nişanlımın küfürleri ve benden vazgeçmeye çalışması

buralarda kimse bole kabul etmez beni artık
sende biraz ufkunu genişlet yaşadığın küçük kasabadan ibaret değil hayat bırakın bu zihniyeti ya sana bunu yaşatan pislik daha kaç kadına yaptı bunu onun neden namusu sorgulanmıyor da senin sorgulansın anneye bak hele anne olmak sadece doğurduğuna annelik yapmak değildir annesinin yerinde olsam o nişanlına okkalı bir tokat atar evire çevire döverdim . resmen kandırmış seni dua et kızım yaaa adaklar ada, yetim giydir, aç doyur kurtulmuşsun bu pislik aileden. Namus karakterdir et parçasına bağlamayın artık ya valla gına geldi bu zihniyetten

Burada başka bir tartışma çıkaracağım: ben bunu tecavüz olarak görmüyorum. Yani biriyle iç çamaşırlarını bile çıkaracak kadar ilerlendiyse bu artık tecavüz diye adlandırılmamalı. Gerçek tecavüz mağdurlarına saygısızlık bence.
Bence de tecavüz değil bu

Kesinlikle evlenmemelisin, daha 21 yaşındasın bu yaşta sana değer vermeyecek biri ile hayatını geçirmeye başlama çünkü eninde sonunda çok büyük problemlerle olan sana olacak şekilde bitecek, kızlık meselesine çok takılma bence, illaki karşına buna önem vermeyen biri çıkar sen niyetini düzgün tuttukça, ama kesinlikle sana köpek çeken bir erkeğe asla yalvarma gururunu ayaklar altına alma zira evlenseniz de aldatılacaksın zaten.

Hiç ciddiye alasım gelmedi niyeyse.
Yahu biz bu internete para ödüyoruz:)
Ciddiyse de yarın öbür gün pazar tezgahında, kendi üzerinde görürsen fiyat etiketini hiç şaşırma.

selam kızlar burda çoğunuz ablamdır sizlerden fikir almak için konu açıyorum bir ablam tavsiye etti burayı çıkmazda olduğum konuları danışmam için. nişanlımla 2 senedir tanışıyoruz 1 yıldır nişanlıyız 5 ay önce evlerine gitmiştim annesi ablasındaydı sevişme esnasında kendimi kaybettim dedi ve cinsel birleşmemiz oldu günlerce ağladım ağlama zaten evleneceğiz dedi. nişanlım pazarcı 3 gün önce evlerine çağırdı beni babam kardeşimle duracak öğlene kadar evdeyim dedi ve benimle yine cinsellik yaşamak istedi canımı çok acıttı biraz nazik davran bana dedim. kadını hayvan gibi becereceksin ki dışarda şey aramayacak dedi.
bende çok terbiyesizce konuşuyorsun aşkım zaten senden başkasını gözüm görmüyor dedim. kasımda düğün yapmak istiyorduk ailesi maddi durumumuz pek yok marta erteleyelim dedi tamam dedik. dün yine seni özledim dedi sabah pazara yine babası ile kardeşini göndermiş annesi ilçede halen kızında kalıyor. seviştikten sonra başladı göğüslerin küçücük içinse çok geniş kayboluyorum dedi. bende kızlığımı bozdun sürekli cinsellik yaşıyoruz genişlemiş olabilir dedim sonra ise büyük göğüslü ne kızlar var gözüm düşüyor dedi. bende niye bana bunu yaptın nasıl adamsın sen dedim. sonra başladı küfür etmeye s..k...im senin kızlığını başlatma anana bacına para neyse veririm gider diktirirsin bende kurtulurum senden dedi. sonra zil çaldı annesi geldi ben ağlıyorum tabi ona anlattı olanları. bana iyi bi kız olsan düğünden önce kızlığını vermezdin dedi oğlumda olsa doğrusu bu dedi. ağlayarak eve geldim dün akşam mesaj atmış bana güvenme kendi yoluna bak diye. aradım ağladım nolur böyle yapma düğün istemiyorum hemen nikah yapalım herşeyim hazır seni çok seviyorum dedim. ben senden sıkıldım beni mutlu edemiyorsun dedi bende elimden geleni yaparım ömrüm boyu mutlu etmek için dedim bilmiyorum düşünürüm bi dedi. çok seviyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edin evlenince küfürleri bırakıp biraz daha olgunlaşırmı

ablalarım ne olur bana akıl verin nasıl evlenmeye ikna ederim. ailem duyarsa bana çok kızar mafederler beni. ben 21 nişanlım 28 yaşındayız. uzun yzdım kusura kalmayın.
Yazdiklarini hic okumadim bile, sinirim bozulmasin diye, basligi gorunce geldim, hemen ama hemen hic geriye bakmadan o asagilik adami birak, kac kurtul , omurunu sakin bir manyaga verme ,

Kusura bakmayın ama hiçbir şey tek taraflı olmamış, sırf sizinle evlensin diye ilkinden sonra tekrar tekrar evine gitmişsiniz. İstemediğiniz birşeyi yapmasına da izin vermeyecektiniz. Kızlığım gittiz ben bittim evlenmeliyim düşüncesi ne kadar acizce...Bok adam ikinizin özelini annesine de anlatmış, ne bekliyorsun böyle bir adamdan? Hala evlenmek istiyorum demeni şaşkınlıkla okudum.

Yani ne denir ki buna oluru yok… evlendiğimizde muhtemelen sana şiddet uygular. Sen de ona seninki küçük ondan kayboluyor diyeydin tövbe est.

Kızın ailesi de karşı aile kadar cahil.Eğer aklıselim akrabaların varsa onlara sığın ,destek iste.O da yok ise kadın sığınma evine gitmenin yolunu bul.Böyle bir dönemde sırf aile baskısından kurtulmak düşüncesiyle sana yakınlık göstermek isteyen tanımadığın bilmediğin insanlardan uzak dur.Kolay gelsin

Umarım konu fakedir.Yoksa yazdıklarıniz çok üzücü.Adamin size bir saygısı yok.kimse evlendikten sonra düzelmez.Aksine ne görüyorsanız çok daha fazlası evlendikten sonra.Gordukleriniz ve yaşadıklarımız sadece fragman.Umarim aklı selim bir insan vardır yakınınızda ve şuan doğru yolu secmissinizdir.

Hamile kalmadığınız için sonsuz şükürler dileyin ve o alçağı da bir daha aramayın. Evlenmeden önce gercek yüzünü gördüğünüz için çok şanslı hissedin.

selam kızlar burda çoğunuz ablamdır sizlerden fikir almak için konu açıyorum bir ablam tavsiye etti burayı çıkmazda olduğum konuları danışmam için. nişanlımla 2 senedir tanışıyoruz 1 yıldır nişanlıyız 5 ay önce evlerine gitmiştim annesi ablasındaydı sevişme esnasında kendimi kaybettim dedi ve cinsel birleşmemiz oldu günlerce ağladım ağlama zaten evleneceğiz dedi. nişanlım pazarcı 3 gün önce evlerine çağırdı beni babam kardeşimle duracak öğlene kadar evdeyim dedi ve benimle yine cinsellik yaşamak istedi canımı çok acıttı biraz nazik davran bana dedim. kadını hayvan gibi becereceksin ki dışarda şey aramayacak dedi.
bende çok terbiyesizce konuşuyorsun aşkım zaten senden başkasını gözüm görmüyor dedim. kasımda düğün yapmak istiyorduk ailesi maddi durumumuz pek yok marta erteleyelim dedi tamam dedik. dün yine seni özledim dedi sabah pazara yine babası ile kardeşini göndermiş annesi ilçede halen kızında kalıyor. seviştikten sonra başladı göğüslerin küçücük içinse çok geniş kayboluyorum dedi. bende kızlığımı bozdun sürekli cinsellik yaşıyoruz genişlemiş olabilir dedim sonra ise büyük göğüslü ne kızlar var gözüm düşüyor dedi. bende niye bana bunu yaptın nasıl adamsın sen dedim. sonra başladı küfür etmeye s..k...im senin kızlığını başlatma anana bacına para neyse veririm gider diktirirsin bende kurtulurum senden dedi. sonra zil çaldı annesi geldi ben ağlıyorum tabi ona anlattı olanları. bana iyi bi kız olsan düğünden önce kızlığını vermezdin dedi oğlumda olsa doğrusu bu dedi. ağlayarak eve geldim dün akşam mesaj atmış bana güvenme kendi yoluna bak diye. aradım ağladım nolur böyle yapma düğün istemiyorum hemen nikah yapalım herşeyim hazır seni çok seviyorum dedim. ben senden sıkıldım beni mutlu edemiyorsun dedi bende elimden geleni yaparım ömrüm boyu mutlu etmek için dedim bilmiyorum düşünürüm bi dedi. çok seviyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana yardım edin evlenince küfürleri bırakıp biraz daha olgunlaşırmı

ablalarım ne olur bana akıl verin nasıl evlenmeye ikna ederim. ailem duyarsa bana çok kızar mafederler beni. ben 21 nişanlım 28 yaşındayız. uzun yzdım kusura kalmayın.
A ayda_n şuan ne durumdasın

Oha diyorum.
21 yaşındasın lütfen kendini bu asagılıklara teslim etme.
Yalvarma asla ne münasebet ya.
O kim ki Allah belasını versin de geç .
Piskolojik danışmaanlık al .
İnsanlar ne kadar kötü ya artık delırecem heralde bunları okurken .
Asagılık köpek belasını bulur merak etme

Kusura bakmayın ama hiçbir şey tek taraflı olmamış, sırf sizinle evlensin diye ilkinden sonra tekrar tekrar evine gitmişsiniz. İstemediğiniz birşeyi yapmasına da izin vermeyecektiniz. Kızlığım gittiz ben bittim evlenmeliyim düşüncesi ne kadar acizce...Bok adam ikinizin özelini annesine de anlatmış, ne bekliyorsun böyle bir adamdan? Hala evlenmek istiyorum demeni şaşkınlıkla okudum.
Niye evlensin diye yapsın ya zaten nişanlıymıs.
Sevişmek istemiş doğal olarak ne vae bunda.
Kız zaten nişanlı yani bu kişiyle ona güvenmek hata mı oluyor?

Gerçek olmadığını düşündüğüm için yorumsuz

küçük bir yerde yaşıyoruz ailem adetlerine çok düşkün biri böyle bişey yaptıığımı duyarsa beni redederler

duyumasın diye bura küçük bi yer adım kötüye çıkar ailem beni mafeder boşansam bile sonra kızlığım zaten bozulduğu için bişey olmaz
Böyle bişey düşünmen bile saçma bu devirde bakirelik mi kaldı madem ama sorun adama şöyle versin sana para git doktora diktir ne diyeyim millet kalıcı dikim yaptırıyor

Ne bakireliği ne kızlıgı yahu.Şu açtıgın konuyu kendin bi oku başkası yazmısta senden akıl istiyormus gibi çözümü bulacaksındır.Ezikletmeyin elin hırbosu için kendinizi bu kadar offff daraldım

Kizligina yani bacak arana cok fazla onem verme. Kendine saygi duy kendini sev. Kisiligini sev. Erkeklerin hersey yaptigi bir dunyada kadinin bir hatasi o kadinin kotu oldugu anlamina gelmez. Sen kendine guven ve sakin seni kucuk dusuren seni istemeyen birine yalvarma. Olan olmus, seni gercekten ama gercekten sevecek biri mutlaka cikack karsina ve o kisi senin bacak arani degil, seni sen oldugun icin sevecek inan bana.

Ve siz bu pisliği seviyorsunuz öyle mi. Sizin gibi düşünen kadınlar hakettiğini yaşıyor

X