Nişanlımın geçmişini kıskanıyorum

Bir travmam yok ama eskorta giden erkekleri itici buluyorum hep. Sanki ozellikle bakire kızlarla sevgili olup bir yandan eskortlarla takılan ikiyuzluler gibi olduklarını düşünüyorum.

konu gerçektir sahtedir bilmem ama bu eskortlu alkollü yaşayan erkekleri normal görüp de aynısını kadın yaptığında tu kaka ilan eden kadın cinsi oldukça erkekler kendini bir halt sanmaya devam edecek... erkeğe höt diyeceksiniz anormal karşılayacağı şeyi kendi de yapmayacak sonradan dine yönelmek filan çok klasik oyun oynamıyoruz burada.
aynısını bu kız yapsa sonra dine yöneldim dese nişanlısı ne derdi acaba?

Herkese merhaba , bu siteyi senelerdir takip etmekteyim ve çokça bilgi aldığım ,dertlerime ortak insanlar bulduğum bir yer.
Bu meseleyi kimseye anlatamıyorum ve beni içten içe kemirip çürütüyor , lütfen bana yardımcı olun, fikirlerinize ihtiyacım var...
Sözlümle 7 ay önce tatile gittiğimde tanıştık , kendisi otel sahibinin oğlu idi ve modern görücü usulü şeklinde tanıştırıldık , aramızda 8 yaş fark var , başlarda bunu ikimizde sorun ettik ama sonra birbirimizi o kadar çok sevdik ki karşı koyamadık ve görüşmeye devam ettik . Kendisi son 5 senedir dinine düşkün bir insan ve muhafazakar bir aileler , ben ve ailem pek öyle değiliz ama aşırı iyi anlaşırız çok hoşgörülüdürler amaaa gelin görün ki benim sözlümün dine yönelmeden önceki hayatı çok renkli :)
Geçmişi önemseyen biri değilim ancak ben 21 yaşımdayım kendisi 29 hayat deneyimlerimiz çok farklı. Benden bişe saklamayan biri olduğu için ve geçmişinde alkol ortamı gece hayatı olduğunu söylediği için geçmişteki cinsel birlikteliklerini sorma gafletinde bulundum, hemde sağlıksal açıdan sormak istedim çünkü yaza nikahımız olacak . Birlikteliklerinin olduğunu tahmin ediyordum zaten ama sevgilileri ile olmuştur diye düşünmüştüm , 18 ve 22 yaşlarındayken toplamda 2 sefer eskort ile birlikteliği olmuş , şok olmadım ama üzüldüm çünkü kendisi cinselliğe çok düşkün biri ve bunu sadece 2 kere yapmış olmasına inanmıyorum , varlıklı ve yakışıklı biri , dediğim gibi akrep Burcu ve cinselliğe çok çok düşkün.
Bunun nesini kıskandığıma gelirsek ben 16 yaşımda o zamanlar 17yaşında olan erkek arkadaşım tarafından tecavüze uğradım , kimselere anlatamadım en son psikoloğa gittim çünkü intihar girişimi ile sonuçlandı bu süreç. Cinsel tabularım yok ama ben bu kadar ızdırap dolu bir deneyim yaşamışken onun eskortlarla birlikte olduğunu bilmek beni kıskandırıyor .
Nişanlıma kıyasla çok daha genç ve güzel olmama rağmen ( genelde bizi yakıştırmıyorlar ) kendimi onun daha önce birlikte olduğu eskortlarla kıyaslarken buluyorum.
Sürekli ileride benimle bişe yaşarken onlar aklına gelir mi ? Ya da bu tecavüz travması ben birliktelik yaşadığımda bana travma sonrası stres bozukluğu ile geri gelip hayatımı zindan eder mi ? Gibi sorularla boğuşuyorum.
Bazen sanırım evlenemeyeceğim diyorum.
Ona tecavüze uğradığımı söyleyemedim çünkü bunu benim kabullenmem bile çok zor oldu .
Bu konu dışında hiç bir sorunumuz yok herşey çok yolunda . Hemşireyim ama okul okuyorum , bana okula rahat gidip gelebilmem için şimdiden bir araba hediye ettiler . Ailelerimiz iyi anlaşıyor , biz çok iyi anlaşıyoruz .
Bu düşüncelerden nasıl kurtulabilirim bilmiyorum , pandemi süreci yüzünden terapiye ara vermek zorunda kaldım . Her gece onun birlikte olduğu eskortları düşünüp ağlıyorum tabi bide benim başıma gelenleri..
O işi eskortlar gibi yapamazsam , yetersiz olursam vs vs

lütfen bana yardım edin :KK43:
Nişanlınızın geçmişini kıskanmaktan daha önemlisi ona başınıza gelenleri anlatmalısınız.

Çok kopuk hikayen. Otele gittik otel sahıbının oğlu demişsin sonra akrabalık var falan filan. Geçmişini niye soruyorsun ki çoğu insan zaten evlenmeden yaşıyor bişeyler artık. Ona sormuşsun ama sen tecavuze uğradığını anlatmamışsın. Aynı dürüstlüğü sen sergilememişsin. Onun da bu durumda bu tecavüz olayını bilmesi gerekmiyor mu ? Ayrıca ne bilim mutaasıp demişsin sorun edecek mi mesela bu tecavuzu ? Evlenince sürpriz yapacaksın sanırım. Bence sen eskortları dusunecegine bunları düşün. Geçmiş geçmiş önünüze bakın
Düşüncelerimin tercümanı olmussun 😂

X