Nişanlımın geçmişini kıskanıyorum

esmaa_9153

2 prenses annesi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.686
7.806
29
Çok kopuk hikayen. Otele gittik otel sahıbının oğlu demişsin sonra akrabalık var falan filan. Geçmişini niye soruyorsun ki çoğu insan zaten evlenmeden yaşıyor bişeyler artık. Ona sormuşsun ama sen tecavuze uğradığını anlatmamışsın. Aynı dürüstlüğü sen sergilememişsin. Onun da bu durumda bu tecavüz olayını bilmesi gerekmiyor mu ? Ayrıca ne bilim mutaasıp demişsin sorun edecek mi mesela bu tecavuzu ? Evlenince sürpriz yapacaksın sanırım. Bence sen eskortları dusunecegine bunları düşün. Geçmiş geçmiş önünüze bakın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1018 gün geçti.

Unicorn3548

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
548
1.608
32
Konunun dogru oldugunu varsayarak yaziyorum.
Oncelikle size gecmis olsun diyorum ve mutlaka tedavinizi tamamlayin diyorum.
Ikinci olarak nisanlinizin ailesi bana tuhaf geldi. Hizli yasayan zengin bir arkadas artik ne olduysa birden dini butun oluyor. Insanlarin boyle radikal degisimlerine hep birseylerin sebep oldugunu gordum ben. Kimininki hata, kimininki kayiplar ya da yasadigi bir aci bilemiyorum. 7 ay once tanistik demissiniz. Referansiniz kim olursa olsun size arac tahsis etmeleri - boyle diyorum size tapulu almamislardir heralde- bana da fazla geldi. Sabanci ailesi yapmiyordur bunu. Bu ne bonkorluk masallah. Elin ne ayak oldugu belli olmayan cocugu bir an once sevisecek dayanamiyor diye siz acele bir karar vermeyin derim.

zorunlunick

FORK FORK
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
8.043
10.162
Neyi yaptırdı. Kan testini mi
Nerde sağlık kontrolü yaptırdıgimizi sordunuz sanırım öyle hatırlıyorum

Bende nikah işlemleri ve sağlık kontrolü yaptiedigimiz şehirleri yazdım o yuzzden.
Kan almadılar üstün köru biseyler doldurulup verildi götürdük nikah günü aldık

KurkmantoluS

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
11.969
34.496

Bende nikah işlemleri ve sağlık kontrolü yaptiedigimiz şehirleri yazdım o yuzzden.
Yoo ben hangi şehirde yaşadığınızı sordum 😊 yaptırdık diyince bende test yaptırdınız sandım. Belki yıl yada şehir vs olarak değişiyordur bilmiyorum ama şaşırdım. Bizde kan aldılar sonuç çıkmadan gün vermediler

Yari Otomatik Portakal

Noone's gonna take my soul away...
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2019
1.727
5.243
24
Yaşadığınız travma için çok üzgünüm umarım en yakın zamanda atlatirsiniz. Bence evlenmeden önce psikolojik destek almaya devam edin, böyle travmatik bir olayın ardından kendi isteginizle ilk cinsel deneyiminizi yaşamanız zorlayabilir sizi evet. Bence bu durumu sozlunuze de söyleyin evlenmeye yakın. Karşılaşabileceğiniz sorunları bilsin ve kendini buna hazırlasın, çünkü zorlanmaniz, tokezlemeniz çok normal. Onun dışında sozlunuzu eskortlardan kiskanmanizin gerçekten hiçbir mantığı yok. Adamın çok hoşuna gitmiş tadı damağında kalmış olsa sürekli gider zaten, kaldı ki cinsel hayatı aktif bi adam sadece eskortlarla birlikte olmamıştır, başka kızlarla da olmuştur ve deneyimsizliğin de normal olduğunun farkındadır. Bakir erkek bulmanız çok zor, zaten evleneceğiniz kişiyi sadece bu kritere göre seçmek çok yanlış olur, ki bakir erkekle zaten bence mutlu da olmazsınız.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :98.6 Kg. Şimdiki Kilom :93 Kg.

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
19.370
19.879
31
öncelikle yasınız daha çok küçük
Yazdıklarınızdan yeterince olgunlaşmadığınız kanısına vardım 21 yas evlenmek için ne bu acele

Geçmişte kimin hayatı renkli değil ki takma öyle şeylere , seninle evlenmeye karar verdiyse olay bitmiştir.

Tevavüz olayı içim mutlaka destek almalısın Keşke zamanında o kişiyi şikayet etseydiniz.

Esra

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
12.280
24.828
35
Yemediği halt kalmadıktan sonra dine yönelen zengin , otel sahibinin oğlu. Öff gözümün önünde malum siyasi görüşe sahip , muhafazakar görünümlü ama aslında dinle uzaktan yakından alakası olmayan tipler geldi. Kusmaya gidiyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1520 gün geçti.

succulentaski

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
2.918
5.326
32

aile hekimi ile ilgili bir durum belki de. Ben de kan verdim. Sonuç gelmeden aile hekimim raporu yazdı vakit kaybetmeyelim tekrar gitmeyelim diye iyilik yaptı yani. Ama sonuç gelince telefonlaştık temiz çıkmış sorun yok diye. Ne zaman yaptırdınız acaba çok mu eski?
Bazı aile hekimleri akciğer grafisi istiyor onu da istememişti benimki.

ama aids e hepatite falan bakılıyor. Mesela hpv ye kimse bakmıyor bence o da çok tehlikeli ve çok yaygın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukannesi83

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
12.053
46.584
Sizede psikolojik destek almanizi tavsiye ediyorum. Tecavüz travmasini kendinizin icinde yasayip durmayin profesyonel biri ile görüsün. Evlenmeyi düsündügünüz kisiye bu konuyu henüz acamamissiniz. Yeterli kadar güven baginiz oldugundan emin misiniz?