Nişanlımın telefonunda abisi ve yengesinin fotoğrafları?

cilekliipuding

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
-187
24
Selamm herkese... kafama takılan bir konuyu size de anlatmak fikir almak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim ben kıskanç bir insanım yani sevdiğim insanı çok kıskanırım. :110: Dün nişanlımla otururken telefonunun galerisinde abisi ve yengesinin on yirmi tane fotoğrafları vardı ama nasıl fotoğraflar... abisi yengesini kucağına aldığı, yengesi abisine sarıldığı beraber samimi pozları yengesi çok açık giyinen biri bu arada kadının çoğu fotoğrafta çatalı çıkmış heryeri belli saçma sapan pozlar:halay: bu arada abisi nişanlımdan bir yaş büyük yengesiyle de yaşıt. Yani velhasıl kelam kızlar ben bunu kafama çok taktım çünkü nişanlım bu konularda hassastır yengesinin açık giyinmesinden de rahatsız olan biri yengesi de zaten bayağı yılışık biri.
Bide şöyle bir şey var mesela nişanlım benle samimi bir fotoğrafını asla bir yere koymaz, paylaşmaz. Amaa telefonunda ne geziyo o fotoğraflar o zaman ki?:olamaz:Sorduğumda bi ara telefonunu abisinin kullandığını eski zamanlardan kaldığını zaten o klasöre pek girmediğini filan söyledi. Abim de atmış olabilir diyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum. Ben mi abartiyorum acaba?:kızgın:

benide rahatsız ederdi anında silerdim fotoları tavrımı koyardım ama nişanlıdan şüphelenecek bi durum görmüyorum abisinin genişliği bu. madem normal fotolar değil ne diye baskasının telefonunda duruyo. kendisi rahatsız olmuyoda gelinin rahatsız olacagınıdamı düşünmüyo. bence genede nişanlına net bi şekilde tavrını koy bunların huyu böyleyse böyle devam eder önünü alamazsın

benide rahatsız ederdi anında silerdim fotoları tavrımı koyardım ama nişanlıdan şüphelenecek bi durum görmüyorum abisinin genişliği bu. madem normal fotolar değil ne diye baskasının telefonunda duruyo. kendisi rahatsız olmuyoda gelinin rahatsız olacagınıdamı düşünmüyo. bence genede nişanlına net bi şekilde tavrını koy bunların huyu böyleyse böyle devam eder önünü alamazsın
Gerçekten öyle canım çok fazla genişler :KK43:

Fotoğraflar benim nişanlımın telefonunda olamaz yoksa tabiki de banane ve bize ne :)
Halen aynı fikirdeyim telefon nişanlınızın sizin değil. Ayrıca tanımadığı etmediği biri değil amacınız o fotoğraflar farklı şeyler çağrıştırır düşüncesiyse eğer adamın ailesi sürekli yan yanalar fotoğrafa gerek yok

Selamm herkese... kafama takılan bir konuyu size de anlatmak fikir almak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim ben kıskanç bir insanım yani sevdiğim insanı çok kıskanırım. :110: Dün nişanlımla otururken telefonunun galerisinde abisi ve yengesinin on yirmi tane fotoğrafları vardı ama nasıl fotoğraflar... abisi yengesini kucağına aldığı, yengesi abisine sarıldığı beraber samimi pozları yengesi çok açık giyinen biri bu arada kadının çoğu fotoğrafta çatalı çıkmış heryeri belli saçma sapan pozlar:halay: bu arada abisi nişanlımdan bir yaş büyük yengesiyle de yaşıt. Yani velhasıl kelam kızlar ben bunu kafama çok taktım çünkü nişanlım bu konularda hassastır yengesinin açık giyinmesinden de rahatsız olan biri yengesi de zaten bayağı yılışık biri.
Bide şöyle bir şey var mesela nişanlım benle samimi bir fotoğrafını asla bir yere koymaz, paylaşmaz. Amaa telefonunda ne geziyo o fotoğraflar o zaman ki?:olamaz:Sorduğumda bi ara telefonunu abisinin kullandığını eski zamanlardan kaldığını zaten o klasöre pek girmediğini filan söyledi. Abim de atmış olabilir diyor. Ne düşünmeliyim bilmiyorum. Ben mi abartiyorum acaba?:kızgın:
Siz de nişanlınızda önce haddini bilmek nedir öğrenin bitmedi ya milletin kılığına kıyafetine karışan cahiller 🙄

Nişanlını yengesinden kıskandığına göre bir özgüven taraması yap .

Eee abi “bizi bir de böyle çek” demiştir. O yüzden bir çok fotoğraf olmuştur.
Abes olan nedir?

Ayrıca abinin nişanlısının giyim tarzından kime ne ayol?
Kameradan çekilen fotoğraflar değil, ayrıca tabiki giyimi beni ilgilendirmez ama açık saçık fotoğrafları benim nişanlımın telefonunda olamaz sorun burada :)

Yengesinin açık giyinmesine kızıyor ne demek ya, hadsiz!
Ayrıca benim telefonumda da arkadaşlarımın sevgilileriyle boy boy fotoları vardır, whatsapptan atılınca kaydediliyor. Silmeye de usenirim Cogu zaman. kendim de bol bol atarim bir şey anlatırken. En buyuk kk En buyuk kk 'ya üstsüz sevgili fotosu attığım bile olduydu zamaninda :KK48:
Ne var bunda?
Bu ne çarpık zihniyet?
Bu ne iğrenç bir yakistirma?
Yengesinin açık fotolarına bakıp bakıp hallendigini düşündüğünüz ayıya hala aşkım demeye utanmıyor musunuz?
Böyle bir yakistirma yapan iğrenç insana hala aşkım demeye o utanmıyor mu?
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmus

Halen aynı fikirdeyim telefon nişanlınızın sizin değil. Ayrıca tanımadığı etmediği biri değil amacınız o fotoğraflar farklı şeyler çağrıştırır düşüncesiyse eğer adamın ailesi sürekli yan yanalar fotoğrafa gerek yok
Değil tatlım işte nişanlım uzakta mesleği gereği yani yılda iki kez çıkıyor izne o zaman gelip gider abisinin evine

Ayrıca benim telefonumda da arkadaşlarımın sevgilileriyle boy boy fotoları vardır, whatsapptan atılınca kaydediliyor. Silmeye de usenirim Cogu zaman. kendim de bol bol atarim bir şey anlatırken.
Ne var bunda?
Bu ne çarpık zihniyet?
Yengesinin açık fotolarına bakıp bakıp hallendigini düşündüğünüz ayıya hala aşkım demeye utanmıyor musunuz?
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmus

Birde boy boy kadini kötülüyor söyle böyle diye. Problem kendi zihniyetlerinde ve karakterlerinde oldugunu görmek yok ama :KK70:

Ayrıca benim telefonumda da arkadaşlarımın sevgilileriyle boy boy fotoları vardır, whatsapptan atılınca kaydediliyor. Silmeye de usenirim Cogu zaman. kendim de bol bol atarim bir şey anlatırken. En buyuk kk En buyuk kk 'ya üstsüz sevgili fotosu attığım bile olduydu zamaninda
Ne var bunda?
Bu ne çarpık zihniyet?
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmu

X