tabi canım suçlu olan aileniz.
annemin uzerine yurudu yuzune tukurdu
urekli babami aradi hakaret etti erkeksen cik karsima dedi babam da annem de benim hatrim icin tek kotu soz etmedi.
bir baba için,bir erkek için tüm bunları yutmak ne kadar zor bilir misiniz? adam sizin için susmuş. siz hala ailemi suçluyorum,onu özlüyorum falan filan. şaka mısınız ya??
Aileni birak mesafe koy bana gel beni tercih et diyor.seviyorsan askimizin arkasinda dur bizim kimseye ihtiyacimiz yok diyor maddi durumum iyi ben sana yeterim diyor.
beni tercih et? büyük konuşmayayım yine, böyle bir adam için beni silseydi çocuğum,ben de onu silerdim. rezillik. terbiyesizlik resmen.
Nisanlim ben hayatta ozur dilemem sen bizim askimiza sahip cikacaksin yanimda olacaksin diyor aileme karsi hala cok ofkeli.
hahahahaha,siz hala ortada özür dilenecek bir durum var sanıyorsunuz yani?? tüm bu olanlardan sonra insan olan kafasını kaldırmaya utanır,sizin nişanlınız özür dilemem onlar dilesin diyor. rezalet.

aile aile aile,ailenizi üzmeyin. hele böyle leş adamlar için sakın üzmeyin. çok ah vah edersiniz sonra.

annemin üstüne yürüyüp tükürecek,babama küfredecek adamı doğduğuna pişman ederim ben. siz hala mıy mıy,uyuyamıyorum kilo veriyorum bla ba.

inanılmazsınız.

Öncelikle herkese merhabalar konum biraz uzun okursanız sevinirim. Benim 8 yıllık bir ilişkım vardi ve ayrıldım. Daha sonra görücü usulu gibi biriyle tanistim ilk basta babam hakkında çok araşırma yapmisti herkes aman kızının basını yakma cocuktan uzak dursun demisti fakat ben dinlemedim kendim tanimak istedim. Ilk basta her sey cok iyiydi aileler de tanisti cok iyi anlasti. Eski nisanlim her gun bana cicek tollardi hediyeler alirdi cok asiri ilgiliydi benden 2 yas kucuktu ve biraz hiperakrifti.ben 28 yasindayim 0 26. Maddi durumu da iyiydi ve cok eli acik birisiydi. 3ay sonra nisanlandik. Nisandan 1 hafta sonra hapse girdi ailesi ve kendisi kavga yuzunden demisti fakat borc yuzunden oldugu anlasildi ailesi de kendi de bizim de haberimiz yoktu dedi. Eski kiz arkadasimi hic istetmemistik dedi 3 kere istedigini ogrendik. Lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti ben yuksek lisans yapiyorum ve bunu hic sorun etmemistim. Gencliginde uyusturucu tedavisi gormus bunu da yeni ogrendim. Nisanlim hapisten ciktigi gun bize geldiler zaten cok gergindi patlamaya hazirdi ailesi doldurmus belli ve ailem kibar bir dille neden yalanlar soyledigini sordu. Annesi de soylediysek ne olmus bunlar kucuk yalanlar bunun yeri konusulacak zaman suan degil dedi. Annem gelir uzmani babam noter. ama nisanlimdan 2 bin tl borc almisti annem. Nisanlim da babasi da bir anda anneme yuklenmeye basladi sen de bizden borc istedin dediler bugun hapisten ciktim bunun konusulma yeri bugun degil dediler ve biranda nisanlim sinir krizine girdi aileme hakaretler etmeye basladi. Babam ortaligi sakinlestirmeye calistiysa da susmadilar durmadilar. Annem de onlar varsa ben yokum dedi. Ben de zaten nisanlimin o sozleri karsisinda şok olmustum geri donusu olmayan agza alinmayacak sozler ettigi icin yuzugu cikardim. O da gidip annemin uzerine yurudu yuzune tukurdu apar topar evden gittiler. Surekli babami aradi hakaret etti erkeksen cik karsima dedi babam da annem de benim hatrim icin tek kotu soz etmedi.
Daha sonra nisanlimin babasi arayip oglum kendini arabadan atti zor cikardim intihar etti dedi 2dk sonra annesi aradi arabayi kilitlemeseydik atacakti kendini dedi yine yalan soylediler yani.annesi oglum mutfaktan bicak alip birine saplasa ne olacakti cok korktum ben dedi cunku resmen sinir krizi gecirdi gozu dondu. Nisanlim 17gun oldu ayrilali surekli ailemi annemi sucluyor kendi hatasini gormuyor o gun psikolojim bozuktu uzerime gelindi annen suclu ben asla onlardan ozur dilemem boyun egmem diyor. Aileni birak mesafe koy bana gel beni tercih et diyor.seviyorsan askimizin arkasinda dur bizim kimseye ihtiyacimiz yok diyor maddi durumum iyi ben sana yeterim diyor. Ailem de benim uzulmeme cok uzuluyor 17 gundur agliyorum 5 kilo verdim uyuyamiyorum. Nisanlim da ailesi de asla ne bir telefon acti ne geldiler. Nisanlim ben hayatta ozur dilemem sen bizim askimiza sahip cikacaksin yanimda olacaksin diyor aileme karsi hala cok ofkeli.kendi hatasini sucunu gormuyor. Aileler gorusmez ben gorusmem sen gider gelirsin diyor. Ailem zaten olaylar karsisinda cok saskin ve ofkeli gidersen seni cok ezerler diyor.yakma basini diyor. Ama benim aklima surekli guzel gunlerimiz geliyor.acaba degisir mi duzelir mi diyorum ister istemez kendimi ailemi sucluyorum mantikli dusunemiyorum. Ne yapmam lazim
Geri donmeyi asla dusunmuyorum herkes ayni seyi soyluyor fakat ben bir turlu bu ruh halinden cikip hayatima devam edemiyorum surekli o ailemi sucladikca ben de kendimi sucluyorum beni secemedin dedikce kendimi sucluyorum o asla hatasinin farkinda degil 17gundur ayriyiz tek dedigi sey sen benim yanimda duramadin seviyorsan arkamda olmaliydin
Şaka mı tüm bunlar, akıl tutulması mı yaşıyorsunuz?? Millet zaten demiş kızın başını yakma diye ille de tanışıcam demişsiniz, mezuniyeti yalan, hapse girmiş giriş nedeni yalan, eski sevgiliyi 3 kez isteme olayı yalan. Öfke kontrolü yok, annenin üzerine yürüyor ve yüzüne tükürüyor. Siz gibi eğitimli gün görmüş bir ailenin dünür olabileceği bir aile mi karşınızdakiler. Kendisi de ailesi de facia. Ailenizi nasıl insanlarla muhatap etmişsiniz. Gelip özür dilese ne değişecek, bu insanla bir hayat görüyor musunuz gerçekten? Ben ailenizin yerinde olsam acil psikoloğa götürürdüm sizi, bir yerlerde algılama, idrak etme, düşünme özelliklerinizi yitirmişsiniz. Dışardan bi okuyun yazdıklarınızı,

Öncelikle herkese merhabalar konum biraz uzun okursanız sevinirim. Benim 8 yıllık bir ilişkım vardi ve ayrıldım. Daha sonra görücü usulu gibi biriyle tanistim ilk basta babam hakkında çok araşırma yapmisti herkes aman kızının basını yakma cocuktan uzak dursun demisti fakat ben dinlemedim kendim tanimak istedim. Ilk basta her sey cok iyiydi aileler de tanisti cok iyi anlasti. Eski nisanlim her gun bana cicek tollardi hediyeler alirdi cok asiri ilgiliydi benden 2 yas kucuktu ve biraz hiperakrifti.ben 28 yasindayim 0 26. Maddi durumu da iyiydi ve cok eli acik birisiydi. 3ay sonra nisanlandik. Nisandan 1 hafta sonra hapse girdi ailesi ve kendisi kavga yuzunden demisti fakat borc yuzunden oldugu anlasildi ailesi de kendi de bizim de haberimiz yoktu dedi. Eski kiz arkadasimi hic istetmemistik dedi 3 kere istedigini ogrendik. Lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti ben yuksek lisans yapiyorum ve bunu hic sorun etmemistim. Gencliginde uyusturucu tedavisi gormus bunu da yeni ogrendim. Nisanlim hapisten ciktigi gun bize geldiler zaten cok gergindi patlamaya hazirdi ailesi doldurmus belli ve ailem kibar bir dille neden yalanlar soyledigini sordu. Annesi de soylediysek ne olmus bunlar kucuk yalanlar bunun yeri konusulacak zaman suan degil dedi. Annem gelir uzmani babam noter. ama nisanlimdan 2 bin tl borc almisti annem. Nisanlim da babasi da bir anda anneme yuklenmeye basladi sen de bizden borc istedin dediler bugun hapisten ciktim bunun konusulma yeri bugun degil dediler ve biranda nisanlim sinir krizine girdi aileme hakaretler etmeye basladi. Babam ortaligi sakinlestirmeye calistiysa da susmadilar durmadilar. Annem de onlar varsa ben yokum dedi. Ben de zaten nisanlimin o sozleri karsisinda şok olmustum geri donusu olmayan agza alinmayacak sozler ettigi icin yuzugu cikardim. O da gidip annemin uzerine yurudu yuzune tukurdu apar topar evden gittiler. Surekli babami aradi hakaret etti erkeksen cik karsima dedi babam da annem de benim hatrim icin tek kotu soz etmedi.
Daha sonra nisanlimin babasi arayip oglum kendini arabadan atti zor cikardim intihar etti dedi 2dk sonra annesi aradi arabayi kilitlemeseydik atacakti kendini dedi yine yalan soylediler yani.annesi oglum mutfaktan bicak alip birine saplasa ne olacakti cok korktum ben dedi cunku resmen sinir krizi gecirdi gozu dondu. Nisanlim 17gun oldu ayrilali surekli ailemi annemi sucluyor kendi hatasini gormuyor o gun psikolojim bozuktu uzerime gelindi annen suclu ben asla onlardan ozur dilemem boyun egmem diyor. Aileni birak mesafe koy bana gel beni tercih et diyor.seviyorsan askimizin arkasinda dur bizim kimseye ihtiyacimiz yok diyor maddi durumum iyi ben sana yeterim diyor. Ailem de benim uzulmeme cok uzuluyor 17 gundur agliyorum 5 kilo verdim uyuyamiyorum. Nisanlim da ailesi de asla ne bir telefon acti ne geldiler. Nisanlim ben hayatta ozur dilemem sen bizim askimiza sahip cikacaksin yanimda olacaksin diyor aileme karsi hala cok ofkeli.kendi hatasini sucunu gormuyor. Aileler gorusmez ben gorusmem sen gider gelirsin diyor. Ailem zaten olaylar karsisinda cok saskin ve ofkeli gidersen seni cok ezerler diyor.yakma basini diyor. Ama benim aklima surekli guzel gunlerimiz geliyor.acaba degisir mi duzelir mi diyorum ister istemez kendimi ailemi sucluyorum mantikli dusunemiyorum. Ne yapmam lazim
Geri donmeyi asla dusunmuyorum herkes ayni seyi soyluyor fakat ben bir turlu bu ruh halinden cikip hayatima devam edemiyorum surekli o ailemi sucladikca ben de kendimi sucluyorum beni secemedin dedikce kendimi sucluyorum o asla hatasinin farkinda degil 17gundur ayriyiz tek dedigi sey sen benim yanimda duramadin seviyorsan arkamda olmaliydin
Canım sana gerçekten inanamıyorum annenin yüzüne tüküren babana hakaret eden insanla hala nasıl bir gelecek dusunebilirsin bu adam sana neler yapar biliyomusun Allah korusun uzak dur yoksa çok pişman olursun ilerde ah vah etme bırak lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X