Nişanlımın&YaşayacağımızŞehir;(

İyide sizinki biraz bencillik değil mi? Babanızın da olsa özelde çalışıyorsunuz sonuçta, Ankara büyük şehir pekala orda da iş bulabilirdiniz. Ankara zaten pahalı bir şehir baktınız geçinemiyorsunuz veya bebek oldu o zaman derdiniz Kayseri’ye taşınalım burda olmuyor vs diye. Bence damat bey de haklı fikrini dahi sormamışsınız direkt orda yaşayacağız demiş oldu bittiye getirmişsiniz gibi görünüyor.
Hepiniz o kadar haklısınız ki kafamda herkesin burada yazdığı olumlu olumsuz şeyler ve 2 yıldır bunu düşünürken nasıl düğüne 1 ay kaldı bilmiyorum.

Biz her şeyi bırakıp giderken iyi oluyor.
Onlar neden gelemiyormuş?

Hayatımızı mahvettin çok mutsuz olcaz ne demek. Bu kafayla gelirse tabi mutlu olamazsınız.
Ben olsam her şeye rağmen.
Bir daha böyle bir cümle kurarsa gelme ben sana yüzüğü yollarım. Evlenmiyoruz derdim.
Hepiniz o kadar haklısınız ki kafamda herkesin burada yazdığı olumlu olumsuz şeyler ve 2 yıldır bunu düşünürken nasıl düğüne 1 ay kaldı bilmiyorum. O kadar gururlu ki sanırım böyle birşey yapsam aşkımızdan kanser olsak bir daha kavuşmayız

Hepiniz o kadar haklısınız ki kafamda herkesin burada yazdığı olumlu olumsuz şeyler ve 2 yıldır bunu düşünürken nasıl düğüne 1 ay kaldı bilmiyorum. O kadar gururlu ki sanırım böyle birşey yapsam aşkımızdan kanser olsak bir daha kavuşmayız

Aşkta gurur olmaz.
Madem yanıniza gelmek bu kadar zorunda gidiyor. Mert mert ben gelemem orada seni mutlu edemem çünkü mutlu olamam deseydi.
Her şeye tamam diyip burnundan getirmek nedir?

Aşkta gurur olmaz.
Madem yanıniza gelmek bu kadar zorunda gidiyor. Mert mert ben gelemem orada seni mutlu edemem çünkü mutlu olamam deseydi.
Her şeye tamam diyip burnundan getirmek nedir?
EVet keşke böyle yapsaydı en azından beni yanına gitmeye mecbur bırakırdı bir seçim yapardım. Şimdi dediğin gibi geliyor 10 gün iyiyiz 1 gün kötü;((

nacizane tavsiyem sen bişey yapma ayrılacaksa da kendi ayrılsın vicdani olarak yaklaştım ben ilerde pişman olmaman adına..

Özürdilerim anlamadım neyden bahsedebilirim??

bence aile büyüğü olgun olan kimse anne veya baba bu durumu anlatabilirsin ama ben şu anda bekliyorum sizinde haberiniz olsun ama bilmiyormuş gibi yapın diyebiirsin yani yarın öbür gün ciddi bi sorun olursa haberleri olur sürpriz olmaz bi de seni suçlamazlar

X